Jump to content

iwik

użytkownik
 • Content Count

  4784
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 10h 41m 44s

2 Followers

About iwik

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  m. Łódź
 • Car
  Sportsvan 1.2tsi; Epica 2.0 R6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie zauważyłem w ogóle takiego problemu. Wiadomo, że silnik zaczyna ciągnąć jak turbo podpompuje, ale to taczej normalna charakterystyka pracy silnika ze sprężarką. Bardziej bym się czepił tego, że wersja 85KM traci moc powyżej 4000 obr/min, co jest skutkiem "wykastrowania" silnika softem przez producenta (zakładam, że wersja 110KM nie ma tego problemu, i że da się to skorygować zdejmując kaganiec u tunera).
 2. iwik

  Toyota - blog wieczorową porą

  Na R6 w epice 2zł stoi na pracującym silniku na wolnych obrotach
 3. iwik

  VW Polo vs francuskie i koreanskie padla.

  Teraz to już resztki 208 zostały (zaraz wchodzi nowa 208) i ceny wzrosły. Parę miesięcy temu był fajny wybór. Za 44k można było wyjechać autem takim jak na zdjęciu. A i za równe 40k. się trafiały oferty (ze zwykłym radiem, bez wyświetlacza). Polo może i jest fajne, ale od wersji comfortline w górę. Trandline to plastikowa masakra 👎
 4. iwik

  VW Polo vs francuskie i koreanskie padla.

  Coś takiego, tylko jeszcze miał chyba kierę bez przycisków i jakieś gorsze radio: 48k po rabatach. Nie dałbym nawet 40... vs I nie pokazuj mi cen katalogowych, bo to nie ma sensu. Jeden i drugi trochę poniżej 50k w salonie.
 5. Auto hold zrobi to samo, tylko nie będziesz musiał go 'zaciągać' - zrobi to sam jak naciśniesz zwykły hamulec nogą po zatrzymaniu się np. przed skrzyżowaniem (jak kolega wyżej napisał świecą się światła 'stop' w takiej sytuacji). 'P' po prawej chyba wyłącza 'pikanie' czujników parkowania (jeśli dobrze pamiętam, sam dźwięk - na wyświetlaczu nadal widać co i gdzie jest blisko)
 6. iwik

  Obcierka delikatna

  Na metalikach nigdy nie będzie identyczny odcień, wystarczy inna grubość warstwy niż oryginał i już w słońcu będzie inaczej wyglądał - nawet ten sam lakier.
 7. iwik

  VW Polo vs francuskie i koreanskie padla.

  Porównując wersje za ok 46-48k PLN: Pug 208 - fajne auto z ciekawym wnętrzem, wielkość idealna do miasta. Polo - czarna, obskurna, plastikowa jaskinia Na zdjęciu jest wersja za lekko 60k PLN - tutaj rzeczywiście można porównać polo do klasy kompakt, głównie ceną. Bez zastanowienia dołożyłbym 10% i kupił golfa. A klasy B szukał u konkurencji.
 8. Jakie spalanie na razie wychodzi przy tym delikatnym obchodzeniu się ?
 9. iwik

  Another one drives the Duster

  450 zł z materiałami to normalna cena Jeśli nie trafiła na jakąś extra promocję to raczej wyjątek, albo mr @Ryb ma u siebie najdroższy serwis Mitsu w EU.
 10. iwik

  Another one drives the Duster

  Może normalnych cen za przeglądy i serwis...
 11. 2 tyg. temu: Pug 308 hdi, nie ASO, ale dość drogi warsztat, FV - przegląd po przebiegu 160kkm, wymiana oleju, filtrów (oprócz f. paliwa): 350zł + własny olej ok. 100zł.
 12. iwik

  Another one drives the Duster

  Wszystko jasne, wystarczy w oto... wybrać kryteria: nowe, silnik >90KM i posortować po cenie i na piewrszych pozycjach wśród aut większych niż miejskie są duster i tipo. Fenomenu yarisa nie rozumiem - małe, głośne, drogie... magia znaczka.
 13. Jak mogą nie wydać Twojej własności bez podpisu... Płacisz FV i żądasz wydania auta. Koniec negocjacji.
 14. iwik

  Jak to jest z tym OC?

  Za dużo tu zbiegów okoliczności, żeby mówić, że "to nie ja". Duże poobijane auto, pani na zakupach, zna numery rejestracyjne... (niby skąd? chyba pan z punto nie zapisywał numerów każdego auta na parkingu w tym czasie) Niech się cieszy, że tylko 1600, bo jakby kolo pojechał likwidować szkodę w ASO to wyszłoby 3x tyle.
 15. iwik

  70kpln - Rapid ?

  Ostatnio mnie taki wypierdek popędzał na A1 przy 140 Oczywiście oklejona firmówka.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.