Jump to content

Marcinas

użytkownik
 • Posts

  2632
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Marcinas

 • Birthday 04/17/2020

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  2 i 4 kółka
 • Car
  Dokker+C5=266KM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marcinas's Achievements

kierowca

kierowca (12/20)

1.1k

Reputation

 1. ale jak on się z tą dużą rodziną zmieści do tego leafa? no chyba, że wziął 2 ja już rok kombinuję i nic nowego na rynku nie ma. no może jogger, ale jedną dacię już mam i wystarczy.
 2. ciekawe kiedy wyprodukują coś dla rodziny 5 osobowej? z renault w kręgu mojego zainteresowania jest aktualnie tylko trafik.
 3. dacie lepiej wyglądają na zewnątrz niż w środku. taki chwyt marketingowy jak i tak lubię moją, bo jak zabłocę czy lekko przerysuję to nie żal.
 4. Fajne auto ale 20 kpln za 20 letniego Fiata! Wolę pojechać na złom szwajcarski
 5. Ja poluje na c8 ale w pl to ciężki temat. Na wiosnę wybieram się na poszukiwania do Szwajcarii.
 6. zbliża się wiosna. był plan sprzedaży, ale z uwagi na kiepski rynek będę moją księżniczkę katował dalej. poniżej lista rzeczy, które działają gorzej lub nie działają: - grzanie foteli nie działa. może ktoś naprawiał i wie za ile i jak ? - otwieranie tylnej szyby z bagażnika, rozłączyłem bo się otwierała non stop. reszta j.w. - szyby elektryczne. otwierają się i zamykają, ale jakby wolniej. - tylna wycieraczka żyje swoim trybem. nie mam do niej dostępu z kokpitu, a ona codziennie zmienia położenie - tylna klapa bagażnika raz się otwiera z centralnego, raz nie. mój mechanik stwierdził, że to duperele. może już ktoś mierzył się z francuską elektryką ?
 7. zaszaleję citroen c5. jak jeżdżę tym autem to zasypiam. w mieście pali max. 7l smoły, a w trasie 5. mimo 17 lat i przebiegu 350kkm auto rusza spod świateł jak francuska ariana.
 8. jak zwykle to wszystko zależy. ja dostałem auto wartości 50kpln na fakturę z terminem płatności 7 dni a w takiej sytuacji jak twoja. miałem kogoś w rodzinie w banku kupującego.
 9. ja widziałem jak się gnie kształtowniki w polsce. odchył grubości na 6metrach był kilka procent. odbiorca reklamował, że nie wchodzi mu w regały. całe szczęście, że producent już nie istnieje. ładnych parę lat sprzedawał takie banany.
 10. teść sprzedal aurisa hybrydę, 6 letniego za całkiem dobrą cenę. auto bylo po różnych szkodach i kupujący się tym nie przejął. ja nie wziąłbym tego auta nawet za połowę.
 11. ja poszedłem do aso i tam wszystko załatwili z naprawą i leasingiem. ciekawe czy będą mieli dla ciebie auto zastępcze na placu
 12. ale hybryda nie zawsze się sprawdza. jeżeli auto ma być np. tylko na dalsze wyjazdy, to dużo stoi. teściu pogonił ostatnio aurisa, bo padały mu baterie. kupił arkanę z silnikiem 1.3 tce za 130kpln emeryci patrzą inaczej.
 13. tyle że mocniejszy silnik to 1.3 max. uturbiony daje 160km. może będzie dostępny, jak 1.0 będzie się słabo sprzedawać.
 14. niestety pomacać będzie można najwcześniej w marcu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.