Jump to content

iwik

użytkownik
 • Posts

  9973
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  m. Łódź
 • Car
  1.2tsi; 1.6t; 2.0R6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

iwik's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/20)

4.5k

Reputation

 1. Na logikę, jeśli możesz sie poruszać tym autem legalnie po Polsce to powinieneś też móc po każdym kraju EU. Ja sobie nie przypominam żeby przez kilkanascie lat ktokolwiek na granicy HR poprosil mnie o DR. Raz jak wjeżdżałem do BiH musiałem pokazać DR i ZK. Ale logika i prawo nie zawsze idą w parze, więc powiem "nie wiem". Mam nadzieję, że pomogłem
 2. Moim zdaniem niepotrzebnie podkoloryzowałeś opis, że auto przywiezione z Włoch (13 lat temu ), trzyma się całkiem nieźle blacharsko. Bylo już pytanie czy wyłączyłeś rękojmię w umowie?
 3. Mam taki zestaw thula. Grube gumy wsuwane w belki w rowek T, na których kladzie sie deskę i pasy do ściągnięcia. Do tego mocowania do masztu (takie dyby) też wsuwane w belki Użyłem raz, działa.
 4. Auto 30latki musi mieć opcję wyświetlania updejtów z insta i fejsika na ekranie głównym?
 5. Miejsca na pasie awaryjnym brakło, więc państwo 'mądrzy' postanowili zająć też prawy. W końcu lepiej zostać zmiecionym przez TIRa niż mieć 3 wgniotki od gradu na dachu swojego 10-letniego "cacuszka"
 6. Najlepsi są 'geniusze', którzy w takich przypadkach stają pod wiaduktami na autostradzie. I to nie na pasie awaryjnym, tylko centralnie.
 7. Będziesz, bo odzyskasz wartość fakturową (minus koszt zapłaconej składki), a nie aktualną z cennika
 8. Chyba, że trafi się przypadek losowy (stłuczka, kradzież) i "cały misterny plan w pi...u".
 9. Ja tak używam. Letnie mam tylko na lato (salonowego kompletu na stalówkach nikt nie chciał kupić, więc używam), tzn przekładam sobie koła w maju jak już jest ciepło i potem we wrześniu/październiku zakładam całoroczne. W góry nie jeżdżę także typowych opon śniegowych nie potrzebuję.
 10. Ta, ja też miałem "darmowe" w golfie - w pakiecie serwisowym Ale pakiet jest na 4 lata pewnie, a gwarancja na baterię na 8 lat (lub 160kkm). I nie wymagają kontroli serwisowej w celu utrzymania tej gwarancji?
 11. W citigo nie masz przeglądów gwarancyjnych?
 12. Nowy ten niedobry AS (pewnie producenci spalinowek im płacą...) pisze, tym razem o Nissanie leaf. Można się zdziwić jesli komuś się wydaje, że ma 8 letnią gwarancję na baterię. Otóż przedłużona gwarancja obejmuje tylko "naturalne zużycie", a nie usterki baterii. Czyli jak 'naturalnie' straci pojemność poniżej 70% to być może naprawią, ale jak straci ją w wyniku awarii jakiegoś modułu, to sorry . 'Awarie' są objęte tylko 3 letnią gwarancją na całe auto. Inni producenci podobno nie mają takich dziwnych warunków i gwarancja na baterię to prawdziwa gwarancja (oczywiście pod warunkiem serwisów w ASO itd)
 13. Pytałem czy klosz występuje jako część zamienna, bo bywają lampy składane i nie wiem jaka jest w 308-ce. Jak widać nie zrozumiałeś pytania, ale postanowiłeś się jednak wypowiedzieć nie wnosząc do wątku nic sensownego. Słusznie EOT...
 14. Płyn hamulcowy ZTCP mi w VW też wymieniali jeszcze w ramach pakietu, ale to chyba było w 3cim roku dopiero (u mnie przy 45kkm). Widocznie w elektryku hamulce się jednak bardziej zużywają
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.