Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Sprawdź czy masz identyczną konfigurację. Pozdrawiam BAS
  2. > W tej chwili tak, może FES 2.4, który ma wyjść pod koniec sierpnia będzie obsługiwał. Jest już 2.4, nie obsługuje. Pozdrawiam BAS
  3. > Znalazłem takie coś na CDIF/2 Oznacza tyle, że CDIF to obsługuje. > 1995...1998 Magneti-Marelli IAW 1AF/1AB > 1997...2001 Magneti-Marelli IAW 49F > 1999...2002 Magneti-Marelli IAW 4AF/4EF/59F/5AF > Czyli jak mam 96 autko to na bak 1AF/1AB - do tego tylko euroscan tak?? W tej chwili tak, może FES 2.4, który ma wyjść pod koniec sierpnia będzie obsługiwał. > Czy na 100% skasuje tą adaptacje visą 1.38PL?? Bo już spotkałem się z opinią, że nie skasuje. > Przepraszam za męczenie ucha ale nie chce wywalić 200zł w błoto... Euroscan'a kupiłbym na > viaken.pl tego wykonanego na PIC'u. Vise już mam Nie używałem VISA'y, więc na 100% nie dam gwarancji. Jeśli sprawa nie jest pilna to wstrzymaj się do końca miesiąca. Jeśli FES będzie obsługiwał Twoje ECU to na 99% będzie to w wersji płatnej. Pozdrawiam BAS
  4. > Pytanie za 100 punktów. Czy FES połączy się z Bravo 1.6 16v z 1996roku? Jak pisze na stronie > programu MM IAW 49 już nie jest (tested) ale jest wpisany. Mimo to w compatibiles nie dodali > obsługi niczego poza AirBag ?!? IMO nie połączy się z 1.6 16V sprzed FL. > Czy za pomocą FES skasuje nastawy adaptacyjne?? Jeśli Twoje ECU byłoby obsługiwane to tak. > Czy jeśli FES nie połączy to VISA skasuje te > nastawy?? Tak, ale pamiętaj, że VISA działa z zupełnie innym interfejsem. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Na płytce żadnych ścieżek nie > przecinałem. To przetnij na łączniku opis masz kilka stron wcześniej. Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > dzieki, fajna opcja z tym demo Proszę bardzo Ta opcja jest opisana na stronie: You can press CTRL-F10 to start the connection in "simulation" mode. This will allow you to explore the available parameters, actuators, adjustments for selected ECU without a physical connection. Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > a co lepsze kkl, czy elm. Wiem, że były gdzieś opisane wszystkie funkcje możliwe do zrealizowania > dla poszczególnych kabli, ale wątek tak się rozrósł, że nie wiem, gdzie to był. Na stronie FES masz wszystko ładnie opisane. Pozdrawiam BAS
  8. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > ale co tam diagnozować? centralny i szyby?? Tak, połącz się(CTRL+F10) w trybie demo(bez konieczności posiadania interfejsu, pamiętaj żeby wybrać w ustawieniach elm327) i sam zobacz. Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Do diagnostyki drzwi. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Możesz podjechać do mnie to sprawdzimy czy moje interfejsy się łączą. Jeśli sprawa bardzo pilna to chyba będę jutro w Łodzi, ale wolałbym na spokojnie po 20-tym lipca. Jak coś to wal na priv. Pozdrawiam BAS
  11. Wydawało mi się, że gdzieś już to pisałem: FES 2.3 jest skopany, odinstaluj i zainstaluj 2.3.1. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Polaczenie pinow sprawdzilem jest wszystko ok-moze trezba zmienic na jakas inna ver. tylko czemu > jakis czas temu laczyl sie? Skoro się łączył to sprawdź miernikiem połączenia w vag'u. Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Której wersji FES używasz? Pozdrawiam BAS
  14. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Czyli dopóki nie odpalę auta pokazuje napięcie aku, a po odpaleniu napięcie ładowania z altka? Tak. Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Koledzy czy FES podaje/podawał napięcie ładowania z alternatora? Byłem przekonany (rękę dałbym > sobie uciąć), że widziałem taką pozycję, a teraz szukam od 10 minut i nie ma Zrzut w trybie testowym w wersji FREE, także nie przejmuj się wartością. Jak podłączasz do samochodu to zaniża wartość o ~0,5V. Pozdrawiam BAS
  16. > Można > tez chyba jakoś łączyć piny ale tego nie jestem pewien... Patrz mój poprzedni post. Pozdrawiam BAS
  17. > do JTD 2001r jest potrzeba ? bo powiem że jestem zielony Masz złącza 3pin pod maską do silnika i abs'u oraz za schowkiem do poduszek? Jeśli tak to potrzebujesz przejściówkę. Jeśli masz takie złącze: tam gdzie bezpieczniki obok kierownicy to nie potrzebujesz adaptera, ale musisz przerobić interfejs(który jak zwał tak zwał, ale w środku siedzi Vag-kkl). Jeśli masz EOBD to zapraszam do lektury i dyskusji w tym wątku, wiem, że jest to na kąciku stilo, ale jeśli chodzi o interfejs to jest identyczne rozwiązanie jak w stilo. Pozdrawiam BAS
  18. > Witam > A taki fejs zadziała z fiatem. Przejściówka w cenie Zadziała. Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Tylko skąd mam wiedzieć, > na której nóżce z interfejsu jest linia k? Pomyśl chwilę i przeczytaj mój post ze zdjęciami przeróbki Vag'a. W tamtym poście jak się wczytasz napisałem, żebyś wziął do łapki miernik, jedną końcówkę przyłożył do pinu nr7 a później poszukaj z którym pinem łącznika ma przejście i ten pin przetnij, po drugiej stronie płytki lutujesz się do przeciętego pinu i już masz linię K, którą podłączasz do przełącznika... Mowa o płytce, do której jest lutowany kabel usb, żeby nie przyszło Ci do głowy ruszać płytki w złączu bo ją najpewniej uszkodzisz. Pozdrawiam BAS ps. Przepraszam, że marudzę, ale człowiek się naprodukuje elaboratów a później okazuje się, że nikt ich nie czyta bo jakbyś sobie zadał trochę trudu i przeczytał cały wątek to byś nie zadał tego pytania.
  20. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Rozumiem, ze trzeba ELMa z CANem, do tego FES 2.3 reg? Tak, albo będąc w Łodzi możesz do mnie podjechać to za sześciopak Ciechan-Miodowe... Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Uprzejmie donoszę, że w wersji 2.3 poprawiono(wymaga karty kodowej) włączanie/wyłączanie mrugania kierunkowskazami przy otwieraniu/zamykaniu stilo, dzięki czemu moje stilo potrafi powiedzieć, że je zamknąłem(1 mrugnięcie) albo otworzyłem(2 mrugnięcia). Żeby było zabawniej, bawiłem się ostatnio Exmainerem w ASO i nie udało się aktywować a FES sobie poradził Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Niestety elektryk ze mnie żaden. A skoro odpala się w normalnym użytkowaniu to chyba nie ma co > szukać na siłę Pewności żadnej nie masz. Jeśli nie działa diagnostyka to jak sam nie masz do tego ręki to podjedź do elektryka albo do ASO i za kilka złociszy Ci to sprawdzą. Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > bieg, odpaliłem klimę i chyba przełączył się na 2 bieg. Na Twoim miejscu poszukałbym dlaczego nie działa. Pozdrawiam BAS
  24. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Uzupełnię, żeby pytający miał jasność. > Główny przekaźnik T7 to ten w środku największy kwadratowy, Czyli odpowiada za drugi bieg. > a drugi T6 czerwony, pierwszy z lewej > od bezp. włącza napięcie przez opornik. Przez opornik czyli pierwszy bieg. Pozdrawiam BAS
  25. > Taką? Ktoś upadł na głowę z ceną. > Jeśli jest coś tańszego to Mam taki adapter od tego usera. Tu jest taniej, ale z przesyłką wychodzi podobnie a nie testowałem sprzedawcy. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.