Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bob_best

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bob_best

  1. > jak nie widzisz sensu to proponuję ci się wgłębić w temat ... TEN > PS pistolety są dla prawdziwych kowboi i strzelają różnie w zależności od stacji i ciśnienia w > zbiorniku. Jak będzie +30C to zrozumiesz więc jest sens lania pod korek bo zawsze nalewasz > pełne "wiadro". dziękuję dobranoc zawsze spalanie traktowałem jako wskazówkę i dlatego nie widzę sensu w dalszym ciągu, bo jak mówiłem - w aptece nie pracuję i nie muszę wiedzieć czy wyszło np. 5,53 czy 5,47 - żadna różnica. Nie mam zamiaru być niewolnikiem samochodu i sie bawić w jakieś doklikanie - odbiło? Odbiło, to ok.
  2. > akurat na tej stacji dystrybutorów do wyboru do koloru.... uważam że "lepsi" ode mnie są Ci którzy > stoją w jednej mega kolejce na blokując dojazd dostęp do wolnych dystrybutorów, gdyż upatrzyli > sobie jeden konkretny dystrybutor i chcą koniecznie w nim zatankować.... albo bardziej CI > którzy raczą się hot dogami i innymi wynalazkami oferowanymi przez stacje nie przeparkowując > pojazdu po zatankowaniu... > Moje klikanie zajmuje ok 30-40 sekund więcej czasu niż tankowanie do odcinki.. jak było dużo wolnych to wtedy mnie to ryba, ja i tak jade tam gdzie pusto, ale jak jest pełno i kolejka, to też mnie to denerwuje > Wg mnie dolewając "pod korek" pomiar spalania będzie dokładniejszy... Tankowanie do pierwszej > odcinki i pomiar spalania na tej podstawie będzie obarczone większym błędem gdyż za każdym > razem dystrybutor może odciąć przy innej wartości... nie wiem może sie myle może i masz rację, ale ja w "aptece" nie pracowałem i nie potrzebowałem spalania tak dokładnego - zawsze tankuję do pierwszego wybicia i heja - nie widzę sensu w cykaniu i chyba nigdy tego nie zrozumię po co to robić
  3. > Plamy nie było > Odebrałem fure z salonu, zrobiłem 4km i zajechałem na stacje gdzie lałem do pełna do odcinki i > następnie z uporem klikając pod korek, wprawdzie nie udało mi się wlać tyle żeby pod > koreczkiem zobaczyć lustro benzyny gdyż Panu za mną podniosło sie już ciśnienie ale mam > wrażenie że jeszcze ze 100-200ml bym doklikał... (odbierając auto sprzedawca powiedział że w > baku mam ok 3 litrów) więc tym bardziej dziwne zjawisko albo na Orlenie w Lublinie na > Sp.Pracy koło Olimpu mają nieźle rozjechane dystrybutory... > Temperatura była koło zera.. benzyna noPB 95 > czyli czary.... uwielbiam takich jak Ty - klikają sobie jakby na necie siedzieli, a czlowiek musi czekac A tak z innej beczki - skoro bak ma 35 litrów, a Ty klikasz do zobaczenia lustra benzyny pod korkiem (ciągle nie rozumiem po co?), to musisz jeszcze doliczyć objętość rury wlewowej, etc.
  4. > [LiNK] > BTW, siema Bob. jedziesz na zlot w tym roku? pytasz o Cento czy Pandy? Jeśli o cento - okaze się jak dowiem się gdzie ma być
  5. > swego czasu były przedłużki na allegro- wówczas miałeś wlew na wysokości maski koszt coś ok 15 pln masz jakieś foto? Bo kurde chętnie bym zanabył takie coś. > zależy jak jeździsz- od 4,5 do 6 litrów przy normalnej jeździe > z klimą pewnie ciut więcej. Warto dokupić zegary z obrotkiem i kompem pokładowym U nas wychodzi zwyczajowo od 5,2 - 5,8l, klima zawsze ON, tryb łączony, odchyłki w górę raczej się nie zdarzają, w dół tak, ale raczej rzadko.
  6. > Już raz badziew kupiłeś. Po co Ci kolejny? Bierz Thule i będziesz miał dobrze. > mar00ha ? to będzie mój pierwszy bagażnik dachowy, więc badziewia nie miałem
  7. > Szukałbym thule, nawet używanego. Allegro, ebay - używek brak niestety
  8. > Thule stalowy z trudem do przełknięcia (~400zł na allegro), ale alu to już przegięcie (~650zł), może znajdzie się tańsza alternatywa?
  9. Od razu uprzedzam, że próbowałem użyć szukajki, ale nie działa :/. Do sprawy - szukam bagażnika do Pandy z relingami, na allegro ceny się mocno wahają i nie bardzo wiem co jest warte uwagi. Relingi są aluminiowe, więc miło byłoby gdyby bagażnik był też alu (ale nie jest to warunek konieczny). Poleci ktoś jakiegoś sprzedawcę lub producenta? Może być też sklep w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (w tym wliczę Łódź) lub Rudy Śląskiej/Sosnowca + wzdłuż trasy pomiędzy tymi miastami Od razu mówię, że nie każdy uniwersalny na relingi pasuje - skusił mnie kiedyś ten biedronkowy, ale niestety - belki były za krótkie .
  10. miałem w swoim 8J17 ET40 (piszę 8J, bo takie widzę parametry w necie, ale z tego co ja pamiętam to było to 8,5Jx17 ET41 - musiałbym znaleźć jakieś fotki) i nic nie tarło, ale to 5mm różnicy - tak na szybko jedna fotka poglądowa - guma 225/45/17 ale z przodu bok opony już lekko wystawał poza nadkole (był naciąg przy 225/45), z tyłu się chował - nic nie było modzone z nadkolami
  11. > jakies kiepskie katalogi patrzysz > panda MY12 silnik 1,2 69KM ma taki sam jak MY03 1,2 69KM MY03 z 1.2 69KM? Coś chyba nie tak. Rok produkcji: 01.2012 - -> hm... ja mam auto z 12.2010, co w takiej sytuacji? edit - sprawdziłem, są takie same
  12. bob_best odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > wstawiam fotki: no i dalej jest dla mnie biednie. Z opona 175 byloby juz ok. Ja lubie naciag, ale na szerokiej feldze i niskim profilu, na balonie ani to nie jest praktyczne ani nie wyglada. Ale thx za fotki.
  13. bob_best odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > Nie za dużo. Trochę na granicy ale może być. Ja mam na 6 calowych 165 i jest ok za duzo kompletow felg i opon przerobilem, zeby wierzyc w te słowa - sorry. Dla mnie 155 na 5,5 cala wyglada biednie i szkoda mi kupowac felgi dla takiego wygladu. Nie mowie juz o tym, ze felga nie jest w ogóle chroniona opona
  14. bob_best odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > tak > dzisiaj specjalnie sprawdzilem i jest 13" et30 szer 5,5" dziś sprawdzałem ori stalówki - 5x13 ET35. Twoje felgi występują też w wersji 5x13 ET25 i ja muszę takich szukać (mam gumki 155/80, więc 5,5 cala to za dużo) - możesz na priv napisać ile dałeś za felgi?
  15. bob_best odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > obiecane zdjecia > felgi 13", et30, szerokosc 5,5" z opona 165/80 dzieki! czy parametrów felg jesteś pewien?
  16. bob_best odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > postaram sie jutro porobic i wstawic > opony 165/80 - balonik ale mi pasi uniroyal rainexpert - polecam - efekt uboczny tego rozmiaru to > licznik ktory wreszcie pokazuje niemalze prawidlowa predkosci a nie zawyzona o .... sporo > felgi maja mniejsze et w porownaniu do serii - et30 lub 25, wiec poszly na zewnatrz bardziej > i generalnie samochodzik dzieki innemu et oraz ciut szerszym oponkom wydaje sie wizualnie bardziej > przysadzisty kurde, liczyłem, że masz 155/80, bo myślę nad tymi felgami na zimówki - tylko mam wątpliwości czy to dobry pomysł zakładać felgi z mniejszym ET niż seria na zime - chodzi mi o ew. zwiększone piaskowanie nadkoli,większy syf na bokach auta - sam nie wiem jaką szerokość i ET mają ori stalówki z Pandy - 5x13 ET35? bo te felgi mają chyba 5x13 ET25?
  17. bob_best odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > identyko mam na swojej tylko ze 13" mozesz cynkac fotki jakies (ogolne, jak auto z nimi wyglada)? Jakie masz na nich opony (jesli seria, to bardzo zalezy mi na zobaczeniu jak wyglada opona na feldze z bliska - czy felga nie wystaje, etc).
  18. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Bob-milosciwy > dzisiaj tak jakos kulturalnie i milo zajety, a nie milosciwy, pracuje nad zdobyciem 6 literek i kropki
  19. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Rozbawiłeś mnie Kończymy z tą przepychanką, nie? > ? ? mam robote, wiec niech Ci bedzie
  20. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > ja sie pusze? Puszy to Ci się rdza na cc tak sobie to tlumacz, tylko w przyplywie emocji nie probuj zamykac klapy bagaznika w matizie bo blacha sie wegnie (wiem z autopsji)
  21. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > a jak nazwiesz kozaczenie matizem ? wlasnie probuje Go uswiadomic ze nie ma sensu
  22. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Dobra skoncz tą dziecinną gatkę. Myślisz, że masz BMW to jesteś > kozakiem? nie, ale probuje Ci uswiadomic ze nie masz co sie puszyc i kozaczyc
  23. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Z tego co wiem to seria Matiz objedzie serie sc 900 z 1,1 ponoć jest > wyruwnanie, więc nie wiem skąd ta radość ladne bajki Ci ktos sprzedal, jesli matiz jedzie wyrównanie z 1.1 to ja jestem ksiaze poza tym jak juz sie tak stawiasz to czasem spojrz w profil, bo mnie na wyscigi z matizem byloby szkoda krecic auto powyzej 3.5kprm
  24. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > a to jest 2,5 170 czy 192 kónie?? 170, za mlody rocznik jak na 192 > większy komfort psychiczny
  25. bob_best odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > ja bym 3 cylindrów nie lekceważył mowisz.... kurde, to moze pojde zakladac te magnetyzery a z resztą chcesz większość w > kompleksy wprowadzić?? jakie kompleksy.... lokalni centomaniacy mowili ze moje auto nie jedzie > ja mam tylko 4cylindry no to i tak lepiej niz 3

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.