Skocz do zawartości

100k km w MY16 Hyundai Santa Fe 2.2l Diesel - podsumowanie


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, grogi napisał:

Ale spędzasz w aucie sporo czasu. Jak gdzieś jestem, to wolę żeby było czysto, schludnie i było mi miło - czy to biuro, auto czy w laboratorium. Nawet jeśli to nie moje. 

Mielismy w pracy takich, co traktowali mierniki, laptopy i inny sprzet jak Ozi samochody. Nauczyli sie szanowac narzedzia, jak jeden z drugim musieli odkupic miernik za grube tysiace. To samo z samochodami - maja byc czyste i zadbane, bo po pierwsze to wizytowka firmy (podobnie jak pracownik, ktory nie moze byc brudny i smierdzacy), a po drugie stosunek do narzedzi (wlasnych czy obcych nieistotne) swiadczy o profesjonalnym podejsciu czlowieka do swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wladmar napisał:

Mielismy w pracy takich, co traktowali mierniki, laptopy i inny sprzet jak Ozi samochody. Nauczyli sie szanowac narzedzia, jak jeden z drugim musieli odkupic miernik za grube tysiace. To samo z samochodami - maja byc czyste i zadbane, bo po pierwsze to wizytowka firmy (podobnie jak pracownik, ktory nie moze byc brudny i smierdzacy), a po drugie stosunek do narzedzi (wlasnych czy obcych nieistotne) swiadczy o profesjonalnym podejsciu czlowieka do swojej pracy.

Toż przecież on nie sika i nie sra do środka. Ot, niekoniecznie ważne jest żeby auto odkurzyć czy umyć. Nadal jedzie. Także panny młode w białych kitlach nie wchodzą do tego auta. Ja mam od paru lat plamę po pomidorach na tylnej kanapie, jakoś tak się nie składa żeby to wyczyścić ;] Ale za to jak mi się na siedzenie pasażera wylał sok jabłkowy, to podjechałem na myjnię bo śmierdziało. Generalna zasada jest prosta: moje, nic nikomu do tego. Więc nie oceniałbym OZIego przez pryzmat tego jak ma w służbowym aucie. Jeśli już bardzo chcesz wiedzieć, to byłem także u niego w domu i tam jest błysk. Fotek Ci nie będę pokazywał, bo nie jestem do tego upoważniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.