Skocz do zawartości

proszę o ocenę


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

Te wskazówki to może się naprawią po włączeniu zapłonu :)

Chyba wyświetlacz od radia zaczyna się wylewać i jeszcze sprężyny gazowe maski wyglądają na świeżo wymienione na używki ;]

fakt, sprężyny wymienione, ale to akurat raczej nie skreśla z zakupu... a czy mi sie wydaje czy na zdjęciu "en face" są nierówne szpary między zderzakiem a maska przy lampach? o czym może to świadczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a czy mi sie wydaje czy na zdjęciu "en face" są nierówne szpary między zderzakiem a maska przy lampach? o czym może to świadczyć?

 

Faktycznie ale stlio potrafiło być nie do końca dobrze spasowane.

Np u mnie szczeliny między maską a błotnikami się różnią a na 101% auto bez żadnych przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, sprężyny wymienione, ale to akurat raczej nie skreśla z zakupu... a czy mi sie wydaje czy na zdjęciu "en face" są nierówne szpary między zderzakiem a maska przy lampach? o czym może to świadczyć?

U mnie swiadczy to o tym, ze byl za wysoki kraweznik, na ktorym zawisl zderzak i przy odjezdzaniu lekko sie zderzak wysunal i odstaje. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć na temat tego auta? Co widzicie tam niepokojącego? Moją uwagę przykuły np wskazówki poziomu paliwa i temp. cieczy... Czyżby awaria? Coś jeszcze czego nie zauważyłem?

http://www.aukcjoner.pl/gallery/022986332-.html#I1

 

 

odpusc sobie...

po pierwsze auto wyglada na robione na "sztuke" - byle jak, byle sprzedac (licznik, radio, amortyzatory itd)

po drugie to fiat - stary fiat to drenaż kieszeni

po trzecie to stilo - dosc nieudane auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie...

po pierwsze auto wyglada na robione na "sztuke" - byle jak, byle sprzedac (licznik, radio, amortyzatory itd)

po drugie to fiat - stary fiat to drenaż kieszeni

po trzecie to stilo - dosc nieudane auto

 

Nie przesadzaj kolego, dziś na własne oczy widziałem P2 z 1.9jtd 80KM z przebiegiem 475kkm. Jak bym nie zobaczył tego u siebie na monitorze w programie diagnostycznym to bym nie uwierzył że to auto ma tyle najechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj kolego, dziś na własne oczy widziałem P2 z 1.9jtd 80KM z przebiegiem 475kkm. Jak bym nie zobaczył tego u siebie na monitorze w programie diagnostycznym to bym nie uwierzył że to auto ma tyle najechane.

 

ja bym zaczał od tego co było robione po drodze do tych 475  :hehe:

 

miałem p2, ojciec ma i niestety jest/było słabo w porownaniu z konkurencja

 

ale co do stilo, znajomy z pracy miał od nowosci, wieksza usterkowosc niz p2 - wiekszosc pochodzenia elektrycznego i niestety "jakosci" fiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co narzekam na blachę w moim przypadku, jeśli chodzi o to P2 z tym przebiegiem to nikt nie wie co było grzebane. Ale auto utrzymane :ok:  Wiekszości aut ma swoje plusy i minusy, a to że każdy użytkownik widzi tylko + to już inna sprawa. Sam bym nie powiedział jako użytkownik P2 że można tym autem nakręcić tyle km, widocznie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć do Motokącik

 

fakt, sprężyny wymienione, ale to akurat raczej nie skreśla z zakupu... a czy mi sie wydaje czy na zdjęciu "en face" są nierówne szpary między zderzakiem a maska przy lampach? o czym może to świadczyć?

 

o  niczym lub o  wszystkim , np o tym że niektórzy woleli zdjąć zderzak do wymiany np żarówek halogenowych , bo sa ciężko dostępne  , albo o tym że krzywo złożone po jakimś zderzeniu , silniczki w liczniku do wymiany , albo szybciej wyjdzie cały licznik wymienić , gdzieś czytałem że takie usterki się zdarzały  ,   sam tego nie mam , choć mój ma ponad 320  tys najechane ,

 

brak osłony silnika , prawe łozysko macperson już siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.