Jump to content

conra

użytkownik
 • Content Count

  1236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Normalny

3 Followers

About conra

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  cc i komputery
 • Car
  szura o asfalt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 0 zł w górę. Dostałem nawet zniżki na nnw i assistance. Maźnięte z tapciątka.
 2. Policja mówiła mi co innego :niewiem: Sam akurat przechodzę przez ten temat. Uszczerbek na zdrowiu, 5 dni w szpitalu, 6 tygodni na zwolnieniu. Zakończone mandatem i jako mandat będzie. Policja nic z tym dalej nie chce robić i dla nich temat zamknięty. Maźnięte z tapciątka.
 3. Chyba, że poszkodowana nie była w szpitalu dłużej niż 7 dni. Maźnięte z tapciątka.
 4. conra

  E36 wymiana progów...

  Hej, Nie polecam blacharza na siekierkach polecanego na kąciku warszawskim. Samochód kolegi wygląda ładnie, ale po włożeniu lewarka w próg... próg się pogniótł. Drzwi do tego dziwnie spasowali. ps. Też mam e36 coupe ale polift. Jaki masz tam silnik? 140KM to chyba tylko M44 były?
 5. Idziesz do ASO i ładnie prosisz by Ci sprawdzili. Wydruk płatny. Maźnięte z tapciątka.
 6. conra

  Wymiana szyby

  To było robione w Toruniu. Maźnięte z tapciątka.
 7. conra

  Wymiana szyby

  U ojca cos takiego robiliśmy. Warsztat pierwszy lepszy, jakieś 3 lata temu wypełnili ubytek w polu widzenia. Z tego co kojarzę wypełniali żywicą. Najpierw nawiercili dziurę, wtłoczyli żywicę, utwardzili, zdjeli nadmiar i po zabawie. 120 zł operacja kosztowała.
 8. Jeszcze tłumaczenia i umowa ks Maźnięte z tapciątka.
 9. conra

  Kwit OC

  Ja jeżdżę z tym co dostałem mailem od ubezpieczyciela i jest ok. Maźnięte z tapciątka.
 10. conra

  BMW X1

  To ten silnik co ma rozrząd od skrzyni biegów? :-)Maźnięte z tapciątka.
 11. Na obwodnicy są u nas korki. Było ślisko. Dostałem Vectra C w tył corolli HB 2d 1998
 12. Ja byłem kierowcą, mi nic nie jest. W lusterku widziałem kątem oka, że nagle zrobiło się ciemno i zaraz szybkie powiększające się jasne światło. Miałem szansę skręcić kierownicą w lewo w barierki, usztywnić się przed wypadkiem, złapałem mocno kierownicę, wcisnąłem pedał hamulca i sprzęgła i postarałem się wcisnąć w fotel. Głowy już nie dałem rady oprzeć i już było uderzenie, później mrowienie w potylicy i ogarnianie wypadku, policja, karetka, laweta itd. Czy mam zgłaszać na policję, że poszkodowany wrócił do szpitala?
 13. Hej, miałem w piątek wypadek, dostałem strzał w tył na obwodnicy Warszawy. Proszę więc o poradę co dalej robić? Jedna osoba poszkodowana (pasażer), na SOR stwierdzili po rezonansach, że nic nie jest i wyrzucili (dosłownie) do domu. Jednakże pojechaliśmy po dniu do szpitala z powodu ciągłego bólu głowy i kręgosłupa, zawrotów głowy, nudności, mdłości. Samochód do kasacji. W piątek po wypadku laweta odstawiła samochód na parking kasacyjny (jakiś prywaciarz w Jabłonnie pod Warszawą) i u niego wypełniałem dokumenty od ubezpieczyciela sprawcy. Dzięki temu dostałem samochód zastępczy i on podobno to pchnie dalej do ubezpieczyciela. Co dalej mam robić?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.