Skocz do zawartości

lekki zamach fotki potrzebne


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję fotek lekkiego koła zamachowego CC/SC 1.1 spi. oraz jakiś krótki opis (niekoniecznie ale może być) bo chodzi mi o to żebym jak będę u tokarza żebym mu mniej więcej wytłumaczył co ma zrobić ew. pokazał fotencje.

szukałem w szukajce ale nie wyskoczyło mi to czego poszukiwałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuję fotek lekkiego koła zamachowego CC/SC 1.1 spi. oraz jakiś krótki opis (niekoniecznie ale

> może być) bo chodzi mi o to żebym jak będę u tokarza żebym mu mniej więcej wytłumaczył co ma

> zrobić ew. pokazał fotencje.

> szukałem w szukajce ale nie wyskoczyło mi to czego poszukiwałem

ok ale co z wyważeniem takiego koła po odchudzeniu ?? masz jakiś sposób ?? bo też jestem w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok ale co z wyważeniem takiego koła po odchudzeniu ?? masz jakiś sposób ?? bo też jestem w

> temacie ?

Po prostu je wyważasz tak, aby było tak samo niedoważone jak przed operacją. W innym wypadku panwy dostają w dupę, choc zdania są podzielone. Ja zawsze wyważam układ w całości (zamach, wał, i oba koła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu je wyważasz tak, aby było tak samo niedoważone jak przed operacją. W innym wypadku panwy

> dostają w dupę, choc zdania są podzielone. Ja zawsze wyważam układ w całości (zamach, wał, i

> oba koła).

ok jestem tempy smile.gif jak je wyważasz ?? bo nie wiem jak to sie robi ?? trzeba mieć jakiś sprzet ?? prosze o wytłumaczenie tempakowi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłeś z tym kołem ? Bo ja miałbym wątpliwości.

Taaa jeździłem jakieś 3 lata (strach, żeby się wieniec nie urwał co nie? smile.gif)

Fakt, że to nie koło od CC, ale było mocno zjechane, ważyło ok 4kg.

Robił je Otoczak (radomsko) i zaufałem mu na słowo, że będzie ok, chociaż miałem obawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaa jeździłem jakieś 3 lata (strach, żeby się wieniec nie urwał co nie? )

> Fakt, że to nie koło od CC, ale było mocno zjechane, ważyło ok 4kg.

> Robił je Otoczak (radomsko) i zaufałem mu na słowo, że będzie ok, chociaż miałem obawy;)

Robota Otoczaka pierwsza klasa, jednak do aut które są używane rekreacyjnie - wystarczy moim zdaniem samo stoczenie - bez frezowania czy wiercenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok jestem tempy jak je wyważasz ?? bo nie wiem jak to sie robi ?? trzeba mieć jakiś sprzet ??

> prosze o wytłumaczenie tempakowi

Wszystko zależy kto co potrzebuje. Max odelżone koło to pozbawienie oryginalnego wyważenia więc należało by zrobić nowe i to wał + koło.

http://www.jurgal.com.pl/pl/index.php

Tu to zrobisz profi.

Jak ktoś chce pozbyć się tylko trochę to dobry tokarz powinien zrobić to tak że nie trzeba będzie wyważać. Z doświadczenia: można zejść do wagi koła homologowanego do rajdów bez wyważania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko zależy kto co potrzebuje. Max odelżone koło to pozbawienie oryginalnego wyważenia więc

> należało by zrobić nowe i to wał + koło.

> http://www.jurgal.com.pl/pl/index.php

> Tu to zrobisz profi.

> Jak ktoś chce pozbyć się tylko trochę to dobry tokarz powinien zrobić to tak że nie trzeba będzie

> wyważać. Z doświadczenia: można zejść do wagi koła homologowanego do rajdów bez wyważania:)

Dziękuję za odpowiedź . wysłałem PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.