Skocz do zawartości

chyba mi cieknie chłodnica wspomy...


Rekomendowane odpowiedzi

Czy marea weekend 1.6 ma chłodnicę wspomagania pod chłodnicą wody ? Bo nie mogę dojrzeć, a coś mi tam cieknie...

Jak to wygląda?

ee. a może to chłodnica skrzyni biegów? W końcu mam automat... W ogóle automat to ma chłodnicę skrzyni biegów ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy marea weekend 1.6 ma chłodnicę wspomagania pod chłodnicą wody ? Bo nie mogę dojrzeć, a coś mi

> tam cieknie...

> Jak to wygląda?

Chłodnica wspomagania, jeśli tak to można nazwać, to takie dwie rurki ALU nad maglownicą.

> ee. a może to chłodnica skrzyni biegów? W końcu mam automat... W ogóle automat to ma chłodnicę

> skrzyni biegów ?!

Tego nie wiem, nie mam automatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chłodnica wspomagania, jeśli tak to można nazwać, to takie dwie rurki ALU nad maglownicą.

czyli to na pewno nie chłodnica wspomagania, bo cieknie płynem (nie chłodniczym bo sprawdzałem) z przodu auta, spod chłodnicy wody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli to na pewno nie chłodnica wspomagania, bo cieknie płynem (nie chłodniczym bo sprawdzałem) z

> przodu auta, spod chłodnicy wody....

Chłodnica oleju skrzyni jest i dość potężna i nawet ma swój mały wentylator swoją drogą nigdy mi się nie włączył choć z komputera mogę go odpalić czyli sprawny zlosnik.gif Wracając do tematu możliwe że przekorodowały ci metalowe kolanka przykręcane do chłodnicy. wink.gif U mnie 5lat temu było już rudo ale szybko to ogarnąłem bo wiedziałem że za jakiś czas może być coś z tego poważniejszego zlosnik.gif

Zapomniałem dodać że chłodnica znajduje się pod zderzakiem za lewym nadkolem coś jakby siedział intercooler wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek wycieku płynu, powodem była przetarta rurka od wspomagania przymocowana na lewej podłużnicy. Temat był poruszany już na forum. W moim przypadku Marea 1.8 rurki od wspomagania były poprowadzone w zadłuż lewej podłużnicy, prawie pod całym zderzakiem i zawracały z powrotem do pompy. Działa to jako chłodnica płynu. Część magistrali jest aluminiowa a część węże gumowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem podobny przypadek wycieku płynu, powodem była przetarta rurka od wspomagania przymocowana na

> lewej podłużnicy. Temat był poruszany już na forum. W moim przypadku Marea 1.8 rurki od

> wspomagania były poprowadzone w zadłuż lewej podłużnicy, prawie pod całym zderzakiem i

> zawracały z powrotem do pompy. Działa to jako chłodnica płynu. Część magistrali jest

> aluminiowa a część węże gumowe.

W 1.6 takie rureczki ma na przekładni i wszystko z chłodzenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chłodnica oleju skrzyni jest i dość potężna i nawet ma swój mały wentylator swoją drogą nigdy mi

> się nie włączył choć z komputera mogę go odpalić czyli sprawny Wracając do tematu możliwe że

> przekorodowały ci metalowe kolanka przykręcane do chłodnicy. U mnie 5lat temu było już rudo

> ale szybko to ogarnąłem bo wiedziałem że za jakiś czas może być coś z tego poważniejszego

> Zapomniałem dodać że chłodnica znajduje się pod zderzakiem za lewym nadkolem coś jakby siedział

> intercooler

Ty panie a powiedz mi, jak się łączyłeś z kompem w Bravie ? Za pomocą czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.