Skocz do zawartości

F1 wraca w ten weekend


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

Zarobki w F1 - ogromne różnice. niektórzy zarabiają dziesiątki milionów (nawet 40 mln $), a reszta marne grosze (min. 150 tys. $) 8]

https://drivetribe.imgix.net/CH5HJ5b4QB2Izx9AZJSsJA?w=1400&h=1886&fm=pjpg&auto=compress&fit=crop&crop=faces,edges

Cały artykuł

https://drivetribe.com/p/who-is-the-best-value-driver-on-aPt7y_5HS_mn4x4MJyE0sQ?iid=N50bbhBlQaO70YibI378Mw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, umberto napisał:

Ale za to jakie emocje w kwalifikacjach...do ostatnich chwil...

I trochę niespodzianek :)

Ferrari pewnie ustawiło bolidy na jutrzejszy wyścig i w kwalifikacjach niewiele mogli zdziałać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2017 o 18:01, rwIcIk napisał:

Ferrari pewnie ustawiło bolidy na jutrzejszy wyścig i w kwalifikacjach niewiele mogli zdziałać.

i lipton, też miałem taką nadzieję, ale widać że ten deszcz z soboty totalnie im rozwalił auto...

RIC jak zwykle po cichutku robi swoje, bez rozpychania, bez wciskania na 3, bez wypychania przy ataku/obronie. :ok:

OCO fajnie, bez kompleksów jechał, STR niestety strasznie bojaźliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki Mercedesa zdominowały wyścig,

Ale i RedBull i Ferrari blisko dotrzymywały kroku :ok:

Wyścig dopiero obejrzę dokładnie z nagrania, bo miałem gości i tylko zerkałem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie silniki tylko bolidy, Ferrari zupełnie nie radzi sobie ze zmiennymi warunkami.

Bolid jest bardzo wrażliwy, a przy ustawieniach na Monze z niskim dociskiem zrobiło się bardzo słabo, widać to było szczególnie w Parabolice jak RAI ścigął OCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.