Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

czlowiek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam porównanie M32 po 2012 roku i zarazę C635 z 2011. Żadna nie jest idealna ale ta fiatoska jednak była duuuuużo gorsza. Wbicie 1-go biegu to była loteria a dwójka prawie zawsze zgrzytała. Nie pomagała nawet wymiana oleju.
  2. Kiedyś kupiłem w takim salonie auto 2 letnie z oryginalnym przebiegiem 42kkm i faktycznie bezwypadkowe. Zapomnieli mi tylko powiedzieć, że samochód jeżdził w wypożyczalni.
  3. czlowiek odpowiedział czlowiek na temat - Opel
    Oleju niby nie wymienia się w skrzyniach biegów ale w moim Bravo z tą haczącą M32, po 40kkm zleciał czarny smolisty gnój. Wlanie nowego oleju 2.5l, nie pomogło. Biegi dalej haczyły.
  4. Mam w swoim osłonę silnika od Rezaw-Plast już drugi rok i jest ok.
  5. czlowiek dodał temat w Opel
    Napiszcie mi właściciele Astry J, czy macie w swoich autach tą nieszczęsną skrzynię M 32? A może przestali już ładować to badziewie do samochodów?
  6. Mieli Fiata to niech spróbują japońskie cudo . A tak na poważnie to rozglądałbym się za Jazem.
  7. puntobravo-ML-287695197-ML-
  8. Jeżeli auto się podoba, to dałbym je do naprawy a rachunek niech pokrywa handlarz. Postraszyć sądem w razie odmowy współpracy.
  9. > Nie przesadzaj, do używanego samochodu kupuje się używane. Do używanego auta trzeba kupować wszystko co używane, bo tak jest taniej. Używane opony, używane części zamienne itd.
  10. Szybko zacznie ci brakować wypasu
  11. > Średnio chyba 5 lat wytrzymują To bardzo słabo
  12. Focus, Corolla, Mazda od ręki? U nas na Fabię niektórzy czekają pół roku na odbiór
  13. Napiszcie mi właściciele Grande ile lat wytrzymuje układ wydechowy? W moim poprzednim Puncie II, po 4 latach był do wymiany. Może teraz jest lepiej, czy dalej wydechy fiatowskie to plew?
  14. Wybierz to, w którym lepiej i wygodniej się czujesz. Ja zastanawiałem się przy kupnie nowego, czy wybrać fabię czy punto? Po jazdach próbnych wybrałem to, które jest ładniejsze w środku i ma wygodniejsze fotele .
  15. Znajomy kupił 5 letniego seata z zajechanym silnikiem. Komisiarz nie chciał nawet słyszeć o zwrocie auta. Kolega wymyślił wtedy, że nie chce oddawać tylko naprawi silnik w ASO i będzie tym samochodem jeżdził. Zadzwonił do komisu i powiedział że tak zrobi a rachunek za naprawę zwróci mu komis. Jeżeli nie po dobroci to na drodze sądowej bo mu się nie śpieszy. To wystarczyło aby komis przyjął auto z powrotem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.