Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pio_bal

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pio_bal

  1. pio_bal odpowiedział slon na temat - Motokącik
    > Byliśmy i cóż ... > - fakt firma farmaceutyczna o, której była mowa I właściciel > - brak książki serwisowej > wrzuciłem dane na komp skp..i w listoopadzie zeszłego roku miał 289.000km ewidentnie obecny > właściciel skorygował..szkoda gadać. To samo chciałem zrobić co Ty teraz... Zaoszczędziłbyś czas
  2. pio_bal odpowiedział slon na temat - Motokącik
    > Hej to Polska firma? Bo auto sprowadzane było z Niemiec. > Pozdrawiam To może jeszcze poproś VIN od gościa?
  3. Gość u którego kupuje cześci kategorycznie odradzał Rouville. Jeśli chodzi o rozrząd to Conti, Ina, SKF w takiej kolejności
  4. pio_bal odpowiedział tech na temat - Motokącik
    Miałem A3 1.6 w benzynie. Wdzięczne i dynamiczne autko. Wydaje mi się, że szybciej opylisz Audi niż IV, której jest po prostu w brud na rynku. A3 już tak trochę mniej. Wykonanie i jakość materiałów na korzyść Audi. Dobre nagłośnienie ma z subem
  5. pio_bal odpowiedział slon na temat - Motokącik
    Na giełdzie u Nas ktoś sprzedaje podobną chyba w podobnej kasie
  6. pio_bal odpowiedział slon na temat - Motokącik
    Pamiętaj, ze to biały kolor. Mnie osobiście kolor się podoba. Fajnie auto wygląda z ciemnymi szybami, jednak jest problem z późniejszą odsprzedażą. Miałem kiedyś białe i długo się bujałem ze sprzedażą.
  7. > a http://olx.pl/oferta/audi-a4-1-6-avant-CID5-ID7ggYH.html#3553b76c31 o ile za drogi jest ?? Odpuść , za tą cenę masz Pandę i w eksploatacji wyjdzie Cie taniej
  8. Stara maxyma brzmi: Na giełdzie się auta sprzedaje a nie kupuje !
  9. > Interesuje mnie ten 1.4 16v 95KM, one biorą olej? Jaka ogólnie jest awaryjność Fiata GP, wykonanie > etc.? Przejechałem GP z BRC ok. 60 tyś km. Silnik co prawda 1.4 8V. Absolutnie nic się nie działo. OD wymiany do wymiany bez dolewek.
  10. > Płock > Na Orlenie obniżka! > O całe 2 grosze. Było 2,69zł teraz 2,67zł. Wrocław Psie Pole Orlen 2,44 BP Kromera 2,49 reszta w ok. 2.60 2.65
  11. > Nic nie zasłania Tak ale punto ma światła w słupku. Co już widać, że przy tym ustawieniu będą zasłonięte...
  12. > Tez się nad takim zastanawiałem, ale u mnie odpada, bo moje GP ma spojler... U mnie seria Panie...
  13. > Wygląda na THULE Clip-On 9... High THULE Chyba będzie zasłaniał światła
  14. > Kupilem taki do Lupo i nie narzekam Podoba mi się. Jaki to model i na ile rowerów?
  15. No tak dach, ale w aucie 3D ciężko będzie z tym dachem
  16. > Znajomy swego czasu w pasku b3 zniszczył sobie klape takim bagażnikiem Tzn. co? Wgnioty ? Czy odpadła z rowerami?
  17. Witajcie, Szukałem czegoś na dach... Ale zwróciły moją uwagę uchwyty mocowane do klapy bagażnika na taśmy. Zdaje to egzamin? Moje obawy to: -mogą się pojawić odkształcenia na klapie od dziur, podmuchów itp. -kiepska widoczność -no i czy to nie poleci za mnie ? Znalazłem Thule na 3 rowery, aczkolwiek będę woził max. 2. Używa ktoś ? Może jakieś doświadczenia lub ktoś coś poleci? Pacjent Fiat Grane Punto 3D bez haka.
  18. > nie doczytałeś, nie szukam auta nowego ti primo, kwota 10 tyś. dotyczyła aut z pierwsszych lat > produkcji to dwa czyli lata 98-2000, po trzecie zdaje sobie sprawę, że z biegiem lat auto może > mieć niedociagnięcia ale też nie ma być to ostatnie gówno > Może róznimy sie, bo ja wychodzę z założenia, że skoro w aucie cos jest to ma działac- bynajmniej > ja mam taie podejście życiowe, i próżno szukać w moim 11 letnim lanosie rzeczy która wyszła z > fabryki, a nie działa. > Może jest tam i ówdzie zadrapany ale mechanicznie jak najbardziej ok. > Po za tym kwota 10 tys. dot. zakupu parcha, natomiast 2 tyś. zostały ogólnie przyjęte jako > doprowadzenie do stanu uzyteczności. > Zresztą kwota 10 tyś. też nie jest taka sztywna, bo gdyby trafiło się cos godnego ponad ta sume to > bym kupił. > Ja wiem, że każdy chce sprzedać auto drogo ale ja też nie jestem św. Mikołaj i za gruz zapłace tyle > ile właściciel krzyczy. > Zresztą gdyby były takie dobre toby zapewne się sprzedały /bo ja może głupi na ich dobru się nie > poznałem/, niektóre z nich w dalszym ciągu dyndają na portalach spokojnie z Twojego pierwszego posta wynikało, że jesteś niepoprawnym optymistą. Ale luzik... szukaj na tablica.pl
  19. Pewnie za stary, automat, masz paxa, blachowkręty i w ogóle za duży
  20. > Ja obejrzałem prawie wszystko co było w moim województwie i same ulepy.Wiec trzeba było szuka dalej > niz za zakretem Ja zaznaczam zawsze opcję w allegro (powiadom mnie o nowo wystawionych przedmiotach). I czekam, nic nie szukam i samo przychodzi na maila to czego poszukuję (dane marki aut). Najdłużej szukałem/czekałem 21 dni. Rekord to kupione auto po 2h od wystawienia
  21. Rozumiem, że za 5-10 tyś szuka się nowego auta Nie zrozum mnie źle ani też, nie odbierz tego jako mojej złośliwości. Jeśli myślisz, że za to coś kupisz z klimooooooooą to powodzenia Klima, TDI i najlepiej za 6 tyś rocznik minimum 2003. Szukasz na pewno aut najtańszych, żeby modelem i rocznikowo wyrwać okazje Stary obudź się!!! Kup żonie coś pokroju Panda lub Seicento, Picanto cokolwiek z tego segmentu... Przecież to jej pierwsze auto chyba nie? A może chodzi o szacun na dzielni ??? Osobiście przerobiłem już 18 samochodów i nigdy nie szukałem auta dłużej niż miesiąc. Uwaga : Zawsze kupowałem od pierwszego właściciela i serwisowanego w ASO. Czytam to ze zdumieniem. Bo albo masz węża w kieszeni, albo nie wiem jakie Ty masz wymagania. Po trzecie kto robi wycieczki po 400km po auto zeby oglądnąć
  22. pio_bal odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > łoooo tic taka widzialem na zywo to az do Gdańska poszedl 1. Niesamowita nexia jak marzenie 2.Favorita Stroboskope 3.Mondek profesjonalna lotka z tyłu UWAGA Rodzynek 4. Czech też potrafi... Bi turbo demon pod maską 5. Batmobil jedyny w PL
  23. pio_bal odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > rzeczywiście perełka... No to jedziemy: 1. Honda Civiv Tuning 2. Lanos z drutem kolczastym 3. Niebieska dioda zaraziła zdjęcia 4. Ticacz 5. marker malowany 6. 206
  24. pio_bal odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Pora na mój strzał
  25. pio_bal odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    Z zayebistym TJUNEM SPARCO hop siup allegro

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.