Zawartość dodana przez Mobil1
-
VW to gów..
Trafiony zatopiony. Przegryzione podciśnienie. Co odstraszy te zwierzaki od auta?
-
VW to gów..
Czyli już pierwsze inwestycje czekają?
-
VW to gów..
Wyłączyłem i włączyłem i bez zmian niestety. Jakieś ustrojstwo mogło przegryźć przewód? Pod maską żadnych oznak obecności zwierząt.
-
VW to gów..
Witam, Passat B8 2.0tdi 150, 300km przebiegu, więc ledwo wyjechał z salonu. Dzisiaj zapaliła się kontrolka silnika oraz miga kontrolka świec żarowych z informacją: "awaria systemu start stop" Czy to wróży kolejne awarie i od razu żądać wymiany na nowy 😀 Czy ten typ tak ma i liczyć, że to ostatnia taka niespodzianka?
-
Zakup demówki z niemiec na firmę
Dzięki za odpowiedź, a czy biorąc auto w leasing, zostanie mi narzucony VAT przez leasingodawcę?
-
Zakup demówki z niemiec na firmę
Witam, mam szybkie pytanie: Czy kupując auto-używane/demonstracyjne od dealera Mercedesa z Niemiec, biorę pod uwagę cenę netto czy brutto? Jeśli firma spółką Z O.O. i jest płatnikiem VAT to czy poza tym reszta formalności przebiega tak jak normalnie czyli CŁO i PRZEGLĄD i WK? Może to oczywiste, ale jednak średnio jestem zaznajomiony z tymi formalnościami... Za odpowiedzi bardzo dziękuję :-)
-
Sklep z częściami godny polecenia
Polecam chłopaków z PRO-CHOICE http://pro-choice.pl/, obsługują parę for motoryzacyjnych, ceny mają bardzo konkurencyjne i służą chętnie pomocą
-
Car detailing zachód Polski.
Witam. Potrzebuje zabezpieczyć przód Mercedesa G-klasy tzn. maska, słupki A, zderzak, błotniki i lusterka folia zabezpieczajaca. Możecie polecić coś w obrębie do 250-300km od Szczecina gdzie zrobią to porządnie? Jakie macie opinie o Auto-klinice w Poznaniu? Pozdrawiam!
-
Sprowadzenie 4 QUAD'ów z USA
Witam, czy ktoś z Was ma może doświadczenie w sprowadzaniu Quadów z USA. Interesowałby mnie zakup 4 sztuk Yamahy Grizzly i chciałbym poznać przybliżone koszty takiej operacji Czy to się będzie opłacało czy jednak odpuścić i postarać się o dobry rabat na miejscu u dealera? Pozdrawiam! !
-
Kontrolka ciśnienia oleju
To co do oleju możesz mieć 100% pewności. Cała masa znajomych jeździ na olejach właśnie od nich i nie słyszałem żadnych skarg. W zasadzie same pochwały.
-
Land rover discovery 3
Akurat serwis, gdzie serwisuje zarówno flotę jak i swoje prywatne samochody, więc cenowo uwierz, że jest bardzo dobrze jak dla mnie
-
Land rover discovery 3
W Citroenie gdzie serwisuje C4 żony, mają takiego Landa co jakiś czas na serwisie i też robią wszystko co potrzebne. Także nie panikuj, serwis się ogarnie.
-
BMW 420d i stan lakieru
Wszyscy czepiacie się tego znaczka M. Ten znaczek jest na tym samochodzie od samego początku. Nikt nie sprawił sobie trudu, aby go tam przykleić.
-
BMW 420d i stan lakieru
Tak może ta smoła/asfalt reagować, że wygląda jak rdzawki?
-
BMW 420d i stan lakieru
Cześć, auto ma 2 lata, o ile dobrze wiem serwisowane było BMW. Gwarancja chyba skończyła się miesiąc temu. Czy taki stan powłoki lakierniczej podchodzi pod jakąkolwiek gwarancję? Te rdzawe wtrącenia są po obu stronach na przednim błotniku, tylnym, drzwiach. Pozdrawiam
-
Zakup auta w Rosji.
Sam sobie zrobiłem podgląd na ceny i moim zdaniem "jaj" nie urywa, żeby zaprzątać sobie tym głowę. Myślałem, że może są jakieś sposoby, o których nie wiedziałem.
-
Zakup auta w Rosji.
Gdzieś usłyszałem, że z racji kursu waluty warto tam robić zakupy droższych aut? Ja raczej nie przeczuwam tutaj, aż takiej opłacalności przedsięwzięcia, ale chciałem Was Drodzy Forumowicze zapytać o opinię w tej kwestii
-
Zakup auta w Rosji.
Warto w ogóle pchać się na przykład w jakieś demo od dilera? Chodzi na przykład o nową S-klasę. Duża różnica w cenie wyjdzie po wszystkich opłatach czy jednak zjedzą one jakikolwiek zysk? Pozdrawiam
-
Wycena samochodu.
Wiesz, chodzi o fakt, że nikt nie oszczędzał na częściach. Ogromne tzn, faktury za wymianę EGR plus jakieś duperele i masz kilka tysi złotych.
-
Wycena samochodu.
Że sprzedać będzie ciężko to się domyślam. Mimo świetnego stanu technicznego i naprawdę ogromnych faktur za naprawy, obawiam się, że cena nie przekroczy 100 tyś złotych.
-
Wycena samochodu.
Panowie, na ile wycenić auto? Kupione w Polskim salonie, użytkowane przez jednego właściciela. Auto to Mercedes GL rocznik 2010, przebieg 310 tyś km, 450cdi 4matic. Praktycznie wyposażony we wszystko co było możliwe, bezwypadkowy z delikatnymi wadami lakierniczymi, czarny, serwisowany na bieżąco w nieautoryzowanym serwisie mercedesa. Na aucie nie było oszczędzane-plik faktur za naprawy do wglądu. Mało tego na allegro, ciężko mi się określić co do ceny za taki przebieg. Myślałem o przedziale między 120-130 tyś złotych, dużo czy za dużo?
-
Jaki rabat przy zakupie auta za 1 mln zł?
A w Polsce nie ma zakupu auta bez targowania się. Tym bardziej jeśli możesz zbić na pakiet ubezpieczenia, to czemu nie skorzystać?
-
Jaki rabat przy zakupie auta za 1 mln zł?
Ten ktoś miał od tego inną osobę, którą obecnie zastępuję ja. Auta co roku nie zmienia, ostatniego kupił bodajże małżonce, aktualny jego Mercedes ma 6 lat.
-
Jaki rabat przy zakupie auta za 1 mln zł?
Witam, znajomy będzie niebawem robił rozeznanie przy zakupie nowego Mercedesa wersji AMG za prawie milion złotych. Jaką strategię objąć? Gdzie kierować pierwsze kroki? Od razu do centrali w Warszawie czy może raczej do wszystkich większych salonów w Polsce i zobaczyć gdzie będzie najtaniej? To, któryś z kolejnych Mercedesów, gdzie ostatni był zakupiony nie dalej jak rok temu. Czy to podchodzi pod zakup flotowy? Oczywiście auto będzie brane na firmę. Jakich rabatów można oczekiwać i jakich argumentów używać? Z góry dzięki za opinię, rady i wskazówki
-
Trasa Szczecin-Kluczbork
Jaką trasę polecacie, żeby na spokojnie i bez utrudnień dojechać do Kluczborka? Przez S3 i A2 czyli w Poznaniu na Krotoszyn i Kępno czy może Lubin-Wrocław-Opole? Czy skorzystać z drogi przez Konin i Kalisz? Wszelkie uwagi mile widziane:)