Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. > Przeczytałem wątek ale jeszcze nie zabardzo ogarniam > Czy zadziała to z Bravo 1.9 TD 100? Tak silnik i poduszki, ale aplikacja się rozwija(jutro wieczorem powinna być nowa wersja) i pewnie wkrótce powinien być abs. Code: FIAT BRAVO/BRAVA 1.9 TD 100CV Lucas DPNC Diesel Injection (TD100) BREED MY 97 Airbag (2F) BREED MY 97 Airbag (2F-S) BREED MY 97 Airbag (2F-2L-S) > Jakis tam kabel VAG KKL w domu jest. Jeśli już to czy > przejściówka będzie potrzebna? Tak, musisz mieć przejściówkę. Pozdrawiam BAS
  2. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > gdzie jest ten przekaźnik ? Szukaj po kablach 1-biegu od wentylatora w stronę akumulatora, zdaje się, że tam będzie, chyba że fiat gdzieś go schował, ale jeśli schował to gdzieś w okolicach wentylatora. Pozdrawiam BAS
  3. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Nie chce mi się odpalić test 2 biegu wentylatora. 1 startuje bez problemu. A autko Ci się przypadkiem nie przegrzewa w korku? Generalnie test 1 i 2 biegu wentylatora działa mi zarówno w stilo jak i w marei. Gdyby nie działał Ci 1 bieg to powiedziałbym, że poszedł Ci się paść opornik, ale skoro drugi bieg powiedział to jak już upewnisz się, że kable są ok to sprawdź przekaźnik 1 biegu wentylatora. Pozdrawiam BAS
  4. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Panowie czy w płatnej wersji jest może podgląd korekt LTFT I STFT w abarcie są akurat dwa banki > bank1 i bank3 i do każdego banku potrzebuję podglądnąć korekty Sprawdź sobie w darmowej bez podłączania do samochodu połącz się(ctrl+F10) i sprawdź. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Panowie jakich sterów używacie do ELM'a? Takich jakie były standardowo w XP. > Interfejs bez problemu działa z silnikiem, Bo z silnikiem łączy się po linii K(pin 7 we wtyku). > natomiast "service interval" lub połączenie z "Body > computer" wywala mi radosnym komunikatem o sprawdzeniu kabla lub połączenia. > Co jest nie tak? IMO masz uwalonego ELM'a. Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Przez jaki okres czasu po zapłacie dostaje się darmowe aktualizację ?? Nie określił, czyli dość długo. > Jak zapłacić jemu ?? Przez jego stronę za pośrednictwem paypal. > Czy lepej kupić na Allegro za 209zł Nie wiem czy Yani na takie coś się zgadza. Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Masz rację że za swoją pracę powinien mieć wynagrodzenie ,ale powinien zrobić dostęp lub blokadę do > wszystkich centralek silnika ,a nie tylko do wybranych. Płatne są te nowo dodawane, nie ma sensu robić starych płatnych bo ludzie już mają starsze wersje, które je obsługują, ale w sumie mógłby tak zrobić. Jak jutro będę się nudził w biurze to mu to napiszę Pozdrawiam BAS
  8. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > myślałem że fajnie by było auto obsługiwać jednym programem , 200zł i masz. > a tu niestety kolega Yani > przyciął w kuleczki Nie przyciął tylko spopularyzował wyniki swojej pracy a teraz chciałby mieć z tego pieniążki na chlebek Osobiście uważam, że powinien wprowadzić wersję płatną wcześniej, pozyskałby klientów z BBMM bo teraz przy pomocy wersji 1.6 można zrobić w BBMM 99% rzeczy a resztę przez darmową wersję. Darmowa wersja powinna max umożliwiać odczyt błędów(albo nawet powinna tylko informować, że są błędy i ile ich jest), ale nie powinna pozwalać kasować błędów. Pozdrawiam BAS ps. Wiem, że zaraz mnie tu zjedzą, wiem, że jestem złym człowiekiem, chorym kapitalistą itd. Ale z drugiej strony to czy ktoś z nas chciałby pracować za darmo?
  9. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Tylko jest jeden problem bo do podłączenia do naszej "abarthowskiej" centralki trzeba mieć płatną > wersję FES-a > To jawna dyskryminacja To jak będziesz w Łodzi to zapraszam do mnie, za symboliczną opłatą... Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Taki jest ok? > http://www.allegro.pl/item1032272315_interfejs_elm_327_wersja_1_3a_euroscan_2009_kb3a.html Tak, jeśli to prawdziwy elm 327 1.3a. Mój wygląda tak. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Krótkie pytanie: > Czy ten kabelek http://www.allegro.pl/item1025204919_vag_kkl_2_linie_k_usb_obd2_vag_obd_i1.html > będzie kasował błędy w MW rocznik styczeń 2004? Silnik: tak, Airbag, abs, wspomaganie: musisz przerobić kabelek(opis jest w moim poście w tym wątku). Jak chcesz gadać z body computerem(np. service reset i wiele innych) to musisz mieć elm'a(elm gada też z silnikiem), na głównej stronie FES'a masz opisane do czego jaki interfejs. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > OK czyli masz 1.3A ja mam 1.2 trzeba nowy kabel kupić Tyle to Ci mówiłem bez chodzenia do samochodu Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Czy Ci przy teście pokaże 1.3 czy 1.2 i wtedy wszystko będe wiedział. ELM zdaje się, że składa się z konwertera usb-rs232 oraz z właściwego interfejsu. Po podłączeniu do usb zasilany jest konwerter, ale nie jest zasilany interfejs, który jest zasilany z EOBD w samochodzie. Tak czy inaczej właśnie wróciłem z samochodu: Code: COMMAND: ATZ RESPONSE: ATZ ELM327 v1.3a> COMMAND: ATE0 RESPONSE: ATE0 OK> COMMAND: ATL0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATH0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATSPC RESPONSE: OK> COMMAND: ATS0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATCAF0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATCFC0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATCRA 7B0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATSH 7B0 RESPONSE: OK> COMMAND: ATAT1 RESPONSE: OK> COMMAND: ATST41 RESPONSE: OK> COMMAND: ATZ RESPONSE: ELM327 v1.3a> Pozdrawiam BAS
  14. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Czy Ci przy teście pokaże 1.3 czy 1.2 i wtedy wszystko będe wiedział. Przepraszam, właśnie doczołgałem się do domu, nie miałem dzisiaj czasu, postaram się w weekend. Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Ja to wiem że nei jest wspierany , sprawdź jak możesz dajać test Postaram się jutro zabrać laptopa do samochodu i sprawdzę. A z czym dokładnie masz problem(to, że masz 1.2 to wiem)? Pozdrawiam BAS
  16. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Czy możesz sprawdzić jaki masz kabel ELM poprzez przycisk test w ustawieniach Mam komunikat: Upłynął limit czasu. Pewnie trzeba by go podpiąć do autka. > Bo mi pokazuje ELM 1.2 i nie chce się łączyć ELM 1.2 nie jest wspierany, musisz mieć >=1.3. Mam takie napisy na naklejce: Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > A tak na przyszłość to czego się nie da elm 327 zrobić ? Poniżej tabelki na czerwono masz opisane. Pozdrawiam BAS
  18. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Jaki najlepiej kabelek zakupić do auta. Tak bym mógł sprawdzić parametry pracy silnika, zczytać > błędy i je wykasować i nie trzeba było przerabiać tego kabla. Dzięki Do stilo elm327 1.3a=<, gada z silnikiem i can'em. Pozdrawiam BAS
  19. > Masz z nim dobry kontakt? Taki jak wszyscy. > To zapytaj co z centralką EDC15C2 > (Ulysse lub Lancia Phedra)? Tu się ktoś o to pytał. > Są jakies szanse? Wątpię, ale zapytaj jeszcze o to na forum FES. Pozdrawiam BAS
  20. > - Commercial version released. > To co nas chyba najbarzdziej interesuje ze zmian to poprawiona komunikacja ze sterownikiem airbagu > - ktoś ostatnio narzekał że ma z tym problem Do tego dla osób, które zakupią pełną wersję jest dodatkowy dział(nie widoczny dla innych) gdzie trzeba przyznać Yani reaguje bardzo szybko. Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Witam mam problem z uruchomieniem FES 2.0 włączam na 2 sek pokazuje sie loading i wyskakuję Data > file error. OCB Uruchom program jako administrator. Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Uuuu no to lipa. Bas powiedz mi jeszcze lub utwierdź w przekonaniu - zwykłym KKL nie skasuję > "service interval"? "Service interval" kasujesz po CAN a Vag-kkl nie ma CAN, dopiero ELM ma CAN. Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > CAN w/g opisu > tylko w wersji płatnej FEC 2.0, ale najwyraźniej ELM'a to nie dotyczy. Dotyczy to ELM'a, nie dotyczy to resetowania service interval. Pozdrawiam BAS
  24. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Musisz innych podpytać o szczegóły. Zdaje się, że powinien się kolega pofatygować i poczytać moje posty, napisałem dość jasno co i jak. Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > no jak zawsze będziesz podpinał się do tego samego usb to tak Nawet jak podmieni com'y to i tak będzie musiał przełączać w FES vag/elm. Skoro i tak musi wybierać rodzaj interfejsu to jaki problem przy okazji zmienić com? Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.