Jump to content

amazaque

użytkownik
 • Content Count

  15064
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1114 Człowiek - do rany przyłóż

3 Followers

About amazaque

 • Rank
  F84.5
 • Birthday December 5

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  SG
 • Zainteresowania
  Audio, moto, bike, foto...
 • Car
  Renault

Recent Profile Visitors

1944 profile views
 1. Tandetne automaty to są te mikroprocesorowe "kostki" na kablu z L... i tym podobne. Pudełka z transformatorem i mostkiem, nawet te najprostsze naładują każdy akumulator w jakim by nie był stanie i będą działać wiecznie. Podobną budowę ma ładowarka wbudowana w samochód, zwana często alternatorem .
 2. Kup jakiś dowolny transformatorowy "automat". Będzie zawsze działał i startował od zera. Ten mi na taki trochę wygląda .
 3. Ja wszystkie nowe samochody kupiłem bez jazdy próbnej, nigdy nawet nie jadąc takimi modelami. Zawiodłem się minimalnie na Clio, ale ten samochód był kupiony wyłącznie za wygląd. Jak by jeździł jeszcze 10 razy gorzej i tak został by kupiony .
 4. Myślę że tak, pasmo jest dla ludzi i zwierząt "nieistotne". Bywam w tak ogrzewanym parterowym domu i jest w nim po prostu normalnie ciepło. Maty są na lekkim drewnianym stropie pod płytami g-k. Nad są trzy warstwy folii bąbelkowej z aluminium (bez wełny) i podłoga poddasza z OSB. Nie wiem, czy da się to zrobić taniej. Oczywiście jedyną zaletą tego rozwiązania jest taniość, jak ktoś chce na bogato to wiadomo woda w podłogę i pompa ciepła, bo kable grzejne i sam prąd walą mocno po kieszeni - kolega tak się wkopał na całe życie .
 5. Ale jaki jest koszt takiej instalacji? Bo folii grzewczej pod płytami g-k na lekkim stropie pomijalny przy całej budowie.
 6. Jest to rozwiązanie zdecydowanie najtańsze i działa. W parterówce 100m wystarczy 5,5 kW. Bałem się tego, ale zobaczyłem jak działa w dwóch domach i też będę ogrzewał tą metodą.
 7. Rozmiar nie ma znaczenia , bo jakie? Też mnie ciekawi ile zapłacił za ten szajs. Na zdjęciach widać jakiś podstawowy strukturalny proszek, nie ma czego żałować bo za chwilę był by wątek "jak to doczyścić".
 8. Tak oni. Proponowali mi przetoczenie tych wybrzuszeń na ramionach z rantem i bezbarwny, więc mają możliwości. Chciałem też tytanowy mat, ale gość mi odradził i miał racje.
 9. Ile wyszło od felgi? Ja za te cztery wyżej zapłaciłem 450 z prostowaniem dwóch i założeniem na nie opon po malowaniu.
 10. Jak lepiej nie zrobi, to niech odda pieniądze. Walcz, bo są w okolicy specjaliści od których felgi wychodzą ładniejsze niż fabryczne nowe.
 11. Ja mam żarówki Philips Allweather, świecą z lekko żółto niebieską poświatą (starsi kierowcy pewnie pamiętają ten efekt ). Genialne żarówki i szkoda że wycofane z rynku EU. Policja dwa razy zwróciła mi uwagę na kolor świateł i za każdym razem czepia się diagnosta na przeglądzie. Oczywiście kończy się na dyskusji, mam w schowku fabryczne H7 w pudełkach po Philipsach . Jak bym założył ledowe, a widać to już z daleka nie pojechał bym dalej nie mówiąc o uwalonym przeglądzie. Ja bym nie ryzykował, zwłaszcza że w razie jakiegoś zdarzenia drogowego ktoś powie przed sądem, że go moje światła dziwnie oś
 12. Ja jeszcze w temacie zapytam - nie dostałem tego papiera A4 z wynikami tylko poszła pieczątka do DR. Mam się martwić, atakować SKP czy olać? Ja wiem co zrobię, ale tak tylko pytam z ciekawości .
 13. Wiem, już dawno powinno. Pod koniec roku trafiła mi się kwarantanna i przegląd się wyrównał z pierwszym wpisem w DR . Zawsze jeżdżę tydzień, dwa wcześniej bo nie robi to przecież żadnej różnicy. Robiąc przeglądy nawet miesiąc wcześniej mamy 12 lat zanim się "licznik" przekręci, a kto tyle trzyma jeden samochód? Jeszcze zakładając, że nie nowy.
 14. Ja pojechałem po upływie terminu i mam 17 dni gratis .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.