Jump to content

DamU

użytkownik
 • Content Count

  1989
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6d 20h 32m 27s

Community Reputation

104 Dobry aparat

1 Follower

About DamU

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Name
  Damian
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  WWW
 • Car
  ASX
 • Motorcycle
  SR 50 & XR125L

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też bym tak obstawiał. @exor jeżeli to jest to, z wakacji wrócisz 😉
 2. Kiedyś na ul. Letniej we Wrocku był gość który regenerował amortyzatory i potrafił dobrać wymaganą charakterystykę (w miarę dogadania). Skąd bierzesz info np. o pojeżdżawcecw Oleśnicy?
 3. Ciąłem też dużymi i zawsze stałem z boku.
 4. Poza wyżej wymienionymi stosuję zasadę, aby nie ciąć w osi jaj 😁. Stoję niejako obok szlifierki.
 5. Z tym się nie zgodzę. Druga sprawa, że IMHO z samej treści tych napisów niewiele się ustali. Niemniej ich istnienie i stan gumy jakiś ogląd sytuacji dają. Myślę, że po 5 tys i roku powinno to wyglądać jak nowe.
 6. IMHO Eibach Ci wystarczą nawet do seryjnych amorów. Tylko to trochę jak gadanie o zapachach na forum. Musisz się sam przekonać czyli przejechać.
 7. DamU

  Sezon 2020

  Nie wiadomo kto do Renault.
 8. Myślę, że drugie tyle. Niezależnie od tego jaki masz grunt to dawaj sporo tłucznia/kamienia/ grubego żwiru pod rozprowadzenie.
 9. W Golfie 4 swego czasu najtaniej było w ASO.
 10. To że były felgi w jakimś rozmiarze w danym modelu, nie oznacza, że ten model w każdym roczniku był homologowany do każdego rozmiaru kół występujących w modelu. Przykład: ASX > 2018 może mieć tylko 16" i 18" a wcześniejsze roczniki mogły mieć 17". Powodöw technicznych nie potrafię wytłumaczyć. Piszę o homologacji.
 11. W nowoczesnych autach się wyciągają. Dlatego powinno się dawać nowe. Tego nie widać. Jak jest w starym Fordzie tego nie wiem. Strzelam, że można dać stare. Dokładnie sprawdziłbym/zapytał na jakimś amerykańskim forum.
 12. Ja mam już 9 lat i nic się nie dzieje. Pomalowałem chlorokauczukiem zaraz po montażu. Sąsiad również ma i u niego z wnętrza wraz z wilgocią wylatuje rdza i robią się zacieki na podmurówce. Nie wiem dlaczgo, ale u mnie tego nie ma. Przecież wewnątrz nie jest to pomalowane a profil od dołu jest otwarty.
 13. Zdecydowanie mniej. Tył również. Mam Eibachy i jest wyżej. Wydaje mi się, że różnicę nawet bardziej widać na tyle. Jak napisałeś może Lampar wyjawi, choć strzelam że tył to obcięty Eibach. BTW Neoliny o których pisałem wyżej mimo warunków letnich zdecydowanie po zimie i ok 2 kkm pogorszyły swoje właściwości. Nie są już takie miękkie, choć tragedii o której wspominał wyżej Lesiu nie ma. Do Vivo im brakuje 😁 No cóż jaka cena taka jakość. Mimo wszystko chyba drugi raz wszedłbym do tej samej rzeki.
 14. Skoro wyżej @Lampar pisze o Eibach to zapewne -35 mm od serii.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.