Jump to content

Alanka

użytkownik
 • Posts

  27342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Alanka last won the day on July 12

Alanka had the most liked content!

About Alanka

 • Birthday 11/30/1990

Retained

 • KiwiGirl

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  7425225
 • Skype
  alllanko

Profile Information

 • Name
  Ala
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  P-śl/P-sk
 • Zainteresowania
  http://www.streichdesign.pl/wp-content/uploads/2013/11/06-robotki-na-szydelku.jpg
 • Car
  Biały Stefan II

Recent Profile Visitors

3533 profile views

Alanka's Achievements

rajdowiec

rajdowiec (16/19)

8.9k

Reputation

 1. No nie wiedziałam, bo starostwo ma swoją kasę w sumie i swój numer konta.
 2. Tak, przez internet. Jest jeszcze opcja koczownicza, ale na to się mój mąż nie pisze. Dokładnie, ale (i tu mistrzostwo świata) rejestrowanie/wyrejestrowanie odbywa się w WK starostwa ALE opłatę wnosi się na konto Urzędu Miasta. Nie wiem czy tak jest wszędzie czy tylko w Przeworsku. 10 zł opłaty skarbowej. Omija nas opłata za pełnomocnika w wysokości 17 zł, bo złożymy to w okienku.
 3. No to tak - numerka nie dostałam. Papiery i tablice i tak trzeba oddać, więc i tak albo pocztą albo biurem podawczym. Mąż dzwonił do WK - wypełnić papiery (na złomie pani nam wydrukowała), załączyć dowód opłaty skarbowej i z tablicami oraz dokumentami auta złożyć w biurze podawczym. Jutro to zaniesie rano wszystko. Punkt 8.00 próbowałam się wbić na numerek i nie ma... Rozchodzą się w moment. Ludzie chyba snajpera sobie zainstalowali żeby ustrzelić numerek.
 4. Dzwoniłam do taty- ma taką: http://agroma.pl/glebogryzarki-ogrodnicze/802-glebogryzarka-spalinowa-agroma-t1050l3g.html Jest z niej bardzo zadowolony, używa jej w różnych miejscach (sąsiedzi też pożyczają ). Przy okazji powiedział, że u mojej siostry jest elektryczna i trzeba ciągnąć żeby cokolwiek zrobiła, a teren bez kamieni, płaski.
 5. Nie. Po prostu był nieosiągalny, wiem, że gdzieś z mamą wyszli.
 6. Ojciec ma spalinową. Miał mrówkę, w ubiegłym roku kupił coś nowego. Jutro mogę go zapytać o model, dziś jest nieosiągalny.
 7. Niby się da przez internet opłacić i opłatę skarbowa i pełnomocnictwo. Do okienka to zawsze mogę koleżankę z geodezji poprosić o podejście żeby ogarnęła. Gorzej z numerami...
 8. Mam tablice, mam DR, mam Kartę Pojazdu, mam papiery ze stacji demontażu. Nie mam numerka do WK. Pani ze stacji mówiła, że można to wszystko wysłać pocztą. Ale czy można złożyć to wszystko (+pełnomocnictwo) przez epuap, zanieść papiery i tablice na biuro podawcze i mieć z głowy?
 9. Mam drewniane donice z folią w środku, trzeci sezon. Stoją na zewnątrz, w folii są małe dziurki żeby nadmiar wody odprowadzić (donice stoją na balkonie, rosną w nich pomidory i papryki), nie widzę żeby coś się z nimi działo. Inna sprawa gdybyś chciał te donice trzymać w domu.
 10. U ojca jest suchy beton, bo teren często jeżdzony też cieższymi pojazdami i trawa tam schnie w moment.
 11. Na suchym betonie ukladales kratkę?
 12. Myśmy siali, dosiewali, podlewali, ale do gęstej zielonej trawy po długim czasie dobrnęliśmy. Natomiast sąsiad moich rodziców po zakończeniu budowy domu zamówił ekipę i rozkładali mu trawę z rolki. Pierwsze dwa tygodnie wyglądało to średnio, bo twawa była "zmęczona", ale po dwóch tygodniach miał piękny zielony dywan. Różnica w cenie spora, ale jeśli efekt ma być szybko i niedużym nakładem pracy to ja stawiam na rolkę. PS. Nigdy nie siej trawy w ekokratce jeśli ma być wystawiona na działanie słońca. W cieniu trawa jest ok, ale na słońcu (w trakcie upałów jak w ostatnie lata) będzie siano, a nie trawa.
 13. 7-10tys - wycena ubezpieczyciela 15-20tys - koszt części realny
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.