Jump to content

Dark_Knight

użytkownik
 • Posts

  73876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  220

Dark_Knight last won the day on December 8

Dark_Knight had the most liked content!

Retained

 • Mgielny Rycerz

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dark_Knight's Achievements

Reliant Robin Space Shuttle

Reliant Robin Space Shuttle (19/19)

 • Addicted Rare

Recent Badges

28.6k

Reputation

 1. Po co miałbym jeździć do lasu? Jeśli chcę czegoś z lasu to wysyłam tam konsjerża. W normalnych okolicznościach pieszo pokonuję niewielki dystans między autem a jakimś budynkiem.
 2. Co do żaluzji to nie mam pewności. Nigdy tam nie zaglądałem a z zewnątrz nie widać.
 3. Może Twoje albo moje ale nie jakiś tam VW.
 4. Nie. Dlatego, że mamy 21 stopni nie potrzebujemy zimą grubych kurtek. W 10 minut auto i tak do tych 21 stopni nie zdąży się nagrzać.
 5. No. I o jakich ta stara szkoła mówi różnicach temperatur? Jaką efektywność przy gwałtownym obniżaniu temperatury ciała ma powietrze a jaką woda? Dlaczego po wejściu zimą do budynku ludzie nie mdleją?
 6. Ja to się nie znam ale gdyby tak było to każde wejście latem do morza lub jeziora kończyłoby się chyba śmiercią?
 7. Nie wiem jak wyłączyć klimę na 20 min przed celem podróży gdy cała trasa trwa 15 minut. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem?
 8. Też patrzyłem na to z przymrużeniem oka ale gdy ostatnio tak po prostu ubili dwa, niemal gotowe do produkcji nowe modele tylko dlatego, że nie są elektryczne i rzeczywiście przestali rozwijać silniki spalinowe, jednocześnie ograniczając ich ofertę to jednak jestem skłonny im uwierzyć.
 9. Teraz 100% jest mild hybrid, hybrydę też mają (i to fajną!). Od 2025 mają być jednak nowe platformy, w ogóle nie dostosowane do montowania napędu spalinowego. Więc te hybrydy też chcą skasować. Tylko EV zostanie.
 10. Monitoruję temat. Zamówienia złożone dzisiaj będą do odbioru latem przyszłego roku. W porównaniu z taką Skodą to wręcz ekspresowo.
 11. Moja chwilowo ulubiona marka straszy, że od roku 2025 nie będzie miała w ofercie już żadnego auta spalinowego. Jak żyć?
 12. Dziś już należy się śpieszyć nie tylko z kupowaniem diesla ale z kupowaniem auta spalinowego w ogóle.
 13. W niektórych system jest mężczyzną chyba? Czy wszędzie baby z PMSem? To by tłumaczyło dlaczego te systemy tak beznadziejnie działają. Tak, ale akurat wszyscy mają tu problem z brakiem gałki do funkcji, której używa się może raz w roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.