Skocz do zawartości

Marzec - nadeszła wiosna


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie było wątku marcowego to go założę bo mamy już wiosnę przynajmniej kalendarzową

 

A skoro jest wiosna to czas na Agro Tuning ->  Fiat Croma II :hehe: 

Idąc w slad ostatnio panującej mody w motoryzacji i takich marek jak Mercedes dokleiłem sobie druga rurę a co tam :) :hehe:

Croma całkowicie się zmieniła.... nie do poznania... jak to zauważył dzisiaj mówi mój syn: Tata to nie nasz bo ma dwie rury !!! :facepalm:    

 

 

croma1.jpg

croma 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 12:51, Lisek napisał:

Skoro nie było wątku marcowego to go założę bo mamy już wiosnę przynajmniej kalendarzową

 

A skoro jest wiosna to czas na Agro Tuning ->  Fiat Croma II :hehe: 

Idąc w slad ostatnio panującej mody w motoryzacji i takich marek jak Mercedes dokleiłem sobie druga rurę a co tam :) :hehe:

Croma całkowicie się zmieniła.... nie do poznania... jak to zauważył dzisiaj mówi mój syn: Tata to nie nasz bo ma dwie rury !!! :facepalm:   

 

Lisek można prosić zdjęcie z bliska tych rur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, radek_p14 napisał:

 

Lisek można prosić zdjęcie z bliska tych rur.

Przecież ja nie mam żadnych rur ... to znaczy mam jedną pod zderzakiem a to to tylko chromowa imitacja  naklejona na czarną folię w kolorze karbonu :hehe: 

 

Ale zrobię z bliska bo syn aż wszedł pod zderzak aby się przekonać ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lisek napisał:

Przecież ja nie mam żadnych rur ... to znaczy mam jedną pod zderzakiem a to to tylko chromowa imitacja  naklejona na czarną folię w kolorze karbonu :hehe: 

 

Ale zrobię z bliska bo syn aż wszedł pod zderzak aby się przekonać ;l

no to ładna imitacja, bo ja też myślałem, że tam są 2 końcówki zamontowane ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kox napisał:

no to ładna imitacja, bo ja też myślałem, że tam są 2 końcówki zamontowane ;)

 

 

No bez jaj .... :hehe: przecież ja to za kilkanaście zł kupiłem i nie wygląda to tak jak u Mercedesa C-klase na zdjęciu poniżej

20141028,07,Na-szczycie-moto-technologii,Mercedes-Klasa-C-sedan[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lisek napisał:

 

No bez jaj .... :hehe: przecież ja to za kilkanaście zł kupiłem i nie wygląda to tak jak u Mercedesa C-klase na zdjęciu poniżej

udało ci się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lisek napisał:

 

No bez jaj .... :hehe: przecież ja to za kilkanaście zł kupiłem i nie wygląda to tak jak u Mercedesa C-klase na zdjęciu poniżej

20141028,07,Na-szczycie-moto-technologii,Mercedes-Klasa-C-sedan[1].jpg

 

 

Ciągnie do ulubionej marki co? ;] Znaczki jeszcze zmień i będzie merol pełną gębą. Moje pierwsze BMW też wyglądało jak Croma ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lisek napisał:

Przecież ja nie mam żadnych rur ... to znaczy mam jedną pod zderzakiem a to to tylko chromowa imitacja  naklejona na czarną folię w kolorze karbonu :hehe: 

 

 

No cóż - nie wszyscy zajarzyli - ale jakby nie było , to trzeba przyznać że udało ci się tym postem wprowadzić wiosenne ożywienie na kąciku :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 23:47, kox napisał:

już ktoś kombinował w tym kierunku ;)

Jak dla mnie przyjemnie calosc wyglada. Lampy duzo robia, nadkola...mily smaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 12:51, Lisek napisał:

Skoro nie było wątku marcowego to go założę bo mamy już wiosnę przynajmniej kalendarzową

 

A skoro jest wiosna to czas na Agro Tuning ->  Fiat Croma II :hehe: 

Idąc w slad ostatnio panującej mody w motoryzacji i takich marek jak Mercedes dokleiłem sobie druga rurę a co tam :) :hehe:

Croma całkowicie się zmieniła.... nie do poznania... jak to zauważył dzisiaj mówi mój syn: Tata to nie nasz bo ma dwie rury !!! :facepalm:   

 

Calkiem dobrze jednak dla mnie jako pasjonaty proporcji nieco za male do bryly. Tak o kilkanascie % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎27 o 08:48, fanlan napisał:

Calkiem dobrze jednak dla mnie jako pasjonaty proporcji nieco za male do bryly. Tak o kilkanascie % :)

Za kilkadziesiąt groszy mogę jeszcze dwie rury dokleić :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.