Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. > to nie sedan. Przeoczyłem to. Pozdrawiam BAS
  2. > Była w Toruniu taka akcja, jak się prezydentowi Superba zachciało. Po długiej szarpaninie przetarg > unieważnili, a prezio ztcw. nadal jeździ starym autem. A co się stało z tym Superbem(ZTCP to autko było już używane)? Bo jeśli diler wywiązał się z umowy to nie ma podstaw do rozwiązania umowy z jego winy, jeśli umowa została rozwiązana z winy urzędu to diler mógł zwrócić pieniądze za używane autko, czyli to my podatnicy zapłaciliśmy za to. Pozdrawiam BAS
  3. Nie jestem pewien, ale czy pod te wymagania nie łapie się przypadkiem Fiat Remont? Pozdrawiam BAS
  4. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Do regulacji LPG,wymazanie błedów pomoże na chwile. Bez dobrej mapy noPB nie zrobisz mapy LPG. Na tą chwilę kolega musi zrobić sobie mapę noPB, zrobić porządek z valdemarami i dopiero jak zbierze mapę noPB to zrobić mapę LPG. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział InterMan na temat - Stilo
    > znaleziono winnego na przepustnicy przewód doprowadzający powietrze sie zsuną,a sama przepustnica > była czorna jak dupa diabła po zrobieniu wszystkiego jak należny auto jak nowe To teraz dla porządku reset nastaw adaptacyjnych i ponowna adaptacja. Pozdrawiam BAS
  6. > No to diesle sa koreanskie, niemieckie i francuskie - w tych pieniadzach do wyboru. > Pytanie czy te koreanskie cokolwiek warte? Nie wiem, wiem że Fiat MJTD to dobry silnik. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem po co Twoim rodzicom samochód, który wolno się rozgrzewa, ma EGR, DPF, DKZ itd. Pozdrawiam BAS
  7. > Ojciec po przejazdzce Octavia 1,2 powiedzial ze nigdy, przenigdy tego auta z tym silnikiem nie > kupi. A z silnikiem 1.6? Układ jest taki, że jak chcesz wolnossące, w okolicach 50kzł, segment C to wybór masz mocno ograniczony. Jeśli nie znajdziesz nic w azjatyckich markach budżetowych to IMO musisz zrezygnować, z któregoś z warunków. Pozdrawiam BAS
  8. > Hmm, a nie jest tak ze ta benzynka to też będzie turbo benzynka - jakieś 1,2 z dmuchawką? NB 1,4 16V 90KM jest wolnossące, ale jak ma to się jakoś odpychać to niestety musi być T-jet lub MA, możliwe że jakąś Octavię 1.6 da się wyrwać bez dmuchawki. Pozdrawiam BAS
  9. > Moja kryształowa kula niestety nic nie pokazała. Jesteśmy na forum motoryzacyjnym, więc myślałem, że znajdziemy rozwiązanie tej zagadki. > W tej sytuacji może najlepiej napisać do autora i spytać co miał na myśli, > tu są dane kontaktowe do Pana Syndyka: klik Jasne bo aż tak się nudzę, żeby narażać się na wysłanie na palmę. Ogólnie argumentacja przedstawiona w artykule, wygląda dziwnie. Pozdrawiam BAS
  10. > Ale oni diesla nie mieli > Pojeździli moim i chcą koniecznie. W jaki sposób rodzice eksploatują samochód? Bo nowy diesel to będzie pewnie miał DPF i wszystkie problemy z tym związane. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Dodam jeszcze że odnośnie gazu pisałem na forum LPG ale jakoś temat padł. Pisałem bo jakoś dużo mi > pali jest to tu jakiś tekst Mamy na AK dział LPG. Ten błąd może sugerować, że jest za bogato. Nie jestem specjalistą od LPG, ale podobno żółte valdemary to zUo, zapytaj na naszym kąciku LPG. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Ok. Pośmigam kilka dni na noPb a później na LPG i zobaczę czy błąd się pojawi. Moje spostrzeżenia > opiszę. Sprawdź czy pojawi się jak pojeździsz na noPB, jeśli w tym momencie się nie pojawi a pojawi się później przy jeździe na LPG to będziesz wiedział, że LPG do regulacji. Pozdrawiam BAS
  13. Kliken, czytamy że: Quote: Co więcej, samochód musiał być używany kilka razy z uwagi na znajdujące się w nim urządzenia elektroniczne. Co autor miał na myśli? Zakładam, że jest to coś więcej niż rozładowujący się akumulator na skutek poboru prądu na postoju bo to można załatwić odłączeniem akumulatora i ewentualnym doładowywaniem. Pozdrawiam BAS
  14. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Myślisz że to wina LPG? Istnieje taka możliwość. Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Tak mam. Skasuj błąd i sprawdź za jakiś czas czy się pojawi. Pozdrawiam BAS
  16. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    Masz LPG? Pozdrawiam BAS
  17. > Witam, ostatnio ktoś mi mówił o czym takim jak ubezpieczenie na siebie / dziecko. Tzn, ubezpieczył > się od odpowiedzialności swoich czynów, Nazywa się ten produkt OC w życiu prywatnym. > jeśli kierowca jest ubezpieczony i spowoduje wypadek samochodowy, podobno auto zostanie > naprawione z tego ubezpieczenia nawet jeśli nie posiadał AC na samochód. Ile jest w tym > prawdy? Możliwe, że ktoś oferuje taki produkt, ale wątpię, chyba że mówimy o nieswoim samochodzie to możliwe, że pokrywa to OC w życiu prywatnym. Pozdrawiam BAS
  18. bas odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    Zapinasz wężyk na odpowietrzniku, sprowadzasz go w dół, odkręcasz wlew płynu(pamiętaj o pilnowaniu poziomu)wysuwasz lekko spinki do góry, następnie odsuwasz wężyk doprowadzający płyn do siłownika i płyn sobie zlatuje. Inna opcja to szmata zamiast wężyka. Pozdrawiam BAS
  19. > W piascie? Na piaście jest pierścień magnetyczny, czujnik jest mocowany do tarczy koła(taki kawał okrągłej blachy od tyłu tarczy hamulcowej). To jest jedyny element(mocowany na 1 śrubę), do którego idzie kabelek, nie dasz rady pomylić go z niczym innym. Pozdrawiam BAS
  20. > 1: C1216 - Czujnik prędkości koła (lewy tył) > SZCZEGÓŁY BŁĘDU: > Predkość pojazdu: 41,125 km/h > Swiatło stop: OFF > Czy uszkodzenie czujnika spowoduje taka dyskoteke?? Yeap > Gdzie szukac tego czujnika? Przy lewym tylnym kole. Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    > Naprawdę nie wiem w czym widzisz tak strasznie wielki problem. > Jak się komuś nie chce schylać żeby łaskawie zająć się klientem to niech sobie poszuka pracy gdzie > indziej? Chodziło mi o elementarny szacunek do innych a nie o stosunek pracowników do pracy. > Aha - żeby nie było - często sam odkręcam korek LPG (nie w tedeiku - dla jasności ) - jeszcze nim > gość z obsługi się zjawi Ja też, ale robię to bez schylania się i brudzenia sobie krawata. Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    > Napisałeś że zakłady montujące lpg będą brały kasę za przestawienie zaworu Jasne, że tak. > ale te same zakłady są > winne bo montowały zawór niezgodnie z przepisami Przecież klient chciał, żeby nie było na wierzchu to zamontowalim mu. > Quote: > (Dz. U. z dnia 23 maja 2011 r.) > § 5. Wlewy paliwa/zawory do napełniania zbiorników powinny być umieszczone w miejscu łatwo > dostępnym, Przecież pod zderzakiem jest łatwo dostępny... z kanału. > umożliwiającym napełnianie zbiorników z zewnątrz pojazdu. Warunek spełniony > jak również > zanieczyszczeniem Ktoś tu pisał o przepływie powietrza. > i być widoczne podczas tankowania. Przecież są... wystarczy położyć się pod samochodem. Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    > ideał to przy wlewie benzyny, W C5 akurat > jest super bo pełnowymiarowy wlew LPG obok benzynowego wchodzi. W Stilo też mam pełnowymiarowy, ale widziałem na kąciku wlew pod przejściówkę, wszystko jest kwestią myślącego właściciela samochodu i myślącego gazownika. Pozdrawiam BAS
  24. > Witam > Wiele samochodów posiada takie udogodnienie, że p przekroczeniu zadanej prędkości (często w > przedziale 10-20km/h) zamyka się zamek centralny. Fiaty zamykają się po przekroczeniu 20km/h(chyba, że wyłączysz tą funkcję w menu), otwierają się jak pociągniesz za, którąś z przednich klamek(jak pociągniesz za tylne klamki to otwierają się tylko pojedyncze drzwi) wewnętrznych lub przez naciśnięcie przycisku i pewnie(nie chce mi się sprawdzać w instrukcji) w razie ingerencji napinaczy i/lub bezwładnościowego odłączenia zasilania pompy paliwowej. > Niestety, moja Toyota tego nie ma. Avensis T25? Mało prawdopodobne, żeby nie miał tej funkcji, przejrzyj menu(może się dziwnie nazywać) albo instrukcję obsługi albo podjedź do ASO to Ci to włączą. Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    > Nawet przed chwilą podjechał kolo z korkiem niżej niż wydech!!!!!!!! > Klękanie na oba kolana obowiązkowe - życzę wszystkim samoobsługi. Temat przewałkowany do bólu na kąciku gazowym. Niestety ludzie w tym kraju albo nie myślą albo mają gdzieś innych ludzi, w tym przypadku pracowników stacji, którzy muszą się turlać pod samochodem, żeby nalać "jaśniepanu" za 20zł. Zawsze zastanawiało mnie, jak można zamontować wlew w miejscu gdzie jest zawsze dużo syfu i nie ma do niego dostępu, ale jak widać na naszych rodakach sprawdza się tylko kij-marchewka. Teraz pewnie zarobią zakłady montujące LPG, które będą pewnie kasować 100-200zł za przełożenie wlewu i dobrze, niech nieliczące się z nikim chamy zapłacą. Niestety obawiam się, że i tak większość z takich ludzi, nie zrozumie o co chodzi. Pozdrawiam BAS ps. U mnie wlew pod klapką obok wlewu noPB.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.