Jump to content

Wiechu

użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

1 Follower

About Wiechu

 • Rank
  leniwy kierowca
 1. Wiechu

  M 32 w Astrze J

  > Oficjalnie 2 l ale mówią, że należy dolać od góry jeszcze z 0,5 l Dzięki, pół litra zostanie.Jeszcze zagrycha i ok.
 2. Wiechu

  M 32 w Astrze J

  > Na odwrót czerwony jest passe Ile tej słomki wchodzi do M32? Będę zmieniał. Przebieg 135kkm.
 3. > Nie po problemie, tylko opisz co było i jak to rozwiązałeś - dla pokoleń. Stetoskop, rolka pośrednia napędu osprzętu. Chodzi jak złoto. Cichutko. Pozdrawiam.
 4. > Jak w temacie. Od kilku dni silnik wydaje dziwne dźwięki. Lekko burczy. Po odkręceniu korka wlewu > oleju slychac mocniejsze dudnienie. Odnoszę wrażenie, że na wyższych obrotach zanika. Nie było > tego wcześniej. Poza tym wszystko ok, moc, przyspieszenie, spalanie itp. > Szukam kogoś z silnikiem 1,7 CDTI. Żoliborz lub Bielany. Jak by dało radę to bym odsłuchał, czy > ten model tak ma. ASO lub nie-ASO to ostateczność. > Najlepiej oczywiście wieczorem lub w wekend. > Sugestie przyczyn mile widziane. Proszę o zamknięcie wątku. Po problemie.
 5. Jak w temacie. Od kilku dni silnik wydaje dziwne dźwięki. Lekko burczy. Po odkręceniu korka wlewu oleju slychac mocniejsze dudnienie. Odnoszę wrażenie, że na wyższych obrotach zanika. Nie było tego wcześniej. Poza tym wszystko ok, moc, przyspieszenie, spalanie itp. Szukam kogoś z silnikiem 1,7 CDTI. Żoliborz lub Bielany. Jak by dało radę to bym odsłuchał, czy ten model tak ma. ASO lub nie-ASO to ostateczność. Najlepiej oczywiście wieczorem lub w wekend. Sugestie przyczyn mile widziane.
 6. Ten błotnik to naprawdę rewelka, szacunek.
 7. > Czy są jakieś zalecenia co do minimalnego wymiaru zaznaczonego na rysunku w felgach alu? > Coś jak: "gwint powinien złapać na długości 1,5 średnicy śruby" > Warunki brzegowe: > - szpilki, > - M14 > - nakrętka 19 Nie kombinuj. Oryginału się nie rusza.
 8. > Składam i nie dowierzam...jeżeli trzeszczące na mrozie tandetne plastiki opla stawiasz przeciw > nietrzeszczącym tandetnym forda to nie mam więcej pytań > Tłumienie może i jesteś w stanie zweryfikować, komfortu na krótkich odcinkach nawet nie poczujesz. > Tak jak z klimatyzacją-daje ona komfort w lecie, ale nie po przejechaniu 3km stojącym > wcześniej w słońcu autem. Samo posiadanie klimy komfortu nie daje, tylko jej używanie. > To przejedź po tyle samo pozostałymi samochodami i wtedy jeszcze raz wyraź swoją opinię, będzie > obiektywniej Ja bard
 9. > Są pierwsze ofiary mrozu-moje panele. Woda ktora skroplila mi sie na szybie w nocy splynela po > parapecie na panele. Niestety tak niefortunnie, ze kapala prosto na laczenie paneli. > Teraz to łączenie jest lekko spuchnięte na dlugosci 15-20 cm. Da sie cos z tym zrobić? Wymiana > panela raczej nie wchodzi w grę, bo to środkowy elenent. Miałem podobnie tylko na mniejszej długości i w miarę świeże. Wziąłem łożysko, najlepiej dużej średnicy, w środek pręt stalowy i całym ciężarem rąk i tułowia starałem się wprasować wybrzuszenie. Trochę pomogło.
 10. Wiechu

  Pompka

  > Witam. Mam ja sobie w aucie zestaw naprawczy do kół. Kolo poprosił o dmuchnięcie w oponkę, gdyż > siadła mu dokumentnie. Napompowałem około 1,2 i... cisza, padł bezpiecznik zapalniczki. > Podłączyłem do swojego na sucho, chodzi, jak zakręciliśmy wężyk na zawór, bęc, poszedł > bezpiecznik. O co kaman? Czy te pompki dają radę tylko do pewnego ciśnienia? > Jak w takim razie nadmuchać koło do przyzwoitego ciśnienia? Przez kilka dni nie miałem dostępu do netu. Ale proszę, niech niektórzy czytają posty ze zrozumieniem. Dziękuję za wszystkie dobre rady. Tak, Astry H
 11. Wiechu

  Pompka

  Witam. Mam ja sobie w aucie zestaw naprawczy do kół. Kolo poprosił o dmuchnięcie w oponkę, gdyż siadła mu dokumentnie. Napompowałem około 1,2 i... cisza, padł bezpiecznik zapalniczki. Podłączyłem do swojego na sucho, chodzi, jak zakręciliśmy wężyk na zawór, bęc, poszedł bezpiecznik. O co kaman? Czy te pompki dają radę tylko do pewnego ciśnienia? Jak w takim razie nadmuchać koło do przyzwoitego ciśnienia?
 12. Wiechu

  Klapa

  > Zapisałem stronę z niemieckiego forum, trzeba się rejestrować, więc linku do niej nie podaję. > Poniżej zapisałem ją w Wordzie: > http://www45.zippyshare.com/v/48938423/file.html Dziękuję, będę kombinował.
 13. Wiechu

  Klapa

  Tytuł nie koresponduje do końca z treścią postu... ale może więcej Userów przeczyta. Ostatnio zakazałem sobie zlikwidować rdzę na tylnej klapie Astry H kombi (w sąsiedztwie ozdobnej listwy chromowej). Po naprawie odnoszę wrażenie, że listwa w dwóch miejscach nie jest "dociągnięta". Moje pytanie: w jaki sposób jest mocowana od tyłu? Na spinki jednorazowe czy coś innego? Czy ewentualne spinki można nabyć bez problemów? Wiem, że mogę reklamować usługę, ale pytam na wyrost. Dzięki za ewentualne sugestie.
 14. Witam z sąsiedniego kącika. Astra jak w podpisie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.