Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

msikor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez msikor

  1. msikor odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > Opcja no to jesli nie jest tajemnica to prosze mi powiedziec ile $ bo jestem ciekawy jak to wyglada w porownaniu do zenonow
  2. msikor odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > O to chodzi że wciskasz przycisk "auto" i światła robią wszystko za ciebie tzn przełanczają sie jak > jedzie coś z przeciwka albo ty jedziesz za innym autem lub jeśli jest taka możliwośc to > przyciemniaja się tak jak pisałem wcześniej. > Nie interesuje cie zmiana świateł nawet w zabudowanym w 90 % zmieniają się na "krótkie" > Tak wszystko jest na ledach. no to patent jest zacny wszystkie F01 ledy maja w seri? Czy to opcja jest
  3. msikor odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > Jadąc za samochodem gdy mam włączone swiatła drogowe w miejscu gdzie jedzie przede mną samochód one > nie świeca, jest czarna dziura a świecą po bokach tego auta njabardziej to widać w zakręcie, > "czarna dziura" podąża sa jadącym samochodem jednocześnie świecą po jego bokach. > Ma nadzieje że załapłaeś o co mi chodzi > Poza tym mają bardzo jasne światlo i nie oślepiają tak jadących z przeciwka jak xenony. kumam interesujasy patent tylko po co za kims jechac na drogowych swiatłach? i rozumiem ze w przedniej lampie nie ma zarowek ani zenona, tak? Wszysko na ledach?
  4. msikor odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > a najbardziej zaskoczyło mnie to co potrafią światła ledowe a tak z ciekawosci moze kolega rozwinąć temat
  5. > Kolego proponuje częściej wymieniać olej i stosować dobry syntetyk który nie będzie emulgował z > woda z LPG... olej wymieniany w/g zaleceń Skody co 15 tyś i lany jest Castrol 5w40 > masz problemy z układem chłodzenia silnika - termostatem który > nadmiernie wychładza silnik i nie pozwala osiągnąć należytej temperatury ...proponuje to > sprawdzić bo szkoda silnika ... auto nagrzewa się dobrze i w/g wskaźnika temp. osiąga i trzyma 90st.
  6. > jak sielnik duzo jeździ po mieście to jest norma to wiem, ale auto głownie robi duże trasy
  7. > krótkie dystane, roznice temperatur... auto nie robi krótkich dystansów... wręcz przeciwnie
  8. Witam Pacjent to Octavia 2 1.6 benzyna z LPG Nalot 23 tyś km Średni miesięczny przebieg to 3300 km Ostatnio dolewałem oleju i pod korkiem było coś takiego... ASO twierdzi że to norma... prawda to? W innych autach pomimo tego ze mniej jeżdżą nie ma czegoś takiego...
  9. msikor odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > ze wstępnych podsumowań 2012 roku wynika, że był jak do tej pory najbezpieczniejszy pod względem > wypadków drogowych. Zginęło znacznie mniej osób niż rok wcześniej. TUTAJ jakiś artykulik na > ten temat. > Ciekawe jaka jest tego przyczyna? Czyżby jednak te fotoradary i kontrole, nastawione według > autokącikowiczów tylko na "dojenie" kierowców, miały też jakieś inne skutki? paliwo drogie i ludzie oszczedzaja a najlepiej to widac na autostradach gdzie mozna jechac 140km/h a malo kto tyle jedzie poza firmowkami
  10. msikor odpowiedział arek_m na temat - BMW
    > tak każde ma ASC czyli kontrole nad uślizgiem tylnych kół względem siebie, lub jak kto woli żeby > nie łapać poślizgu, nowsze modele mają DSC które całkowicie kontroluje samochód w razie > uślizgu, jest to potocznie zwane ESP działające na wszystkich kołach osobno aby nie gubić > trakcji i ratować kierowcę w razie poślizgu lub do niego nie doprowadzić. ASC to tylko > okrojona (bardzo) wersja ASC. w e46 kontrola trakcji to ASC + T a samo ASC to mozna powiedziec ze to taka szpera elektroniczna
  11. > tez w Viamocie serwisuje i jestem bardzo zadowolony...mam u nich zlota karte i znizki... ja z blacharskiego serwisu raczej bylem nie zadowolony a mechaniczny obleci...
  12. > np 1/12 takiego za 1200zl albo 1/3 takiego za 300zl > no chyba, ze zakladasz, ze zawsze sprzedaje sie auta dzien po wykupieniu ubezpieczenia mysle ze teraz raczej ciężko jest sprzedac auto na miesiac przed koncem OC nie mowie o aucie za okolo 6tys zł
  13. > napiszesz, ze OC do wypowiedzenia bedziesz mial mniej zainteresowanych niz jak doliczysz to do ceny > auta. Nawet jak to kosztuje 100zl. Ludzie dziwni sa nie no wiadoma sprawa zakladalem ze kupujacy mowi ze wypowiada OC a to 100zł OC to za co? traktorek ogrodowy
  14. > Pytanie czy warto. a dlaczego by nie?
  15. > Viamot...? tak
  16. > Musisz zobaczyć jak to wygląda na schemacie, nie zawsze jest to tak prosto rozwiązane. W Punto > wskaźnik pokazuje stan paliwa zawsze, czy tylko po zapłonie? tylko po zapłonie
  17. > dla twojej informacji, nie jestem. pracuje na koparce i powiem Ci jeszcze, ze moj szef do koparki > tez kupuje na auchanie rope, bo jest najtansza. i wiesz co? filtry paliwa musze wymieniać co > miesiąc, a jak tankowalismy np. na BP to wymieniałem raz w roku, nie wspominając o tym, ze > koparka miała więcej mocy niż teraz > wszystko co napisałem w poprzednim poście potwierdzić może również mój kumpel, który ma inne auto z > inną instalacją i ma takie samo doświadczenie z auchanem > także bajki to Ty opowiadasz, ale wolno Ci przeciez od jakiegos czasu tankuje na Auchanie, co prawda ON i jakos filtra nie wymieniam co miesiac i roznicy w spalaniu czy pracy silnika nie widze w porownaniu z Orlenem, BP czy Shell´em znam przypadek ze ON zatankowany na Shellu przy -20 st zamarzl... a tankowany w tym samym czasie na Auchanie nie... Poza tym kazde paliwo, noPb czy ON nie wiem jak z gazem, idzie z Orlenu... wiec ciekawy jestem skad te rzekome roznice
  18. > Dziś RMF FM podało, że przed bramkami we Wrocławiu w kierunku na Gliwice jest korek na 4 > kilometry... w czwartek po poludniu jak jechalem juz tam tez niezly kociol byl... swoja droga raczej zawsze wszystkie bramki sa otwarte a i tak lajtowego przejazdu nie ma... rano korek w kierunku Wrocka a po poludniu w kierunku Krakowa
  19. thx wzajemnie
  20. > Aha no to podnieśli to ja już całkowicie podziękuję za jazdę A4 juz z rok czasu bedzie
  21. > Dobrze, ale jeśli jeździsz tylko na benzynie i problem też jest, to może nie ma on genezy w > instalacji LPG? No ale pisalem przeciez ze na benzynie tak sie nie robi...
  22. > Ok, a jaki konkretnie masz silnik w tym wozie? 1.6
  23. > jaka to instalacja- podac składniki! > wtryski rozkalibrowane jak gówniane? > reduktor kleka? > podpiac pod kompa i sprawdzic. pod kompem ASO mówi ze wszystko jest OK a co do instalacji to wiem tylko tyle co tu KILK KLIK
  24. Witam Pacjent to Octavia II z oryginalna instalacja lpg Przebieg to 20 tys i auto na gwarancji ale oczywiscie ASO musi to zobaczyc... a dzieje sie to nie zawsze... Auto na luzie, obroty powiedzmy kolo 900 i magle obroty delikatnie spadaja, tak jak silnik by chciał zgasnac i w tym momecie obroty skacza do okolo 1300... i po chwili spadaja do 900 obr. Tak potrafi dziac sie kilka razy a potem sie uspokaja. Dodatkowo ostatnio na biegu jalowym zaczeły delikatnie falowac obroty. Silnik nagrzany i na noPb tak sie nie dzieje. Przeglad okresowy wraz z wymiana filtrow zrobiony i dzieje sie tak dalej. Macie jakis pomysl czym to moze byc spowodowane? Pozdro
  25. msikor odpowiedział arek_m na temat - BMW
    > pytanie do wszystkich > czy kazde e46 ma ESP? Nie ale kazda ma ASC

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.