Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

msikor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez msikor

  1. > Katalogowo wszyscy tak podają. To chyba nawet lepiej? a przypadkiem nie na 5 biegu sie podaje?
  2. > 136dB
  3. > Wynik pomiaru bardzo zależy od wielu czynników: > - nawierzchnia > - kierunek wiatru > - miejsce pomiaru > - kąt i sposób trzymania telefonu > Ja mierzyłem i wyniki potrafiły różnić się o +/- 5 dB. > Mogę w ciemno powiedzieć że w tym modelu przy tej prędkości jest 65dB i będę miał pewnie lepszą > trafność niż wynik z telefonu > O tutaj piszą że niewiele się pomyliłem > http://www.motoryzacja.autogielda.pl/?343 masło maślane w tym artykule jest jeżeli chodzi o 2.0d wymieszane parametry silników 136 KM i 150KM i dB podane na 4 biegu...
  4. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > czekam aż przestaną bić koła no tak, zapomnialem o tym
  5. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    > NIE! Do widzenia dolej sobie starego plynu hamulcowego
  6. Ello Szukam i jakos nie moge znalesc... Moze ktos wie ile dB jest w kabinie przy predkosci 100 km/h Oczywiscie chodz mi o dana katalogowe dla silnika 2.0d 136 KM
  7. msikor odpowiedział msikor na temat - BMW
    nik nic nie ma w swoich skarbach?
  8. Ello Szukam i jakos nie moge znalesc Moze mi ktos podac ile dB jest w kabinie przy predkosci 100 km/h Oczywiscie chodz mi o dana katalogowe dla silnika 2.0d 136 KM
  9. > no to co, ale trzeba troche zamieszac w tych podawanych niskich spalaniach hahahahaha i tak juz niezly kociol jest
  10. > ja sie mieszcze w 12 - 13 hahahaha ale chyba w 1.8
  11. > Najprawdopodobniej chodzi o ten: to moze byc... ale trzeba byc dealerem
  12. > Aku to jedno, a wydech to drugie. > Po kilku odpaleniach na krótko, w wydechu będzie kałuża kwasu. Błyskawicznie zjada blachę na > łączeniach. Nauczyłem się na własnym błędzie. o jakim kwasie mowa?
  13. msikor odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    > Jeśli spalanie cie nie przeraża i łańcuch w dobrej kondycji to bierz. Kumpel z pracy ma OII 1.8 TSI > i mówi,że silnik mu daje mnóstwo frajdy, a reszta auta to taka se. Ale spalanie po Wwie jak > jeździ z werwą to 15l/100km... 1.8 T to nie to samo co 1.8 tsi
  14. msikor odpowiedział MajkDe na temat - BMW
    > Czy w E36 na tylnej kanapie pas środkowy był 3pkt czy takowy był montowany dopiero w E46? nie wiem czy wogole były na środku pasy 3 punktowe w e46
  15. > nie da sie tylko przelaczyc ale mozna przerobic co potrzebujesz?? ale wlasciwie to nie wiadomo czy chodzi po przelozenie calych lamp czy tylko bebechy
  16. > Jak w temacie,czy reflektory xenonowe na soczewce z angola da się przełączyć na nasz ruch > prawostronny?Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. raczej tak, bo w moich zenonach jest specjalne pokretlo do przestawiania na ruch lewostronny i odwrotnie z tym ze ja mam przed liftowe
  17. szczeki i sprezynki kupioone, będa wymieniane
  18. > Quote: > są do wymiany > bo przy ostatniej wymianie klocków były takie sobie a teraz trzeba znowu wymienić klocki i na pewno > nie wytrzymają już tego kompletu klocków > do wymiany klocków ściągasz tarcze? skąd wiesz w jakim stanie są szczeki nie ściągając tarczobębna? ...a nie dało rady sie domyśleć ze pewnie wymienialem tez tarcze... taaa... wiem ze jest ciezko ale się trzeba trochę ogarniać
  19. > w twoim aucie z tego co wiem jest tarczo bęben, zatem co mają klocki do szczek? czytasz trochę ze zrozumieniem??? albo zacznij brać po pół
  20. > Z jednej strony regulator, a z drugiej rozpieracz... rodzer
  21. > Polecam klocki ceramiczne, IMHO warto dopłacić do komfortu posiadania czystych felg... > A w mojej e39 szczeki po ponad 300kkm przestały istnieć, regulatory były zapieczone, a sprężyny i > mocowania mocno zardzewiałe. Ja wymieniłem komplet. regulator czy rozpieracz?
  22. > Podejrzewam, że te szczeki beda dobre bo jak nie jezdzisz na zaciągniętym recznym to one się nie > zużywają, są do wymiany bo przy ostatniej wymianie klocków były takie sobie a teraz trzeba znowu wymienić klocki i na pewno nie wytrzymają już tego kompletu klocków
  23. > to nastaw się na wymianę, bo mogą być już skorodowane, albo przy demontażu strzelą. tak tez chyba zrobię... jakie by nie były to kupie i się wymieni na nowe
  24. > Wymieniać je przy każdej wymianie szczęk - to dla mnie "lekka" przesada. Ja wymieniam tylko i > wyłącznie, gdy stwierdzę, że spełniają swoje zadanie niewystarczająco należycie. I nie zawsze > wiąże się to z wymianą szczęk. Jak miałem nubirę i wymieniałem opony razem z felgami, to do > bębnów i tak zawsze zaglądałem. auto ma z tylu hamulce tarczowe a reczny jest na szczekach wiec rozbieranie tego za kazdym razem przy zmianie opon uwazam za chore... nalot auta 250 tys km i szczeki + sprezynki sa od nowosci
  25. > Tak jest w przypadku samoregulatorów ciernych, jakie były np. stosowane w maluchu. A nie wiem, czy > pytanie tytułowe tego dotyczyło, czy wszelkich innych spiralek ściągających szczęki do kupy... Chodzi o KUPNO zestawu montazowego Szczeki sa same

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.