-
-
Mechanik poszukuję - okolice Katowic lub Krakowa
Proszę Was o pomoc - szukam dobrego speca w w/w okolicach miast. Potrzebuję żeby zajął się samochodem żony - punto 1.2 8v. Mam małe problemy z nim
-
Późno włacza się turbo 1.9 AFN
> Dzięki za info, będę w kanale to obadam jak to tam wygląda! > > wężyki nie są sparciałe a dopiero wtedy majdrował sztangą. Wężyki z góry obadasz, a najlepiej to wymienić na nowe, jeżeli nie były nigdy wymieniane. Lubią pękać na króćcach wchodzących do łączników czy gruszki
-
1.9TDI AVF - czego spodziewać się po tym silniku?
> - wystąpiła awaria pompy podciśnienia (były objawy podczas hamowania, które zlekceważyłem, Jakie to były objawy?
-
Passat ATJ - logi dynamiczne
Z tym to chyba na Forum Passata musisz polecieć Zarejestruj się, jest tam opis jak poprawnie zrobić logi i chłopaki pomogą
-
Passat B5 FL wymiana płynu hamulcowego
Jak to jest z wymianą płynu w B5 po lifcie? ABS+ESP. Wymieniamy normalnie, pompując? Czy podająć ciśnienie do zbiorniczka? Czy zapłon włączony czy wyłączony? Różnie pisza na ten temat. Ma ktoś pewną metodę?
-
Numer części - czy występuje pod innym numerem
Potrzebuję pomocy kogoś kto ma dostęp do katalogu Renault. Sprawa dotyczy clio II FL rok 2003, 1.5 DCI. Serwo o numerze 8200 193 383. Czy występuję do mojego modelu serwo jeszcze pod innymi numerami (np. z nowszych modeli)?
-
nowe kapcie sobie sprawiłem na urodziny
> miałem formy tylko że do cross najmniej wygodne buty jakie miałem do tego bardzo wysokie podbicie A co do crossa polecasz? Bardzo mocno zastanawiam się nad SIDI Crossfire. Podobno bardzo dobre, nawet teraz jakieś 2 weszły. Tylko ta cena
-
Co to za felgi + pytanie o rozstaw śrub
> Czy morze ktoś kojarzy z jakiego modelu są te felgi: > mają jakąś swoją nazwę ? > Czy możliwe jest że fabrycznie mają otwory na dwa rozstawy śrub ? Poszukaj ich tutaj
-
Olej Amsoil - opinie
> ciekawe informacje To teraz zrobiłeś zagwozdkę
-
Olej Amsoil - opinie
> który Motul, jaka norma? Motul 5W40 z normą 505.01
-
Olej Amsoil - opinie
Potrzebuję opini na temat tego oleju. Podobno jest bardzo dobry - szczególnie dla zimnego silnika, ale czy warto zmieniać dotychczasowy? Obecnie leję Motula
-
Maska
Używkę w tym kolorze co masz Może obędzie się bez lakierowania. Gdyby się okazało, że muszisz lakierować to i tak, wg. mnie oryginał będzie lepszy niż zamiennik
-
Kabel Clio III
> Ten jest sprawdzony w Renua Przy użyciu DDT2000 ogarnia sprawę niemal jak Clip Ja mam taki, kupowałem pod VW i był tańszy Ale DDT2000 niekiedy pokazuje nieznane błędy
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
> Ja stosuje coś takiego Dzięki A dzielisz na 2 razy? Czy odrazu cała puszka?
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
Oki, ale powiedz jeszcze czym? W poprzedniej astrze jakąś piankę miałem, ale cholerstwo potem robiło się jakieś takie klejące