Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

msikor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez msikor

  1. Witam Czy przy wymianie szczek powinno też się kupić ZESTAW MONTAŻOWY i wymienić te wszystkie sprężynki. tak / nie od czego to zależy
  2. > Spytam się, dzięki. W każdym bądź razie w T-Jecie kolegi siedzi BRC SQ24 na razie git spox
  3. > No to mnie trochę zmartwiłeś, w sumie jeszcze nie słyszałem o przypadkach demontażu nowych > instalacji Może nawinie się ktoś taki co "ujeżdża" taki zestaw. zapytaj tego kolegi KLIK KLIK a moze Ci powie dlaczego demontowal lpg z t-jet'a
  4. msikor odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Nie Panie, bidula 2.0. Słaby i wolny, ale nie ma tragedii a to i moze dobrze
  5. msikor odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > w gazie 1.8T ? koleg moj w pracy mial takie zestawienie i tak mu sie to yebalo ze sprzedał szybciej niż kupil ale nie mówię że wszystkie tak maja
  6. msikor odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Jeszcze nie wiem do końca coś, jakiś tańszy dupowóz. Głównie po mieście jeżdżę, nie potrzebuje tyle > powietrza wozić i palić tyle gazu > dobra fura to była Latynos w gazie
  7. msikor odpowiedział ppmarian na temat - BMW
    > Czytając temat od początku to WAHACZ będzie bardziej poprawnie. Pozatym jak już ktoś napisał to > najprościej podjechać gdzieś na stację lub podnieść auto u jakiegoś mechanika i obejrzeć > głupio w ciemno wymieniać elementy. wstyd, poprawione no ja mysle ze nie bedzie nic wymieniany po samym opisie na forum tylko autor watku podjedzie i sprawdzi
  8. msikor odpowiedział ppmarian na temat - BMW
    > prawy przod stuka tylko przy wolnej jedzie po kamiennej kostce lub przez przejazd kolejowy. > lacznik stabilizatora? wachacz? > e46 318ti Jak poka bardzej pod "nogami" to wahacz a jak nie to raczej lacznik
  9. msikor odpowiedział swienty na temat - BMW
    > ok 7,55 ale w jakiej konfiguracji... znaczy? bo nie czaje
  10. msikor odpowiedział swienty na temat - BMW
    > Bzdury piszesz kolego > Zobacz na moje statystyki na motostat no ze statystyki wynika ze w miescie pali Ci 7,55l wiec poprzednik dobrze napisal
  11. msikor odpowiedział tygrysek86 na temat - BMW
    > i chyba może być też Cabrio... no tak
  12. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > 275 OE BMW > 122 OE BMW > http://czescidobmw.pl/ (nie mam nic wspólnego z firmą - robię tam zakupy do swojego bumera i > polecam , dobry kontakt z sprzedającymi , doradzą i pomogą w wyborze ,ceny też wg mnie mają > dobre) U swjego prze milego dealera termostat mam za 180zl
  13. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > Termostatów nie oplaca sie kupowac poza aso. Zobacz sam ceny na bmw store termostat 311zl EGR 124zl
  14. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > 170zl za glowny i 85 za egr jak cos mam od EGR-a nówkę sztukę sprawdzilem i wcale te ceny nie sa takie niskie... a wogole to po co jest ten termostat od EGRa?
  15. msikor odpowiedział tygrysek86 na temat - BMW
    > 3xx"Ci" to raczej nie sedan... coupe?
  16. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > Termostatów nie oplaca sie kupowac poza aso. Zobacz sam ceny na bmw store to ile kosztuje w ASO?
  17. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > Są dwa - przy egr i pod egr (głowny) czyli dobrze wiedzialem a gosc z IC jest lama
  18. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > Termostat do Ciebie Febiego ma numer 23529 (11 53 2 247 019) i taki numer mu podaj jak nie potrafi > znaleźć. jak stwierdze ze jest do wymiany to podjade do Ciebie po ten termostat
  19. Witam wiedzialem ze ten silnik ma dwa termostaty, a dzis gosc z IC powiedzial ze sa trzy pomylilo mu sie? czy to ja zawsze zle wiedzialem
  20. > coraz bardziej irytuje mnie podejście zbywania tekstem "za dwa tygodnie", brak organizacji obsługi > klientów. Najwidoczniej maja tyle roboty, że nie muszą się obsługa klientów martwić. wlasnie to slyszalem ostatnio o nich... > W drodze na urlop zahaczyłem o serwis M Auto w Katowicach, zupełnie inne podejscie, jest człowiek, > który odbiera telefony, umawia na konkretny dzień i godzine. Czas oczekiwania zazwyczaj nie > dłuższy niż 2-3 dni, czasem z dnia na dzień. Mają miejsce gdzie można poczekać przy robocie od > reki. Taki serwis mi pasuje. Brakuje mi takiego miejsca w Łodzi z u sług M Auto tez jestem bardzo zadowolony... z tym tylko ze do nich mam 70 km ale w KR nie ma konkretnego serwisu, tylko pan Henio
  21. msikor odpowiedział tygrysek86 na temat - BMW
    > mam pełny numer VIN i może ktoś ma kogoś kto pomoże rozkodować numer VIN ?? a to nie działa??? KLIK KLIK
  22. > warsztacie, rękami pomocnika Slyszalem ze Jagiello strasznie kaprysni sie zrobili prawda to?
  23. > masz taki sam silnik? ten silnik jest wrażliwy widocznie na jakość paliwa nie, mówie o Octavi
  24. > Witam ponownie. > Problem został zdiagnozowany > Wszystko wskazuje na to, że winne było paliwo, które od 3 m-cy krążyło w baku. > Gdy zakładałem gaz bak był pełny. Po założeniu instalacji zużycie Pb minimalne. Mechanik > powiedział, że to co było w baku to breja nie przypominająca benzyny. Zatankowano nowe paliwo > i jak na razie odpala normalnie. Miejmy nadzieję że już będzie OK ciekawe... ja tankuje benzyne do pelna i czekam do momentu az zostanie w baku 1/4 paliwa i ponownie tankuje do fula, trwa to tak okolo 3 miesiecy i przy odpalaniu nie ma zadnych problemow
  25. > pomocnik Karola Jagieło ale u Jagiełło w warkstacie czy na fuszkę...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.