Jump to content

Woockush

użytkownik
 • Content Count

  1167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Normalny

1 Follower

About Woockush

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Zainteresowania
  jutro nowe
 • Car
  Lusso

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeden komplet felg: - koszt przekładek opon (tylko w górę) - uszkodzenie felg przy każdej przekładce - możliwe uszkodzenie stopki opony przy każdej przekładce (wychodzi po czasie) Dwa komplety felg: - koszt felg - i tak trzeba co jakiś czas wyważyć + przekładasz kiedy chcesz (nawet tylko na jeden weekend)
 2. Szanowny kolego. To egzemplarz z niedostępną już ręczną skrzynią biegów, tak szalenie poszukiwaną przez koneserów "pełnej kontroli nad autem". Dodatkowo jako pięciolatek ma coraz większe zadatki na youngtimera. Brać na "inwestycję".
 3. Podłączę się do kopalni. Potwierdzam co napisał aviator - żarówki "WOTAN" będące najprawdopodobniej jakimś brandem OSRAMa, święcące poprawnie i długo. Za to nie polecam biedronkowych - mimo szumnego napisu DEKRA na opakowaniu wypaliły złączki.
 4. To taka nowa włoska tradycja 🤐
 5. Samo "cześć" bez VINu się nie liczy 😄
 6. Nikt normalny. A żebyś widział jakie handlarze robią wielkie oczy jak mówisz, że chcesz fakturę na pełną kwotę 😱
 7. Mało kto wie, że w Volcie i Amperze w określonych sytuacjach (jazda z preędkościa pow. 120 km/h) silnik benzynowy napędzał bezpośrednio koła.
 8. Artykuł dotyczy nowych modeli Peugeot, a nie 504. To jakie rozwiązanie napędu mają na myśli pisząc: korzysta z elementów mechanicznych bez zastosowania elektroniki ?
 9. Artykuł pełen papki marketingowej i sprzeczności. Ale dwa akapity dalej: Niech się zdecydują - z elektroniką czy bez?
 10. U mnie po ok. 20tys km tył miał ok. 2mm mniej bieżnika niż przód - i nie było latane bokiem
 11. Normalne zachowanie w "półinteligentnych" napędach typu xDrive albo Q4 - większość czasu moment i tak jest przekazywany jedynie na tył.
 12. Jak na starego japońca to bardzo dobry stan. Poza tym bierz Pan, taniej nie będzie!!!!!!11111
 13. Alfa w podobnej budzie i 70% mocy Audi - spalanie 8,6L/100km (z 16 tys km) 😆 Chyba, że chcesz porównać SUVa Bergeraca z niedużym kompaktem.
 14. Przy kolejnej wymianie wlewam pozostały litr plus 3 litry nowego. I tak w kółko. Dopóki mi się nie znudziło i zacząłem kupować inny olej w 4L opakowaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.