Jump to content

DamU

użytkownik
 • Content Count

  1949
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 4h 51m 1s

1 Follower

About DamU

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Name
  Damian
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  WWW
 • Car
  ASX
 • Motorcycle
  SR 50 & XR125L

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale 165/55/14 kupisz nowe nawet poniżej 120 zł za sztukę.
 2. Nie wiem dokładnie jak jest w Lupo, ale zdaje się, że może być razem z kierunkami.
 3. ESP zapewne korzysta z czujników ABS przy kołach + czujnik położenia kierownicy. Podłączaj VAG i się dowiesz co jest nie tak. Sprawdź też akumulator.
 4. I to jest sensowna koncepcja. Ja bym się w życiu nie zdecydował w tym aucie, ani na gaz, ani na DSG. Cenię święty spokój. I chyba jestem jakiś dziwny bo mi przyspieszenie w 1.5 (i to w cięższej budzie) w zupełności wystarcza. Prędkość max też jest ponad miarę i szybko osiągalna. Spalanie będzie niewiele większe niż w Twoim Up!
 5. Mój na Eibach jest mniej więcej jak na 1 zdjęciu 👍 Twój teraz z przodu ma jak @bolekatepl napisał. IMHO nic już nie siądzie.
 6. DamU

  Biały samochód ?

  Mam biały i czarny samochód. Bardziej praktyczny jest biały. Z dwojga IMHO lepiej wygląda czarny (chyba w każdym przypadku). Najmniej brudzące kolory jakie miałem to srebrny i oliwkowy. W każdym razie nie ma się co bać białego.
 7. Swego czasu w ASO Mitsubishi była promocja za 150 zł/sztuka fabryczne. To są w miarę uniwersalne rzeczy. Jak ktoś się upiera przy Toyocie to na Allegro są oryginały (?) za 139 zł. Np Klik klik
 8. @czachabrava to nie jest tylko kwestia kosztów paliwa, ale również świętego spokoju. Ja np. wybrałbym 1.6 😋
 9. Nie wiem też jaką szczotą na wiertarze to przejechałeś. To IMHO jest średni pomysł.
 10. Dodam że model dystrybucyjny zależy od danego koncernu, bo niektóre marki nie zakazują handlu zagranicznego. Przykład Dustera przytoczony w wątku jest jak najbardziej prawdziwy. Doszło do tego, że po wprowadzeniu Dustera 2 stare modele stały w PL na placach, ale kupić ich nie można było bo wsxystkie jechały na zachód. Marki, które dealerzy mogą sprzedawać tylko w PL radzą sobie inaczej.
 11. DamU

  Ciekawa usterka

  Pozostaje to o czym wyżej pisał @Ociec Przy zmianie kolektora miałem nieszczelność i objawy były takie jak opisujemy. Z tym plakiem teź by pasowało.
 12. I krótsze przełożenia w cross
 13. Zapewne można, albo kupić używkę. Popytaj w zakładach specjalizujących się w Webasto.
 14. U mnie seria to było 175/50/14 P6000. Opony straszny kibel. Obecnie ten rozmiar praktycznie nie do dostania. Ja zdecydowałem się na 165/55/14 i jest git. W tym rozmiarze masz wybór od chińskich po Yokohamy. Teraz kupiłem najtańsze jakie były tj Neolin i o dziwo całkiem fajne, bardzo miękkie (boki niestety również). Z tym że Sejem jeżdżę tylko do kościoła i trochę z synami zaczynamy upalać.
 15. Bo schrzanił się sterownik dogrzewacza. Działa ciągle i rozładowuje aku. Podałem przykład Tourana, ale w Touaregu zapewne jest w miejscu skąd dobiega dźwięk. Dowiedz się który bezpiecznik odpowiada za dogrzewacz i wyciągnij go. Zobaczysz czy dalej będą takie objawy. Docelowo lepiej naprawić dogrzewacz, bo w zimie auto szybciej się nagrzeje a w pewnych warunkach w ogóle się nagrzeje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.