Jump to content

Dark_Knight

użytkownik
 • Content Count

  66300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  160

Dark_Knight last won the day on January 18

Dark_Knight had the most liked content!

Community Reputation

21678 Człowiek - do rany przyłóż

About Dark_Knight

 • Rank
  Mgielny Rycerz

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisz co to za diler/marka to będziemy omijać.
 2. Ja robię tak: Przyjeżdżam, podpisujemy papiery, biorę kluczyki, flaszkę wina i odjeżdżam w siną dal. Ale wiem, że to niepopularne, w modzie jest z czujnikiem lakieru dookoła skakać i kopać w opony. Aha, koniecznie z całą rodziną trzeba być. Szczególnie ważna jest rola żony, która ciągle podpowiada co jeszcze sprawdzić i dzieli się z obsługą salonu historią swojego życia.
 3. Biedny format, zaklina rzeczywistość jak może, a Ionity nic nie chce pomóc. Do października już tylko 9 miesięcy a tu dalej nie ma ani jednej działającej ładowarki, jak na razie nadal snują tylko swoje wizje.
 4. Tak, w aucie jest wbudowany hotspot więc wszystkie telefony pasażerów się z nim łączą automatycznie. Najwięcej wciąga muzyka ze Spotify oraz jeśli dzieciaki oglądają jakieś filmy z youtube czy netflixa. Ale to drugie się rzadko zdarza, więc zużycie się nawet nie zbliża do tego co jest dostępne. Ale to najmniejszy abonament dla firm, mniej się nie dało.
 5. Absurdalnie drogo. Ja mam slot na SIM więc kupiłem do auta jakiś abonament rzędu 30GB/m-c za 30zł miesięcznie. Zdzierają okrutnie, na rynku jest 10x taniej.
 6. A to spoko, pod warunkiem że cena tego abonamentu nie jest celowo zawyżona, a jakość niska.
 7. No i tu się właśnie mylisz. JGC czy Wrangler w Europie kosztuje jak najbardziej premium. Mniejsze modele już wychodzą rozsądniej ale między nimi a tymi dwoma jest przepaść. Teraz jeszcze dołączy Gladiator w cenie, która już jest szczytem absurdu.
 8. JGC jest w polskich salonach tak ze 2x droższy niż powinien być a jeździ tego sporo po drogach. IMO oferowanie go będzie nadal opłacalne. Zresztą tak samo z Wranglerem. Tego jest oczywiście na drogach mniej ale cenę za to ma u nas z sufitu.
 9. 1.2 do Grand Cherokee? Chyba się im z Renegade pomyliło. BTW, fajny jest ten Gladiator, wchodzi właśnie do Polski. Tylko cena z sufitu (290k).
 10. Wariatkowo jakieś. To powinno działać dokładnie na odwrót przecież.
 11. 30km to już nie jest aż taki krótki odcinek.
 12. Średnie przebiegi pojazdów na otomoto dotyczą takich, które mogą bez konsekwencji ekonomicznych przejechać więcej niż kilkadziesiąt km dziennie. Żeby hybryda zrobiła taki przebieg to większość jazdy będzie na benzynie, więc zepsuje wrzuconą wyżej kalkulację.
 13. I tu właśnie jest umiejętnie przez Ciebie ominięty haczyk. Bo to auto jadąc w 95% na prądzie nie zrobi 84kkm w rok czy dwa. Zasięg na prądzie to wg producenta 59km, więc możemy założyć ok. 45. Nawet jeśli do pracy ma 30km, w pracy naładuje auto (co nawet gdyby było dziś możliwe długo nie potrwa bo udostępnienie prądu pracownikowi rodzi pewne problemy podatkowe) i wróci kolejne 30km to dziennie masz max. 60. Każda dłuższa trasa już wypada z naszego zestawienia bo będzie na paliwie tradycyjnym. No to teraz 84kkm przez 60km dziennie daje nam 1400 dni. Jako że pracuje się 5 dni w tygodniu, a
 14. Oni tak się niby zwijają że zostają jednak. Tylko importera ma nie być. A auto super, większe od większości konkurentów i fajne wewnątrz
 15. Lada chwila ma być Eclipse Cross PHEV.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.