Skocz do zawartości

dobry sposób na zerwanie folli z szyb?


Sylwo87

Rekomendowane odpowiedzi

przednie boczne plus tylne to tak jak Szpyrek pisał. Paznokcie albo coś innego ostrego, żeby można było oddzielić folię od szyby, a jednocześnie nie porysować szyby. Jak już kawałek folii będzie oddzielony wtedy powolutku odrywać dalej. Jeśli z tylnej szyby to niestety muszę Cię zmartwić, nie da się usunąć bez uszkodzenia wiązki podgrzewania szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przednie boczne plus tylne to tak jak Szpyrek pisał. Paznokcie albo coś innego ostrego, żeby można

> było oddzielić folię od szyby, a jednocześnie nie porysować szyby. Jak już kawałek folii

> będzie oddzielony wtedy powolutku odrywać dalej. Jeśli z tylnej szyby to niestety muszę Cię

> zmartwić, nie da się usunąć bez uszkodzenia wiązki podgrzewania szyby

a jakieś ślady cieżkie do zmycia zostają? bo kleju tam chyba nie ma z tego co kojarze.

jeśli chodzi o ogrzewanie szyby szkoda to zepsuć, ale w zime żadko cc jeżdzić będzie więc chyba to przeboleje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakieś ślady cieżkie do zmycia zostają? bo kleju tam chyba nie ma z tego co kojarze.

> jeśli chodzi o ogrzewanie szyby szkoda to zepsuć, ale w zime żadko cc jeżdzić będzie więc chyba to

> przeboleje

zalezy kiedy folia byla przyklejona bo klej raczej zostaje na szybie... dwa razy to przerabiałem i 3 raz w zyciu nie robił bym tego. szyby zmyjesz tylko rozpuszczalnikiem do hydrokauczuku ok.gif nawet nitro nie chce za bardzo tego ruszyc sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zalezy kiedy folia byla przyklejona bo klej raczej zostaje na szybie... dwa razy to przerabiałem i

> 3 raz w zyciu nie robił bym tego. szyby zmyjesz tylko rozpuszczalnikiem do hydrokauczuku

> nawet nitro nie chce za bardzo tego ruszyc

Możesz sobie kupic nożyk do takich żeczy w każdym PRAKTIKERZE za jakies 4 ZETA, i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zalezy kiedy folia byla przyklejona bo klej raczej zostaje na szybie... dwa razy to przerabiałem i

> 3 raz w zyciu nie robił bym tego. szyby zmyjesz tylko rozpuszczalnikiem do hydrokauczuku

> nawet nitro nie chce za bardzo tego ruszyc

zależy od folii, u mnie takiego problemu nie było, zmyłem zwykłym płynem w psikaczu do mycia szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.