Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

msikor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez msikor

  1. > nie, grubsza sprawa silnik padł? Od gazu
  2. > smar miedziany idealnie zdaje egzamin
  3. > Zerknij w umowę - każdy leasingodawca może mieć inne warunki. w tym problem bo nie mam do niej dostępu
  4. Witam Tak jak w temacie, auto w leasingu, uległo wypadkowi i ubezpieczyciel stwierdza szkode calkowita i teraz pytanie auto wraca do banku i to on sprzedaje wrak czy klient musi wykupic auto od banku i sobie auto a raczej to co po nim zostalo sprzedaje sobie
  5. msikor odpowiedział Marcinonyx1984 na temat - BMW
    > bo te zegary sa od starej serii, w nowych swieci sam symbol a nie caly kwadracik a to chyba ze tak
  6. msikor odpowiedział Marcinonyx1984 na temat - BMW
    > http://images30.fotosik.pl/21/ceed30f894c6b5camed.jpg ze niby co to wnosi do naszej rozmowy...? poza tym ze od zużycia klocków jest czerwona w zał. a w e46 jest żółta
  7. > właśnie wróciłem z przejażdżki i wyprzedziłem dwóch takich co mieli fun z jazdy 30/h , jeden > nawet próbował przyspieszyć ale szybko popuścił w pampersa... > Reasumując, imho fun z wysoko postawionego 4x4 jest lepszy > No ale to moje zdanie, każdego bawi co innego. sprobuj to zrobic jeszcze raz latem np na kretej drodze
  8. msikor odpowiedział Marcinonyx1984 na temat - BMW
    > Masz rację. na pewno w e46
  9. > moze dla Ciebie. ja nawet 10 tys nie robie, ale jak mam miesięcznie wydać 200 lub 400 pln, to wole > jednak te 200.... chyba logiczne? Zapomniał sobie kolega dodac ze przy zakupie nowego diesla trzeba minimum 10 tys zł dołożyć... kiedy zaczniesz "zarabiac" przy przebiegu 10 tys km rocznie...
  10. > Masz 100% racji Kolego, przeoczyłem ten fakt. Także auta w podstawie z 1,2 TSI najsłabszym kosztują > podobnie, ale z 1,4 140KM Golf tylko jest w pakiecie Comfortline za 75tys. a Octavia od 68,800 > ale w niższym standardzie wyposażenia. Czy ten silnik 1,4 140KM jest godny polecenia? Nie wiem czy 1.4 jest godny polecenia... Ale jezdzilem troche OII FL z 1.4 122KM i bylem pod duzym wrazeniem jak ten silnik daje rade Przy 100 km/h ma 2 tys obrotow i poza tym ze cisza w kabinie to pali tyle co diesel Np trasa Krakow - Zakopane i spowrotem komp pokazywał spalanie 5l
  11. > A jak ktoś lubi diesle? To też będziemy mu wciskać benzynę, bo "za mało jeździ"? To może od razu > ustawowo ograniczmy prawo do zakupu diesli? kto bogatemu zabroni...
  12. > W Golfie też jest opcja 140KM ale kosztuje 75tys. na dzień dobry bardziej mi chodzlo o to ze w Octavi III nie ma juz 1.4 122 KM
  13. > A co 1,4 TSI i jego 122Ps będą o niebo lepsze? Teść jest po 60-tce w Octavi 1.4 ma teraz 140KM
  14. msikor odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Znaczy nieosiąglany do tej pory rabat na nowe BMW > 1,6 to napisz jaka cena... może być na priv
  15. > Duże różnice są w autach przed i po lifcie na przełomie 09/10 r? Srodek jest identyczny różnica jedynie na zewnatrz w wygladzie
  16. msikor odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > "Szczegóły na skoda-auto.pl/twinpower" -- zgłos to do Skody ze im strona nie bangla
  17. msikor odpowiedział bulla na temat - Motokącik
    > do paliwa by bylo najlatwiej to raczej ten pomysł koledze nie wyda ale może ktoś coś ciekawego napisze
  18. msikor odpowiedział bulla na temat - Motokącik
    > Napisał przecież że nie CR tylko PD doczytałem i edytowałem
  19. msikor odpowiedział bulla na temat - Motokącik
    > moze mixol? do auta z CR to raczej nie jest dobry pomysł a i do zwykłego też bym nie ryzykował
  20. msikor odpowiedział bulla na temat - Motokącik
    > Coś konkretnego jest co można zastosować na łopatki turbiny , mam wrazenie ze sie zaczynaja > przycierac , co mozna dolac sprawdzonego by nie demontowac turbiny ?? > mowimy o aucie z PD jakby mialo to znaczenie przez turbo idzie ze tak napisze "powietrze" a smarowane jest olejem to że się tak zapytam do czego kolega chce czegoś dodać...?
  21. msikor odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Nie sprawdzałem, pamiętam, że były jakieś problemy i się wycofali jak tak ciężko to proszę KLIK KLIK
  22. msikor odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Zakładali, ale się szybko wycofali. (?) nieeee... w cenniku cały czas jest
  23. msikor odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > lipa > same tsi. lpg nie załozysz chyba ze 5 generacja potanieje... > szkoda ze nie ma zwyklego 1.6 hmmm... a koledzy powiedzą mi skąd wiedzą ze lpg nie będzie... bo w OII FL do tsi zakładali oryginalnie gazownie z tym ze do 1.4 tsi 122KM czy ten silnik z OIII 1.4 tsi 140KM dużo sie rózni od tego 122KM
  24. > Witam. > Padł mi dziś pasek osprzętu (się bezczelnie wziął i zerwał), auto zaplumkało komunikatem, zapalił > się akumulatorek w zegarach, ot standardzik. > Do pracy dojechałem bez ładowania (jakieś 4km), potem auto postało prawie 8h, pasek kupiłem, ale > nie zdołałem go założyć samodzielnie. Więc z sercem w gardle, odpaliłem (dość żwawo zakręcił) > i pojechałem do domu (5km). > Tak się zastanawiam - czy aby słusznie się stresowałem? O ile o starych dieslach wiem, że im prąd > to w zasadzie tylko do rozruchu i świateł potrzebny, o tyle mój to już nowa epoka, > commonraile, komputry, cuda wianki. > Ile Wam się zdarzyło ujechać na samym aku? > Pozdrawiam pad alternatora, jazda bez swiatel, dystans 100 km
  25. msikor odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > ok 12 tyś grubo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.