Zawartość dodana przez mati_lecha
-
Ma ktoś konto na audanet , audatex ?
Czy kalkulacja tam = szkoda ?
-
Zabezpieczenie antykorozyjne
A jak Qashqai z okolic 2011-2012? Albo ASX, Rapid, Scala?
-
autoDNA - na ile jest to wiarygodne?
Co na tą chwilę polecacie?
-
Silnik 1.5 136KM ze stajni BMW
Które roczniki miały wadę?
-
Auto do 25-35 tyś zł pod lpg
otomoto.plUżywany Honda Civic 2014 - 35 000 PLN, 142 000 km - Otomo...Interesuje Cię Honda Civic? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.
-
Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)
Masz jeszcze tego Tivoli?
-
Honda Insight - czy warto?
I jak? Jeździł ktoś Insightem?
-
P 508 1.6 THP - dlaczego uciekać od tego auta?
Dziękuję za wiadomość. Wpadł mi w oko C4 Picasso fulla opcja. Próbowałem w różnych miejscach w sieci znaleźć właściciela, który byłby zadowolony z eksploatacji silnika THP 156KM. Nie udało się.... I resign.
-
P 508 1.6 THP - dlaczego uciekać od tego auta?
Jakie wrażenia po latach eksploatacji? Ile nim jeździłeś? Silnik padł czy nie 🫣
-
Ocena ogłoszenia Kia Ceed
A Scali z naszej autokącikowej giełdy nie chcesz?
-
Sprowadzone Volvo - sprawdzenie historii po vin.
Też się chętnie dowiem
-
A może tak auto z USA
Jak już złożyliście nowy profil tutaj, to chociaż napiszcie kilka postów dla niepoznaki, a potem się reklamujcie.
-
TSI 1.0 i 1.5 pasek rozrządu.
Jaki jest koszt takiej regulacji?
-
Handel busami.
A nie boi się Pan tak busy wozić?
-
Rękojmia
Jest za darmo, ale trzeba się logować przez profil zaufany... Nigdy tak nie było.
-
AutoCasco w 13letnim aucie
Szkoda parkingowa. Sprawcy brak. Zgłoszenie będzie z AC. Czy po zgłoszeniu mogę nie przyjąć pieniędzy, zmienić zdanie i oddać do warsztatu jakby mnie proponowana kwota nie satysfakcjonowała?
-
Używane okazje rynku polskiego
Po ile chodziły te Fabki?
-
Używane okazje rynku polskiego
Zastanawiam się czy taka ma szansę jeszcze się pokulać. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/skoda-rapid-skoda-rapid-1-0-tsi-ID6GEuud.html Albo: https://pewneauto.pl/oferta/toyota-auris/243641
-
Używane okazje rynku polskiego
A jaki silnik? Zastanawiam się czy 75KM to nie przesada. Z kolei z TSI tam różnie bywało. A diesel w mieście to też tak średnio.
-
Używane okazje rynku polskiego
Rapidy są tanie. Zastanawiam się dlaczego, bo tańsze od Fabii. Nawet myślę o zakupie jako zakupie jako drugie auto.
-
Wróciła wiara w jakość badań technicznych.
A gdzie była? Wiem gdzie w Swaju podbiją wszystko po pijaku.
-
"SUV" z automatem za 50-60 tys. zł
A jak oceniacie zestawienie 1.2 115KM + automat w Nissanie?
-
"SUV" z automatem za 50-60 tys. zł
Stonica nie mogę namierzyć w okolicy 60.000pln sensownego, ale interesująca propozycja. A co sądzicie o Niro? Te silniki są niezawodne? Jaka tak skrzynia siedzi? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/kia-niro-sprzedam-kia-niro-hybryda-pierwszy-wlasciciel-stan-idealny-ID6GPu0B.html
-
"SUV" z automatem za 50-60 tys. zł
A ten silnik w H-RV nie miał wpadki z siłownikiem jakimś? Coś w sieci o tym słychać. I czy asystent zmiany pasa ruchu to jednocześnie system automatycznego hamowania przed przeszkodą? Fachowo nie wiem jak to nazwać, bo różnie to zwą.
-
"SUV" z automatem za 50-60 tys. zł
Szukam auta dla starszej osoby. Koniecznie automat i coś wyższego. Kwota 50.000-60.000pln Mam na oku: NISSAN Qashqai 1.2 115KM HONDA HRV 1.5 130KM SX4/Vitara 1.0 110KM lub 1.4 140KM lub 1.6 120KM Czy któryś z tych silników lub automatów w nich to jakaś mina? Zwłaszcza jestem ciekawy opinii o 1.2 Nissana i skrzyni w nim. Ewentualnie na jakie modele jeszcze zwrócić warto uwagę? Może CX3? Poszukujący preferuje Toyoty, ale trudno znaleźć w tej kwocie RAVkę lub CHR.