Zawartość dodana przez Gierma
-
Mała hybryda z automatem... Yaris, Clio...?
Clio V generacji, w wersji Zen E-TECH 140 Hybrid - około 70tys z marca 2020r. Toyota Yaris Comfort 1,5 VVT-i H 116 KM hybryda - około 84tys nowy. Potrzebne coś na szybko. Innych salonów nie odwiedzałem... Co alternatywnie proponujecie?
-
Elektryk samoroba
- Odbiór nowego auta
- Wypaczona podłoga
W nieużywanym domu moich rodziców wypaczyła się drewniana podłoga. Deski półtora cala, bez wystających gwoździ. Wypaczenie jest spore, nie mierzyłem ale pewnie dochodzi do 10mm. Da się podłogę uratować bez rozbierania?- Dobrze wyposażony a bardzo dobrze wyposażony
> Obawiam się że nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi. To co dla jednego będzie zbędne dla innego > będzie obowiązkowe. Co wiecej, jak raz "zasmakujesz" dane gadżetu to potem sie nie będziesz > mógł bez niego obyć. Masz rację. Jak miałem przycisk ESP off, to teraz mnie cholera bierze jak muszę wchodzić w kombiinstrument- Dobrze wyposażony a bardzo dobrze wyposażony
> dokladnie, cholery dostaje jak wsiadam do samochodu co nie ma sterowania radia z kierownicy. A ja tego nigdy nie używam (w ostatnich dwóch autach)...- Dobrze wyposażony a bardzo dobrze wyposażony
Co według Was oznacza dobrze wyposażony samochód? Jaki jest bardzo dobrze wyposażony? Dobrze wyposażony: Elektryczne szyby Tempomat Nawigacja Klimatyzacja CD+MP3 ... Bardzo dobrze wyposażony: Panoramiczny dach Elektrycznie otwierana tylna klapa Bixenony Dodatkowe systemy bezpieczeństwa ... Co powoduje, że o danym samochodzie możemy powiedzieć że jest dobrze wyposażony? Czy to jest mierzalne samymi elementami, czy jest połączone z marką i modelem? Np. Mercedes C słabo wyposażony ma na pokładzie to, co Fiat Punto dobrze wyposażony? Tak mnie naszło i potrzebuję wsparcia- Czy kupilibyście biały samochód?
Tak. Zresztą aktualny i poprzednie mają kolor biały. Do tego obowiązkowo przyciemniane szyby, i jakieś pasujące felgi Może po weekendzie się pochwalę fotkami- kiosk
> taki kiosk nalezy wykonac z plyty typu "trespa" > bardzo odporne na warunki atmosferyczne, nadaje sie do wnetrz, odporne na wysokie temperatury > fakture mozesz miec praktycznie dowolna > TRESPA Jeszcze o czymś takim nie słyszałem... Masz coś do czynienia z nimi? Chętnie się coś dowiem- kiosk
A dobrze to wygląda? Bo z tego co wiem to do łódek się używa, a do tej pory się im nie przyglądałem pod tym kątem- kiosk
> Czasem dostajemy jakieś walizki z tablicami albo skrzynie prezentacyjne, zrobione z mdf-u, > zaszpachlowane na gładko i lakierowane na mat albo wysoki połysk. > To na wysoki połysk rysuje się dość łatwo. No i właśnie dlatego lakier odpada Żelkot - nie stosowałem nigdy, podobno zadziałałby Przykleiłem folię ok 0,5m2, ale też jest uszkadzalna...- kiosk
> Zrobiłbym to z mdf-u lakierowanego na określony kolor. Myślałem o tym... czym to polakierować? Bo myślałem o polerce/szpachli i lakierze samochodowym, taśmie samoprzylepnej 3m / folii oracal, żelkocie...- kiosk
> "coś w załączniku" nie przypomina zupełnie niczego co nazwałbym kioskiem. Poza tym rysunek jest > totalnie nieczytelny. To nie kiosk z gazetami, ale coś a la kiosk internetowy. > I nie podałeś warunków w jakich to ma "pracować" a to jest najważniejsze w doborze materiałów. W pomieszczeniu zamkniętym.- kiosk
> Wybacz, nie mogłem się powstrzymać- kiosk
Mam do zrobienia coś takiego jak w załączniku... Z jakiegoś tworzywa sztucznego, wytrzymałego na zarysowania. Czy doradzicie a) z jakiego materiału; b) z jaką firmą coś takiego stworzyć?- Lotus Seven Replika
> nie nie, z tyłu może być obojętnie z której strony tylko przepis mówi, ze wydech ni emoże być > skierowany w prawą stronę, nawet jeśli jest z tyłu z prawej strony to musi "pierdzieć" prosto > do tyłu, a nie w prawo. A co np. z takim pojazdem?- samochód klasy premium tani w utrzymaniu
BMW na 7, Audi na 2, MB nie ma w zestawieniu... Najbardziej psujące się silniki- Fotoradary inaczej
> Właśnie o to chodzi że te ograniczenia są często stawiane w celu postawienia tam fotoradaru. I dlatego z reguły widząc durne ograniczenie względem rzeczywistych warunków można się spodziewać zasadzki- O 5km/h szybciej legalne w fotoradarach?
> Najczęściej jednak fotoradary cykają od +21 km/h, przynajmniej te na ograniczeniach 50 km/h. Myślę, że znajdą się tu tacy, którzy mieli +12. Mój teść miał - nad morzem- Jakość nowych aut.
Myślałeś o Yarisie? Ja nie myślałem, dopóki nie wsiadłem. A potem jeździłem od nowości. Jest statystycznie chyba zdecydowanie mniej awaryjny niż "francuzy" Jeździłem nowymi Fiestami, nic się nie działo. Przy Twoich przebiegach, jak już ktoś napisał, bierz cokolwiek (z najdłuższą gwarancją) - i tak będzie jeździć- Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> Pan Adam troszkę się rozpędził z tym momentem obrotowym Wcale tak nie uważam... > powiedzmy, że uogólnił, zaokrąglił i... i dobrze, że się wycofał. Też chyba nie do końca wycofał... > Bo bym podał dwa samochody z takimi samymi pojemnościowo silnikami, oba z turbo, tą samą masą, tym > samym momentem maksymalnym i... dramatycznie różnych osiągach. Quote: Najważniejszy jest moment obrotowy, a dokładniej jego charakterystyka w całym zakresie obrotów. Czy pisał gdzieś o maksymalnym momencie obrotowym? Przecież pisał o tym, że ważna jest jego charakterystyka, o której szczegółach się nie rozpisał. Zarówno maksymalny moment jak i maksymalną moc można sobie wsadzić w... rubryczki.- Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
Czyli problem technologiczny... Mam nadzieję że Twoje rozwiązanie i nowy lakiernik pozwolą kontynuować projekt- Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
> Niestety lakiernik musiał zrezygnować z prac przy Kozmo. Jaki był powód?- Death Proof
Chyba mnie namowiles
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.