Skocz do zawartości

Mały update


chocba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebralem przesyłke z Chin, z takim czyms.

Efekt po wpieciu w OBD dosyc ciekawy.

Zamkniecie z pilota powoduje domkniecie wszystkich szyb. Trzykrotne klikniecie otworz powoduje otwarcie wszystkich szyb, trzykrotne nacisniecie zamknij powoduje zamkniecie wszystkich szyb.

Male, bez interwencji w uklad elektryczny, a cieszy swoja funkcja.

Przyszlo bez zadnych dodatkowych opłat z ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj odebralem przesyłke z Chin, z takim czyms.

> Fekt po wpieciu w OBD dosyc ciekawy.

> Zamkniecie z pilota powoduje domkniecie wszystkich szyb. Trzykrotne klikniecie otworz powoduje

> otwarcie wszystkich szyb, trzykrotne nacisniecie zamknij powoduje zamkniecie wszystkich szyb.

> Male, bez interwencji w uklad elektryczny, a cieszy swoja funkcja.

> Przyszlo bez zadnych dodatkowych opłat z ebay.

Samo domykanie to juz plus a dodatkow otwieranie IMO bomba w cieple dni nie wchodzisz do sauny. Sporo dodatkow mozna kupic do Cruza ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I oczywiście nie można było na forum krzyknąć - kto chętny - lewa jego mać

> Było dwa brać, sam na ibeju z życiu nie kupowałem, pojęcia nie mam jak, a bym to łyknął jak bocian

> żabę. Ja też cem takom zabwake

Tyle ze jak zamowie 2 to mi clo dowala (jest duze prawdopodobienstwo)

A tak jak na allegro. Rejestrujesz sie, placisz przez PayPal (tutaj najlepiej miec karte kredytowa), potem kupujesz i czekasz na swoje zamowienie.

Ja czekalem 7 dni w tym swieta.

Polecam, nie ma zadnych obaw.

BTW Inni od niego tez biora i sprzedaja za 10$ wiecej. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj odebralem przesyłke z Chin, z takim czyms.

> Fekt po wpieciu w OBD dosyc ciekawy.

> Zamkniecie z pilota powoduje domkniecie wszystkich szyb. Trzykrotne klikniecie otworz powoduje

> otwarcie wszystkich szyb, trzykrotne nacisniecie zamknij powoduje zamkniecie wszystkich szyb.

> Male, bez interwencji w uklad elektryczny, a cieszy swoja funkcja.

> Przyszlo bez zadnych dodatkowych opłat z ebay.

Do Laćka chyba nie spasuje??

Chyba, że spróbujemy boś ty chyba z okolic Chorzowa?

270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uwierz w siebie link

Rozumiem, że rejestruje sie na stronie ebay.com, bo to nie to samo co ebay.pl tak?

A co z płatnością - jakiś PAY PAL niewiem.gif

Szukałem w necie, można sie zarejestrować w takim PAY PALU w Polsce. Nie mam kart kredytowych. Mam tylko płatniczą do bankomatu w Inteligo. Mogę jakoś przelać środki z mojego Banku na konto tego PAY PAL i potem płacić tym jakoś hmm.gif

HELP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Działa tylko z CAN, a Laczek jej niestety nie ma.

Ja do Laczka zanabyłem ELM'a z bluetooth. Już przysłali ale jeszcze nie zdążyłem się pobawić... na telefonie a Androidem można zainstalować sofcik pt. Torque, który ma parę ciekawych fukncji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rejestrowalem przez ebay.pl, ale ebay.com to to samo. Tutaj masz link do PayPal.

Tez podchodzilem do tego sceptycznie, ale od 3 lat kupuje czesto. Szczegolnie ze wybor akcesoriow do Chevroleta jest tam duzo wiekszy niz na allegro i europejskich ebay.

PayPal działa identycznie jak PayU na allegro, wiec jak poskromiles polskie wersje to na ebay tez dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja do Laczka zanabyłem ELM'a z bluetooth. Już przysłali ale jeszcze nie zdążyłem się pobawić... na

> telefonie a Androidem można zainstalować sofcik pt. Torque, który ma parę ciekawych fukncji.

możesz ustawić aby spalanie pokazało hmm.gif, też nabyłem elma na bluetooth i torque pro i krzyczy że nie ma jakiś tam czujników hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, założyłem konto na eBay, konto na PayPal-u i nawet udało mi się szybko doładować konto przelewem szybkim z banku.

I co teraz. kupuje na eBayu - zresztą na polskim też jest ten gadżet do kupienia - klikam kup teraz i....

Zarzuć procedurę jak to dalej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, założyłem konto na eBay, konto na PayPal-u i nawet udało mi się szybko doładować konto

> przelewem szybkim z banku.

> I co teraz. kupuje na eBayu - zresztą na polskim też jest ten gadżet do kupienia - klikam kup teraz

> i....

> Zarzuć procedurę jak to dalej zrobić.

Kupujesz, potwierdzasz, wybierasz sposob zaplaty, przekierowuje cie na PayPal, potwierdzasz i czekasz na wyslke.

Pan sie z toba skontaktuje i potwierdzi ci wysyłke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupujesz, potwierdzasz, wybierasz sposob zaplaty, przekierowuje cie na PayPal, potwierdzasz i

> czekasz na wyslke.

> Pan sie z toba skontaktuje i potwierdzi ci wysyłke.

Wydaje się proste, zatem idę na zakupy dziś uzbroj_zlo.gif

Aha tam w pejpalu są złotówki, oni se sami wymienią to jakoś na walutę sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EMS Pocztex, czyli dostarczy Poczta Polska. U mnie jest specjalny Pan ktory rozwozi paczki

> zagraniczne.

> No to rozdziewiczony

No to gitara. Zona w domu jest, bo na macierzyńskim jeszcze siedzi to odbierze. Ale w razie W to jakieś awizo dostane rozumiem, gdyby jednak wyszła po bułki a Pocztex przyjechał hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj odebralem przesyłke z Chin, z takim czyms.

> Efekt po wpieciu w OBD dosyc ciekawy.

> Zamkniecie z pilota powoduje domkniecie wszystkich szyb. Trzykrotne klikniecie otworz powoduje

> otwarcie wszystkich szyb, trzykrotne nacisniecie zamknij powoduje zamkniecie wszystkich szyb.

> Male, bez interwencji w uklad elektryczny, a cieszy swoja funkcja.

> Przyszlo bez zadnych dodatkowych opłat z ebay.

We wcześniejszych wersjach aby działała ta fiszka musiała być wciśnięta blokada otwierania szyb dla pasażerów.

Generalnie super sprawa, użyteczna.

Jeszcze lepiej by robiła z możliwości fabrycznego zdalnego odpalenia silnika: Szyby w dół - odpalenie silnika + klima - szyby w górę - wsiadasz do chłodnego auta palacz.gif

No cóż nie można mieć wszystkiego ganja.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I do mnie dziś też dotarł ten update w małym skośnookim pudełeczku , również bez opłat. Oznaczony

> jako Gift

> Montaż jak duć śniegiem przestanie, bo trudno do garażu wejść

No widzisz, a ja chyba do goscia za prowizje sie odezwe bo dzieki mnie chyba juz z 5 sprzedał smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podchodzi złodziej otwiera auto i ma chłodek

Niekoniecznie, bo jeśli przy szybach w górę załącza się też centralny zamek to auto pozostałoby zamknięte.

Poza tym w LTZ wchodzi jeszcze dodatkowa kwestia elektronicznego kluczyka, który jeśli nie jest w pobliży klamki nie otworzy drzwi więc Twój złodziej może sobie ciągnąć i ciągnąć bez efektu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

> Jak masz elektryke z przodu i z tyłu to powinno. Ten kolega to taki maly zdzierca bo chce 2 razy

> tyle co na ebay.com gdzie taki element z przesylka znajdziesz ponizej 20$

To chyba jednak kupię na ebay-u.

Znalazłem kilku sprzedawców tego cudeńka.

W każdym razie dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba jednak kupię na ebay-u.

> Znalazłem kilku sprzedawców tego cudeńka.

> W każdym razie dzięki za info.

Zrobisz jak chcesz, ale można powiedzieć że moduły od tego kolegi są sprawdzone bo pół forum je kupiło i działają.

Różnica w cenie 20$ vs 100PLN. Na allegro sprzedaje je za 150...

Nie żebym coś z tego miał, po prostu takie są fakty.

I jeszcze napisał, że przy korbach z tyłu też windowcloser będzie robił icon_eek.gif

ale to akurat wymaga przetestowania konkretnego rodzaju modułów, który on sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrobisz jak chcesz, ale można powiedzieć że moduły od tego kolegi są sprawdzone bo pół forum je

> kupiło i działają.

> Różnica w cenie 20$ vs 100PLN. Na allegro sprzedaje je za 150...

> Nie żebym coś z tego miał, po prostu takie są fakty.

> I jeszcze napisał, że przy korbach z tyłu też windowcloser będzie robił

> ale to akurat wymaga przetestowania konkretnego rodzaju modułów, który on sprzedaje.

C77 ile masz prowizji? Jak sie podzielisz to zmienie zdanie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.