Skocz do zawartości

Ventus Prime 3 & Rainsport 3


jraf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 4.02.2017 o 20:46, jraf napisał:

Które opony w rozmiarze 205/55/16 będą lepszym wyborem ?. Jazda 80% miasto 20 trasa.

Po przesiadce z VP2 na VP3 uważam, że szkoda zachodu, niby miały być w miarę na mokrym, a są takie sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jraf napisał:

Dziękuję, cenna uwaga dla mnie bo mi właśnie na mokrym zależy żeby się to trzymało.  

dwójki były rewelacyjne, czy hamowanie, czy szybki sprint spod swiatel w 230 konnym fwd, bez zająknięcia od nowej gumy do granicy 1.6mm, trojki lipa przy sprincie i jeszcze wieksza przy hamowaniu, jedyne co to lepiej trzymają bocznie na mokrym nie "skacząc" przy tym jak to potrafily dwójki, ogólnie na minus te nowe jak dla mnie

 

  • edyta: Chyba ze akurat trafiłem na partie z poniedziałku ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rainsport 3 na deszczu jest świetny, ale ma bardzo miękką gumę i miękkie boki - opona szybko się używa i pływa na zakrętach, przy podjeżdżaniu na krawężnik też potrafi dobić do felgi (tylko na nich mi się to zdarzało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BoRuCh napisał:

dwójki były rewelacyjne, czy hamowanie, czy szybki sprint spod swiatel w 230 konnym fwd, bez zająknięcia od nowej gumy do granicy 1.6mm, trojki lipa przy sprincie i jeszcze wieksza przy hamowaniu, jedyne co to lepiej trzymają bocznie na mokrym nie "skacząc" przy tym jak to potrafily dwójki, ogólnie na minus te nowe jak dla mnie

 

  • edyta: Chyba ze akurat trafiłem na partie z poniedziałku ;]

Dobrze wiedzieć. Jeździłem na VP2 i były świetne na mokrym, a producent zapewnia, że VP3 są lepsze. Widać kłamie, jak inżynierowie z VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kaczorek79 napisał:

Dobrze wiedzieć. Jeździłem na VP2 i były świetne na mokrym, a producent zapewnia, że VP3 są lepsze. Widać kłamie, jak inżynierowie z VW.

też na to liczyłem kupując trójki, przeliczyłem się, a trza było brać nowe z ponad rocznym dotem dwójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, February 04, 2017 o 20:46, jraf napisał:

Które opony w rozmiarze 205/55/16 będą lepszym wyborem ?. Jazda 80% miasto 20 trasa.

Rainsport bardzo szybko się kończą. U mnie po 40 kkm były do niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jraf napisał:

No dobra kupiłem Ventus Prime 3 dam znać jak się sprawują po za założeniu i użytkowaniu rozmiar 205/55/16 91V

żeby nie było, a nie mówiłem ! ;]

 

edit: ja ponownie zaufałem hankookowi, tym razem do busów wziąłem laufeny, zobaczymy co z tego wyjdzie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.