Skocz do zawartości

Kierunkowskazy w błotnikach


joshi

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam zamiar zmienić kierunkowskazy w błotnikach na białe od SC i teraz mam takie pytanie :

Czy ktoś jush to robił i mógłby napisać jakich problemów z tym związanych mogę się spodziewać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro mam zamiar zmienić kierunkowskazy w błotnikach na białe od SC

A nie lepiej od CC... ok.gif Te od SC jakies takie okraglawe sa... smirk.gif

> teraz mam takie pytanie :

> Czy ktoś jush to robił i mógłby napisać jakich problemów z tym związanych mogę się spodziewać ??

Ja osobiscie nie zmienialem, ale z tego co pamietam, to wtyczki nie pasuja i trza bedzie przerobic... smirk.gif Ale moge sie mylic... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardziej podobaja od SC biglaugh.gif

wiem że trzeba będzie przerobić wtyczki ale najbardziej zastanawia mnie fakt jak wyjąć te kierunkowskazy bo nie mam pojęcia jak się do nich zabrać niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi się bardziej podobaja od SC

> wiem że trzeba będzie przerobić wtyczki ale najbardziej zastanawia

> mnie fakt jak wyjąć te kierunkowskazy bo nie mam pojęcia jak się

> do nich zabrać

Trza wsunac pomiedzy kierunkowskaz a blotnik plaski wkretak i nacisnac zaczep trzymajacy lampke... ok.gif Mam nawet taki rysunek w instrukcji obslugi, ale nie mam skanera... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trza wsunac pomiedzy kierunkowskaz a blotnik plaski wkretak i

> nacisnac zaczep trzymajacy lampke... Mam nawet taki rysunek w

> instrukcji obslugi, ale nie mam skanera...

a masz możliwość zrobienia fotki i wrzucenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a masz możliwość zrobienia fotki i wrzucenia ??

a jeszcze lepiej żeby nie porysować niczego - odkręcić nadkole i wsadzić rękę pod błotnik - scisnąć zaczepy kierunku i wyciągnąć - ja zmieniałem na takie białe z SC - wada tylko taka że troszkę odstają ponieważ sc ma wytłoczenie pod kierunek (ale da się przezyć) - druga rzecz to wtyczkę trzeba zmienić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro mam zamiar zmienić kierunkowskazy w błotnikach na białe od SC i

> teraz mam takie pytanie :

> Czy ktoś jush to robił i mógłby napisać jakich problemów z tym

> związanych mogę się spodziewać ??

ja zmieniałem smile.gif miałem pomarańczowe izmieniłem na białe, na jakiejś aukcji dostałem po 2,60 sztukę a wiec czemu by nie smile.gif mam ale chyba z CC bo jakieś są strasznie "kwadratowate" te kierunkowskazy smile.gif tzn. strasznie odstają ale w miare ok wygląda, z tym ze jeszcze nie zmieniłem tam lampek na pomaranczowe i teraz mam białą lampke w białym bocznym kierunkowskazie, czy tak mozna, nie wiem... nie interesuje sie tym, bedzie gdzies okazja dostac pomarańczowe takie zaróweczki to sobie kupie...

Ja musiałem oprócz samych kloszy ktore kupiłem na allegro wymienic cały wkład ktory jest w srodku auta... tzn. za 7,5 złotego kupiłem w sklepie motoryzacyjnym takie urządzonko, o ktorym wczesniej jest napisane (ktore trzeba wcisnac aby wyjąć) no i potem była moja pierwsza ingerencja w elektryke w samochodzie, ciąłem kable i wsadzałem do nowej wtyczki:) wszystko robiłem na odłączonym migaczu (mozesz to odłączyć gdyż jest przed samym wejsciem tego kabelka do błotnika, jest wtyczka, zwyczajnie ja rozłączyłem), ACHA! nie wiem wlasnie jak u ciebie bedzie z tym urządzonkiem, ktore ja musialem jeszcze dokupic,ponoc nowesze UNO maja juz taką z kwadratową końcówką (gdzie kable wchodzą) ale ja miałem taką walcowatą, a wiec musiałem wymienić bo w tych walcowatych nie da sie klosza zdjąć, bo jest wlepiony w całe te urządzonko

na jaki problem mozesz napotkać to taki aby uwazać aby ci kable nie uciekł do błotnika smile.gif mi raz wpadły i nieźle sie nadenerwowałem aby je wyjąć (nie pomyślałem o odkręceniu nadkola :D )

jezeli ja sie z tym wszystkim poradziłem, a naprawde wiele rzeczy mi cieżko przychodzi, to bez problemu dasz rade! smile.gif

jak coś niezrozumianego napisałem, napisz odpowiem chetnie i pomoge jezeli bede w stanie pomoc oczywiscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zmieniałem miałem pomarańczowe izmieniłem na białe, na jakiejś

> aukcji dostałem po 2,60 sztukę a wiec czemu by nie mam ale

> chyba z CC bo jakieś są strasznie "kwadratowate" te

> kierunkowskazy tzn. strasznie odstają ale w miare ok wygląda, z

> tym ze jeszcze nie zmieniłem tam lampek na pomaranczowe i teraz

> mam białą lampke w białym bocznym kierunkowskazie, czy tak

> mozna, nie wiem... nie interesuje sie tym, bedzie gdzies okazja

> dostac pomarańczowe takie zaróweczki to sobie kupie...

jak do mnie wpadniesz na słupki to dostaniesz żarówki zlosnik.gif - bo zostały mi dwa kierunki od seja z żarówkami

> Ja musiałem oprócz samych kloszy ktore kupiłem na allegro wymienic

> cały wkład ktory jest w srodku auta... tzn. za 7,5 złotego

> kupiłem w sklepie motoryzacyjnym takie urządzonko, o ktorym

> wczesniej jest napisane (ktore trzeba wcisnac aby wyjąć) no i

jak byś odkręcił nadkole to byś zaoszczędził te 7.50 na tym patencie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak do mnie wpadniesz na słupki to dostaniesz żarówki - bo zostały

> mi dwa kierunki od seja z żarówkami

dobra, dobra hajcuj mnie bardziej aby tam przyjechać:)

> jak byś odkręcił nadkole to byś zaoszczędził te 7.50 na tym patencie

ja nie z powodu tego ze mi wpadły tam te kabelki... musiałem to wymienić bo: uniwersalne z UNO na nich nie dało się zmienić klosza (a tylko przez allegro klosz kupiłem) a wiec musiałem kupic cały "patent" aby wymienić klosz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro mam odebrać komplet z SC za 6 PLN sztuka (nie wiem czy drogo czy nie)

mają być do tego kostki

ja odkręce nadkole i dopiero wezme się za wymiane biglaugh.gif

jak bede miał problemy to bede pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jutro mam odebrać komplet z SC za 6 PLN sztuka (nie wiem czy drogo

> czy nie)

> mają być do tego kostki

> ja odkręce nadkole i dopiero wezme się za wymiane

> jak bede miał problemy to bede pisał

cena w normie ok.gif tym bardzie że dostaniesz do tego kostki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro mam zamiar zmienić kierunkowskazy w błotnikach na białe od SC i teraz mam takie pytanie :

> Czy ktoś jush to robił i mógłby napisać jakich problemów z tym związanych mogę się spodziewać ??

Problemów nie napotkasz. Ja wymienialem na te od SC i mysle ze wygladaja lepiej niz oryginalne z UNO. Cienkim śrubokrętem naciśniesz te dzyndzle w kierunkowskazie i nic nie porysujesz,a bez odkręcania nadkoli zrobisz śmiało. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problemów nie napotkasz. Ja wymienialem na te od SC i mysle ze

> wygladaja lepiej niz oryginalne z UNO. Cienkim śrubokrętem

> naciśniesz te dzyndzle w kierunkowskazie i nic nie porysujesz,a

> bez odkręcania nadkoli zrobisz śmiało.

kurcze z tym troche bedzie sie pobawic...

crazy.gifbo tez chciałem zmienic... smile.gifa ile kosztują takie kierunkowskazy?? ktos wie...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro mam zamiar zmienić kierunkowskazy w błotnikach na białe od SC i

> teraz mam takie pytanie :

> Czy ktoś jush to robił i mógłby napisać jakich problemów z tym

> związanych mogę się spodziewać ??

pogadaj z Sienkiem on znalazł na giełdzie oryginalne od uniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcze z tym troche bedzie sie pobawic...

> bo tez chciałem zmienic... a ile kosztują takie kierunkowskazy??

> ktos wie...??

ja zapłaciłem po 6 pln za sztuke a wyglądają identycznie jak te oryginalne tylko że białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wypadł mi nieplanowany wyjazd do Piotrkowa i nie wyrobiłem się żeby zmienić kierunki i oponki ale jutro tesh jest dzień smile.gif

byłem tesh w ASO i jak się spytałem o piktogramy to nie wiedzieli co to jest pad.gif ale jak podałem im numer katalogowy to się okazało że kosztują 7,2 PLN i oczywiście nie ma na stanie i jak będą na magazynie to będą do odbioru za tydzień no.gif

ale sami nie wiedzą czy będą dostępne sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byłem tesh w ASO i jak się spytałem o piktogramy to nie wiedzieli co to jest ale jak podałem im numer katalogowy to się okazało że kosztują 7,2 PLN i oczywiście nie ma na stanie i jak będą na magazynie to będą do odbioru za tydzień

> ale sami nie wiedzą czy będą dostępne

Jak nie będą dostepne to daj znać na prv. Mam jeszcze jeden pasek w oryginalnej folijce z metką i ceną 7,19 PLN. Kupilem dwa paski bo szykowała się większa robota, ale wymieniłem tylko sobie i jeden pasek mi się ostal.

Jak byś był zainteresowany to wal jak w dym ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj się zabrałem za kierunki ale zrezygnowałem jak wyjąłem pierwszy ponieważ tam nie ma żadnej kostki tylko same kabelki zalane jakimś czymś

jutro się pobawie jak kupię kostki ewentualnie jak nie dostanę kostki to użyję wsuwek do głośników cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i dzisiaj się zabrałem za kierunki ale zrezygnowałem jak wyjąłem

> pierwszy ponieważ tam nie ma żadnej kostki tylko same kabelki

> zalane jakimś czymś

> jutro się pobawie jak kupię kostki ewentualnie jak nie dostanę kostki

> to użyję wsuwek do głośników

włąśnie to zalane coś zmieniasz na taki cały jakby mechanizm, w ktory się wkłada kabelki i wrzuca żaróweczke, a potem mozna na to nakręcić biały klosz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proponuje nie bawić się w zmianę klosza czy w kostki tylko:

> kawałek przewodu cztery wsówki i taśma izolacyjan i zrobione

to tesh tak mam zamiar zrobić tylko narazie nie mam nawet czasu żeby po wsówki podjechać bo w domu mam tylko 2 oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.