Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mobil1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mobil1

  1. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Trafiony zatopiony. Przegryzione podciśnienie. Co odstraszy te zwierzaki od auta?
  2. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Czyli już pierwsze inwestycje czekają?
  3. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Wyłączyłem i włączyłem i bez zmian niestety. Jakieś ustrojstwo mogło przegryźć przewód? Pod maską żadnych oznak obecności zwierząt.
  4. Mobil1 dodał temat w Motokącik
    Witam, Passat B8 2.0tdi 150, 300km przebiegu, więc ledwo wyjechał z salonu. Dzisiaj zapaliła się kontrolka silnika oraz miga kontrolka świec żarowych z informacją: "awaria systemu start stop" Czy to wróży kolejne awarie i od razu żądać wymiany na nowy 😀 Czy ten typ tak ma i liczyć, że to ostatnia taka niespodzianka?
  5. Dzięki za odpowiedź, a czy biorąc auto w leasing, zostanie mi narzucony VAT przez leasingodawcę?
  6. Witam, mam szybkie pytanie: Czy kupując auto-używane/demonstracyjne od dealera Mercedesa z Niemiec, biorę pod uwagę cenę netto czy brutto? Jeśli firma spółką Z O.O. i jest płatnikiem VAT to czy poza tym reszta formalności przebiega tak jak normalnie czyli CŁO i PRZEGLĄD i WK? Może to oczywiste, ale jednak średnio jestem zaznajomiony z tymi formalnościami... Za odpowiedzi bardzo dziękuję :-)
  7. Polecam chłopaków z PRO-CHOICE http://pro-choice.pl/, obsługują parę for motoryzacyjnych, ceny mają bardzo konkurencyjne i służą chętnie pomocą
  8. Witam. Potrzebuje zabezpieczyć przód Mercedesa G-klasy tzn. maska, słupki A, zderzak, błotniki i lusterka folia zabezpieczajaca. Możecie polecić coś w obrębie do 250-300km od Szczecina gdzie zrobią to porządnie? Jakie macie opinie o Auto-klinice w Poznaniu? Pozdrawiam!
  9. Witam, czy ktoś z Was ma może doświadczenie w sprowadzaniu Quadów z USA. Interesowałby mnie zakup 4 sztuk Yamahy Grizzly i chciałbym poznać przybliżone koszty takiej operacji Czy to się będzie opłacało czy jednak odpuścić i postarać się o dobry rabat na miejscu u dealera? Pozdrawiam! !
  10. To co do oleju możesz mieć 100% pewności. Cała masa znajomych jeździ na olejach właśnie od nich i nie słyszałem żadnych skarg. W zasadzie same pochwały.
  11. Mobil1 odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    Akurat serwis, gdzie serwisuje zarówno flotę jak i swoje prywatne samochody, więc cenowo uwierz, że jest bardzo dobrze jak dla mnie
  12. Mobil1 odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    W Citroenie gdzie serwisuje C4 żony, mają takiego Landa co jakiś czas na serwisie i też robią wszystko co potrzebne. Także nie panikuj, serwis się ogarnie.
  13. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Wszyscy czepiacie się tego znaczka M. Ten znaczek jest na tym samochodzie od samego początku. Nikt nie sprawił sobie trudu, aby go tam przykleić.
  14. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Tak może ta smoła/asfalt reagować, że wygląda jak rdzawki?
  15. Cześć, auto ma 2 lata, o ile dobrze wiem serwisowane było BMW. Gwarancja chyba skończyła się miesiąc temu. Czy taki stan powłoki lakierniczej podchodzi pod jakąkolwiek gwarancję? Te rdzawe wtrącenia są po obu stronach na przednim błotniku, tylnym, drzwiach. Pozdrawiam
  16. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Sam sobie zrobiłem podgląd na ceny i moim zdaniem "jaj" nie urywa, żeby zaprzątać sobie tym głowę. Myślałem, że może są jakieś sposoby, o których nie wiedziałem.
  17. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Gdzieś usłyszałem, że z racji kursu waluty warto tam robić zakupy droższych aut? Ja raczej nie przeczuwam tutaj, aż takiej opłacalności przedsięwzięcia, ale chciałem Was Drodzy Forumowicze zapytać o opinię w tej kwestii
  18. Warto w ogóle pchać się na przykład w jakieś demo od dilera? Chodzi na przykład o nową S-klasę. Duża różnica w cenie wyjdzie po wszystkich opłatach czy jednak zjedzą one jakikolwiek zysk? Pozdrawiam
  19. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Wiesz, chodzi o fakt, że nikt nie oszczędzał na częściach. Ogromne tzn, faktury za wymianę EGR plus jakieś duperele i masz kilka tysi złotych.
  20. Mobil1 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Że sprzedać będzie ciężko to się domyślam. Mimo świetnego stanu technicznego i naprawdę ogromnych faktur za naprawy, obawiam się, że cena nie przekroczy 100 tyś złotych.
  21. Panowie, na ile wycenić auto? Kupione w Polskim salonie, użytkowane przez jednego właściciela. Auto to Mercedes GL rocznik 2010, przebieg 310 tyś km, 450cdi 4matic. Praktycznie wyposażony we wszystko co było możliwe, bezwypadkowy z delikatnymi wadami lakierniczymi, czarny, serwisowany na bieżąco w nieautoryzowanym serwisie mercedesa. Na aucie nie było oszczędzane-plik faktur za naprawy do wglądu. Mało tego na allegro, ciężko mi się określić co do ceny za taki przebieg. Myślałem o przedziale między 120-130 tyś złotych, dużo czy za dużo?
  22. A w Polsce nie ma zakupu auta bez targowania się. Tym bardziej jeśli możesz zbić na pakiet ubezpieczenia, to czemu nie skorzystać?
  23. Ten ktoś miał od tego inną osobę, którą obecnie zastępuję ja. Auta co roku nie zmienia, ostatniego kupił bodajże małżonce, aktualny jego Mercedes ma 6 lat.
  24. Witam, znajomy będzie niebawem robił rozeznanie przy zakupie nowego Mercedesa wersji AMG za prawie milion złotych. Jaką strategię objąć? Gdzie kierować pierwsze kroki? Od razu do centrali w Warszawie czy może raczej do wszystkich większych salonów w Polsce i zobaczyć gdzie będzie najtaniej? To, któryś z kolejnych Mercedesów, gdzie ostatni był zakupiony nie dalej jak rok temu. Czy to podchodzi pod zakup flotowy? Oczywiście auto będzie brane na firmę. Jakich rabatów można oczekiwać i jakich argumentów używać? Z góry dzięki za opinię, rady i wskazówki
  25. Jaką trasę polecacie, żeby na spokojnie i bez utrudnień dojechać do Kluczborka? Przez S3 i A2 czyli w Poznaniu na Krotoszyn i Kępno czy może Lubin-Wrocław-Opole? Czy skorzystać z drogi przez Konin i Kalisz? Wszelkie uwagi mile widziane:)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.