Skocz do zawartości

Dobre (odseparowane) audio w fabrycznym miejscu - mozliwe?


apac

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysl aby takie glosniki: Tonsil Speed 1300 - zestaw odseparowany wsadzic w fabryczne (prednie) miejsca przeznaczone na 10ki ( z przejsciowkami). Niestety nie mam elektrycznych szyb, wiec jesli chcial bym wsadzic to w drzwi musial bym wystrugac jakies panele. Z drugiej strony glosnik powiniem miec cos w rodzaju skrzyni (np drzwi) a nie grac free to air jak te pod deska, chociaz byc moze nie bylo by tak zle niewiem.gif Oto dane techniczne tych glosnikow, najwazniejsze ze to 13" wiec na przejsciowkach weszly by dpo deske jesli sie nie myle icon_rolleyes.gif

dane: Moc max na kanał W 100

Moc max W 200

Impedancja ohm 4

Pasmo przenoszenia Hz 50 - 25000

Membrana poipropylen

Zawieszenie guma

Opis Głośnik niskotonowy: 2x130 mm

Głośnik wysokotonowy: 2x13 mm

Zwrotnica elektryczna: 2x12 dB/okt

Ile moze kosztowac wykonanie paneli pod 13ki (bo pod korbe i tak chyba nic wiekszego sie nie zmiesci) z mdf? Mam jedna fotke takich paneli - nie wiem niestety kogo icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile moze kosztowac wykonanie paneli pod 13ki (bo pod korbe i tak

> chyba nic wiekszego sie nie zmiesci) z mdf? Mam jedna fotke

> takich paneli - nie wiem niestety kogo

Wejdą większe, ja mam korbke do szyb, boczki drzwiowe od Albei i głośniczki 16" a weszły by też 18"

274551641-4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu w fabrycznych miejscach 10ki Pioneera TS-G1048. Z tyłu wpakowałem 13ki te same. Radio mam JVC dobrej klasy ale to nie wystarczy niestety. Masz rację żę głośniczki z przodu bez zabudowy będą dawały słaby efekt szczególnie niskie tony są strasznie słabe wtedy sick.gif. (zresztą czego się spodziewać po 10kach, a 13 jak ty chcesz to szczerze więcej pałera nie dadzą,wiem bo mam z tyłu i tylko troche są lepsze) Na postoju jeszcze nie jest najgrzej, ale podczas jazdy szumy i inne odgłosy strasznie zagłuszają wszystko. Moja rada jest taka żebyś kombinował z drzwiami z przodu jak tylko się da. Widziałem gdzieś na AK na zdjęciu że Ktoś miał pod korbką wykrojoną tapicerkę drzwi i chyba 16ki zaczepione. Ja planuje własnie też coś tak wykombinować bo do mdefów nie mam zdolności. SWOJĄ DROGĄ BYŁBYM WDZIĘCZNY GDYBY KTOŚ POKAZAŁ ZDJĘCIA I OPISAŁ COŚ NIECOŚ O GŁOŚNIKACH POD KORBKĄ W OBICIU DRZWI bow.gif

Błagam cię nie pakuj się w krateczki banned.gif z przodu bo będziesz męczył się tak jak ja teraz( i w dodatku są tam niby na dziesiątki 4ry dziurki ale mi udało się tylko przykręcić do 2óch bo jakoś paściato wymierzone te odstępy, i latają mi głośniki skrzypią i obijają że muzy nie potrzeba bo cała filcharmonia jest) pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.