Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bigblack

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bigblack

  1. > No włąśnie, to mnie zastanawia. Ale w necie pełno zdjęć obejrzałem i różnie to bywa, sa takie i > takie w tym roczniku Tfu, tfu odpukać ale w razie czego lampy i owiewka tańsze są do tego, który będziesz oglądać > Na tym zamierzam się skupić Jak dziewczyna ma nim przyjechać kawałek drogi, to akurat będzie rozgrzany. > Mam ledwo 172 cm. Marzył mi się Transalp, ale nogami nie sięgałem do ziemi > Mam nadzieję, że tu będzie ok i dosiegnę Spokojnie sięgniesz. Nie wiem czy z ugiętymi kolanami ale powinieneś w miarę pewnie się podeprzeć.
  2. > Od 2002 roku Może modelowo, a pierwsze "Foxeye" wypuścili w 2001
  3. > Może ktoś zauważy coś podejrzanego, że np. w tym roczniku nie powinno być, albo > być coś, i takie tam. > Albo napisze, że ma nowszy taniej na sprzedaż To ja dorzucę swoje. Nic sobie nie dam uciąć ale od 2001 zaczęto robić "kocie oczy". Ja się kulam FZSem z 2002 roku i miałem przed dzwonem takowe. Szwagier z 2001 też już ma skośne, więc bym się temu przyjrzał. O skrzyni już Ci napisano. Czy coś z nią jest nie tak lepiej czuć/słychać jak silnik jest dobrze rozgrzany. U mnie na zimno z 2-ką nie było problemu. Jak się rozgrzał to przy ~10k obrotów bywały spore problemy z zapięciem 2-ki. Pewnego razu przy próbie zmiany na 2-kę dźwignia po prostu stanęła jak wryta i już tak została na luzie Sprzęgło jak napisałeś norma. U mnie koszyk nasuwa już 4 sezon i może w końcu pokuszę się o zmianę łożyska przy okazji wymiany sprzęgła. Na miasto i pod-mieście sprawdza się całkiem dobrze. Dla mnie trochę za małe ale mało które dla mnie nie za małe A... może i mało istotne ale przy normalnej jeździe na standardowych zębatkach 5-5.3l/100 przy jeździe podwarszawie i W-wa. To tyle ode mnie.
  4. > Zatrzymałem się, jak się > ... > A Wy - jak postępujecie? W piątek pomagałem motocyklistce pozbierać się po małej wywrotce na rondzie. Musiała chwilę stać, bo moto pozbierane już z jezdni, a ona biedna siedziała na krawężniku z tel przy uchu. Wyprostowałem co się pogięło i pojechała dalej. W międzyczasie trochę 2oo przejechało, a i wcześniej trochę jechało i nikt się nie zatrzymał. Rozumiem że wszyscy na "zakład na 8-mą" lecieli, ale ja też i te 10min mnie nie zbawiło, a dziewczyna nie musiała kombinować z lawetą (a taki miała plan). Z moich przemyśleń wynika, że różnie z tym jest, niestety...
  5. > Ja już przyjąłem strategię - rano patrzę za okno - jeśli nie pada na tyle mocno, że trzeba by > deszczak zakładać, to jadę 2oo. Prognozy są zawsze teraz bardzo asekuranckie (bo może być > burza, to lepiej ją zapowiedzieć). > W najgorszym wypadku zmoknę w drodze powrotnej - to się wysuszę... Dokładnie tak
  6. > ja dzisiaj znowu stchórzyłem. Jak się okazało niepotrzebnie. Postraszyło po 17 i nic nie spadło
  7. > Ja dziś znów ryzykuje, a co tam... Ja tam też przyjechałem. Co prawda przyjemność wątpliwa bo jakaś mgiełka i mżawka ale z tego co patrzyłem to się po południu ma poprawić
  8. > i dziś zmófff mnie zlało Wczoraj mi się upiekło, a dziś dopadło mnie ~1km od domu. Szmaty już chyba suche
  9. > postanowilem jezdzic wylacznie w kompletnym stroju, bo mnie troche ochronil. Uczy to "all gear all the time". Też tak mam po pierwszym "przyziemieniu".
  10. > Ale kompa nie odważyłem się przewozić (wszystko jeszcze przede mną) Mientczak Ze mną desktop już latał
  11. > Długo to trwa ?? > Od zgłoszenia do przyjazdu rzeczoznawcy?? Rzeczoznawca to kilka dni (mniej niż tydzień). > I jak poxniej z naprawą wstawiam do serwisu a później bezgotówkowo czy jak?? To zależy jak wybierzesz. Możesz oddać do serwisu i oni już się bujają z ubezpieczycielem albo bierzesz kwotę szkody wycenioną przez rzeczoznawcę i robisz sam. > Pozdrawiam
  12. > Co dalej?? Tak samo jak przy samochodzie. Telefonujesz do ubezpieczyciela sprawcy i zgłaszasz szkodę.
  13. > Mialem kiedys GSR'a i z tego co pamietam, te wymiary byly dostepne w serwisówce Dzięki. Szukam zatem tego.
  14. Czy ktoś z Was posiada sztukę jak w tytule i może zmierzyć długość tylnego amortyzatora od śruby do śruby lub posiadacie jakąś specyfikację/wymiary?
  15. bigblack odpowiedział micha- na temat - Francowate
    To dopiszę się jeszcze raz. Również 406 ale D9 break w platynowym srebrze.
  16. > Witam Cześć! Powracam na łono skośnookich. Znów czerwony autobusik, z którym wiążę nadzieję na bezawaryjną współpracę.
  17. bigblack odpowiedział micha- na temat - Francowate
    > witam cze P406 2.1TD otfock

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.