Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    Masz follow me, dźwignią kierunkowskazów do siebie po zgaszeniu silnika każde pociągnięcie do siebie dodaje 30 lub 60 sekund. Pozdrawiam BAS
  2. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Masz benzynę. Więcej silników benzynowych ma dodać w następnych > wersjach softu. > Połaczenie ze wspomaganiem. TRW Electric Power Steering (needs > connection to pin 9 of the OBD connector). Czyli co ? Połączyć > PIN 1 z 9. Wcześniej łączyłem 1- z 7 do ABSu. Dobrze kombinuję, że te(1,7) piny w interfejsach są wolne? Pozdrawiam BAS
  3. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Nie widzi błedu spalonej zarówki. Bo on widzi ECU silnika a nie bodycomputer. Pozdrawiam BAS
  4. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    Przepraszam, ale dlaczego on Cię o śliskiej nawierzchni ostrzega przy +5*C? U mnie jest tak <= 3*C zresztą identycznie jest w BBM. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > p.s to nie chodzi o to ze ja mówie ze te aso sa be... ( nawet jak sa > ) ,, Ty oczekujesz od nich cudu,.... Nie no sorry, że wymagam od nich ciut więcej niż od Pana Kazia na rogu, który potrafi zmienić olej czy żarówki. Żeby było śmieszniej to z tego co wywnioskowałem z korespondencji FAP -> Maredi po moim mailu do FAP wynika, że FAP też uważa, że nie jest to problem dla ASO. Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > daj luz... > zaproponuja wymiane body, i instalacji bo moze brakowac jednego > kabelka.. No dobra, ustaliliśmy ostatnio, że Maredi jest be, dzisiaj ustalamy, że bilex jest be, więc gdzie? Wiesz, że auto-dap to de facto bilex(ten sam właściciel)? Auto-dap krs Bilex krs O okolicznościach przejęcia przez Chudobińskiego auto-dap'a możemy sobie pogadać na jakimś spocie. Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > spoko podjedz.. > uparty, Jestes kacikowy syzyf... DAJ LUZ Jak Bilex powie, że się nie da to dam sobie spokój Co do licznika to muszę przesłuchać mojego dostawcę części Pozdrawiam BAS
  8. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > no do aso trza jechac, bo beda błedy na starcie i bedzie migał > przebieg.. a co do przebiegu musi byc mniejszy niz masz... > dopisac mozna w tył nie... Hmm, to trudno będzie znaleźć z mniejszym przebiegiem niż mam(~70kkm) zważywszy, że abarth'a produkowano do 2004roku. Rozumiem, że są osoby, które potrafią cofnąć taki licznik? A jak wygląda sprawa przełożenia tarcz? Gdybym się zdecydował to rozumiem, że mi to zrobisz? Które ASO atakowaliście? Może jak skończę walczyć z diodą tempomatu to pomyślę o tym Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > Kasia kupiła zegary od angola, wiec zmienialismy tarcze z angolowej > na 240 Czyli wystarczy, że kupię zegary, włożę i już? A co z ustawieniem odpowiedniego przebiegu? Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > i gitara... To jeszcze mi zdradź co tam trzeba kombinować(nie muszę znać szczegółów, chodzi mi o to czy trzeba coś kombinować w samochodzie czy tylko w liczniku) i co Kasia musiała zrobić w ASO. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    > Wszystko działa. w aso za 50 zł zrobili czary mary examiner A co konkretnie przerabiał Marcinolo? Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział alien na temat - Stilo
    Kusisz Co nie działa? Pozdrawiam BAS
  13. > Cos mi nie pasi w tej historii. Zapewniam, że nie sprzedaję akumulatorów > Przekaznik trzeba bylo wymienic a nie akumulator :-) Tak już się rozpędzam, popatrz jak to jest skonstruowane. Tak czy inaczej: - litr wody demineralizowanej 1,5zł - strzykawka 0,5zł? lub aerometr 7zł? - ładowanie 2zł? Pozdrawiam BAS
  14. > Uwazasz, ze spadek napiecia akumulatora to spowodowal? > A skad wiesz, ze to nie wystapilo przy wlaczonym silniku (czyli przy > ladowanym akumulatorze)? Bo przerabiałem to u siebie. Włączam zapłon i jest ok, odpalam silnik(rozrusznik zużywa prąd) i jadę przez pół miasta na włączonych wycieraczkach bo skleił przekaźnik. Inny przypadek: Jadę Łódź -> Wrocław -> Praha(CZ), całą drogę laptop podłączony do zapalniczki, nagle zauważam, że termometr pokazuje dziwnie niskie temperatury, potrzebuję włączyć wycieraczki a tu pupa. Wyłączyłem laptopa, wycieraczki naprawiły się przy znacznej prędkości na autostradzie między granicą a Pragą. Problemy nigdy więcej nie wystąpiły po wymianie akumulatora na nowy, od tego czasu przed zimą sprawdzam poziom elektrolitu i doładowuję prostownikiem akumulator. Z tego co wytłumaczył mi facet w serwisie Centry w Łodzi, akumulator należy doładowywać prostownikiem raz na pół roku(mimo, że posiadam alternator 90A) bo obecnie produkowane samochody wciągają sporo prądu a niedoładowany akumulator dość szybko ulega zasiarczeniu=uszkodzeniu. Pozdrawiam BAS
  15. > A co ma do tego elektrolit w akumulatorze? Tyle, że jak chcesz mieć dobry prąd to musisz mieć sprawny akumulator, jak chcesz mieć sprawny akumulator to nie może być odkrytych płyt. Pozdrawiam BAS
  16. Sprawdź poziom elektrolitu i naładuj akumulator albo go wymień, skleja Ci się przekaźnik od wycieraczek. Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział jqr na temat - Stilo
    > Słuchaj w Topoli k/Chojnic )Salon_serwis FIAT) za wymiane kompletnego > rozrządu+olej+filtry+komp zapłaciłem 230zł !! czesci moje wiec > uderz do nich naprawde taniocha Dobra cena, ale wolę jak części rozrządu są ASO, u mnie za wymianę pasek+rolka+napinacz wytargowałem za materiały+robocizna+gwarancja 650brutto. Pozdrawiam BAS
  18. > podepnę się pod temat , czy z rozbitka da radę wyciągnąć orginalną > manetkę tempomatu > bez przełączników zespolonych Skoro da się ją do naszych przełączników przykręcić to obstawiam, że da się też odkręcić Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Problem polega na tym, ze do Bravo N. jest identyczna i połowa kacika > Bravo szuka Zacznę od wyniuchania czy mam instalację, jak będę miał to zacznę szukać Pozdrawiam BAS
  20. bas odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > To zakup do tego dolną osłonę pod kierownicę z wycięciem na tempomat, > będzie jak w oryginale To jest oczywiste zwłaszcza, że ta osłona kosztuje jakieś 30zł Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Trzeba wycinać gniazdo i kleić. To będę cierpliwie szukał na allegro bo chciałbym mieć "jak w oryginale":) Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Pasuje od "ALFY 147" nr.735365522 Ale jego trzeba kleić czy pasuje plug&play pod śrubkę? Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    Zna ktoś może numerek tej magicznej dźwigienki w eperze? Pozdrawiam BAS ps. Przepraszam, że się nie przywitałem, przywitam się na towarzyskim jak już będę pomykał stilo. Na tą chwilę czekam aż dynamic 1,6 3d do mnie przyjedzie a później akcyza, przegląd i inne miłe rzeczy.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.