Jump to content

Dark_Knight

użytkownik
 • Content Count

  68396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  167

Dark_Knight last won the day on April 12

Dark_Knight had the most liked content!

Community Reputation

23441 Człowiek - do rany przyłóż

About Dark_Knight

 • Rank
  Mgielny Rycerz

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Xdrive właśnie potrafi jeździć jak tylny napęd latem i jak AWD zimą.
 2. Xdrive to powinien być absolutny priorytet, a nie jedna z "wielu innych rzeczy".
 3. Można też dopasować cyfry na prędkościomierzu do cyfr na znaku ale to niepopularne w Polsce. Sądziłbym że Polacy to analfabeci ale zauważyłem, że po przekroczeniu granicy wracają im podstawowe umiejętności odróżniania od siebie cyfr. Dziwne. Może dopłać do xdrive i bądź szczęśliwy cały rok?
 4. W zimie będziesz się męczył i klął. Latem będziesz się cieszył i twierdził, że zima nie ma znaczenia. I tak w kółko. Ja bym już nie kupił auta z napędem na przód.
 5. BMW. Bo się lepiej prowadzi a ten AA to szajs. Mając wbudowaną navi BMW (całkiem niezłą przecież) nawet bym się nie fatygował żeby to włączać.
 6. Myślę, że przyczyną może być tu grawitacja.
 7. To była prawda przy starych Haldexach. Haldex IV już daje ok. 5% momentu na tył od razu. Poza tym komputer analizuje sytuację i spina go zanim wystąpi uślizg, np. podczas przyspieszania.
 8. Spokojnie, wierzę. Nie do uwierzenia to byłby Fiat bez błędów ECU. A może był już fabrycznie przegryziony? Z przykrością stwierdzam, że po Twoim poście statystyki wyglądają następująco: - Liczba użytkowników Fiata z błędem ECU: +1 - Liczba użytkowników Fiata, którzy ów błąd potrafią sobie jakoś usprawiedliwić i twierdzą że to się nie liczy: +1
 9. Oszalałeś? Auto od kobiety i ma nie być wewnątrz śmieci? Auto od kobiety i bez śmieci to na 100% ściema.
 10. IMO bez szału. Koszty leasingu takie jak w pierwszym lepszym innym miejscu. Rata liczona od ceny katalogowej więc finalnie jak pójdziesz do dilera to dostaniesz to wszystko taniej.
 11. To tak jak ze skutecznością ruskiej szczepionki. Czego nie rozumiesz?
 12. Ja też, bo za cenę jednego auta dostajesz kilka naraz: trochę DS7, trochę Kia Proceed, kierownicę z Range Rovera... Wszystko ładnie sklejone razem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.