Jump to content

Marcin79

użytkownik
 • Content Count

  16303
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  14d 34m 54s

Community Reputation

4460 Człowiek - do rany przyłóż

About Marcin79

 • Rank
  Reliant Robin Space Shuttle
 • Birthday 12/13/1980

Profile Information

 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

2460 profile views
 1. Napisałem kiedyś tutaj o moich oponach. Kupione 4 nowe premiumy I lekko bily przy 120. Wyważanie 4x , zmiana przód tył, tył przód i cały czas bily. reklamacja , importert uznał jedna do wymiany bicie nadal . oddałem je do wulkanizatora , kupiłem inne i problem znikł.
 2. Od uchwytów i rower od roweru.
 3. Dobra jedna rzecz na minus Rowery się strasznie rysują
 4. Dlatego jak ja kupowałem 3 to obsługa hamska bo mazda to Premium i nawet dywanikow nie damy gratis bo kolejka za Panem stoi. I taka była prawda , poprzednich trójek mnóstwo sie sprzedawała...... obecnego modelu nikt prawie nie kupuje. Zresztą analogiczna sprzedaż 6 kiedyś kolejki dzisiaj prawie zero... kto kupuje auto nowe które jest klepane od 2012. Jakoś mazdy mi nie żal, bo na swoje lata mieli fajne auta Ale na siłę chcieli być Premium
 5. W 2014 kupiłem 3 , środkową wersję wyposażenia za 85 tys
 6. Mam atere , używane 50 razy w roku od 5 lat , daje radę.
 7. Stare auto to i problemy Taka sprawa jest Rok temu jak wracałem z przyczepa jadąc na autostradzie pod wzniesienie lekko wyhylila mi sie wskazówka temperatury. Potem po płaskim bylo już ok. Przez rok czasu cisza i spokój .. Natomiast dw dni temu znowu zauważyłem ze lekko mi się temperatura podniosła... ale tylko raz ... teraz znowu wszystko w normie . Bym napisał, ze termostad sie zacina ? Ale ma ktos inny pomysl ?
 8. Słyszałem o takich firmach . W sumie fajnie linki
 9. To tak jak oceniają szkody handlarze Otarcie Szkoda parkingowa Lekka stłuczka Stłuczka Ale ofiar nie było Dzwon/ wypadek Auto powypadkowe , znaczy sie były ofiary Np poniżej Auto lekko uszkodzone , według polskiego handlarza https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-rej-12-2018-g30-2-0d-salonpl-skora-led-navipro-serwis-aso-sport-line-ID6D6jra.html
 10. Szkoda , ze nie ma grzanych foteli
 11. Tylko już tak od roku odkładam bo zawsze coś... Ale też myślę zacisnąć zęby i do jesieni poczekac... znowu
 12. Mówili może Kiedy będzie nowy model w salonie?
 13. Nie patrzę na ekonomię tylko walory użytkowania.. dla mnie diesle są lepsze. Sorento pali mi 8.5 na autostradzie 130-140 W mieście od 9 do 11 Jazda poD miejską np dzisiaj 200 km , średnio 7.5. ( 4 rowery na haKu ) Najdłuższa trasa do Francji 1600 km w jedną stronę ... 4 osoby na pokładzie, Full ładunku plus trumna na dachu wyszło równo 8,5 l. Moje jest przed liftowe z starą skrzynią, po lifcie jest lepsza i podobno litr mniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.