Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012
> to moze ja zaczne takie cudo sfotografowalem jak jechalem do szkoly polo harlekin brzydal
-
Fiat Multipla GT Turbo , nowy filmik
> ejjo > I jak tam się Wam widzi...??? Polak po prostu potrafi hyhy > FILMIK > poozdroofka mnie by interesowalo jakie tam tlumiki siedza bo fajnie "gada"
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
> No masz rację. > Wygląda jakby kogoś potrącił.. kto wie.. > Szczerze to zaciekawił mnie sam swap, bo nie spotkałem się z Lankiem z C20XE, Wiem, że technologia > Opla tylko w Koreańskiej gnijącej blasze. > Fakt, Nubirę to widziałe, ale Lanka nie. > Myślę, że C20LET to robiłoby niemałe zamieszanie w budzie kapeluszowozu a wiesz ze orginale dełowskie 2.0 w nubirze to nic innego jak 2.0l ekokibel oplowski czyli x20xev? wiec sama wymiana tego silnika jest dziecinnie prosta
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
> co w nim wyjątkowego? sam silnik bez wiązki każdy kretyn może wstawić a parę tysi jeszcze trzeba w > to wsadzić nawet na wazce z lanosa wszystko bangla
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
> Tak, ale nie widzialem wczesniej Lanosa z C20XE, ten motur to chyba PnP wchodzi? wchodzi pnp, mialem kiedys corse b z takim motorem ale tam nic nie chcialo wejsc ale za to zabawa przy wkladaniu i jezdzie byla zacna
-
Galeria [ALLEGRO]
> Hehe może dostała w dupsko i nie opłacało się klepać to jej ucieli to nowy model e30 compakt
-
Galeria [ALLEGRO]
> Miał ale gti mialy tez 1.6
-
jakiej firmy najlepiej kupić wycieraczki szyb przednich
valeo dalem 30zl i jak narazie jestem zadowolony wczesniej mialem bosze i tez byly ok
-
Galeria [ALLEGRO]
> Nie ma to jak gustowny spojlerek... takiej pulki na na ogorki to nawet w piwnicy swojej nie mam
-
Galeria [ALLEGRO]
> Lublin ja to widuje prawie codziennie i co mam powiedziec na dodatek wszystko tak kiepsko spasowane ze szkoda gadac
-
silikon do pasow bezp.
glownie rozni sie od zwyklego silikonowego tym ze poprostu nie brudzi bo zwykle silikonowe szpraje zostawiaja tluste slady
-
silikon do pasow bezp.
> A mozna psikac na CALY pas z dwoch stron? oczywiscie nawet trzeba
-
silikon do pasow bezp.
> Powiadasz, że jak popsikam tym po taśmie pasa to zacznie się lepiej > zwijać po odpięciu i nie będe musiał mu pomagać, oraz jak mu nie > pomogę to nie będzie się przytrzaskiwał drzawiami? dokladnie takie jest zalozenie i u mnie to zadzialalo no chyba ze masz sprezyne kaputt, tylko jak popsikasz to poruszaj troche tym pasem tzn po rozwijaj i pozwijaj tak z 10 razy niech to sie rozsmaruje
-
silikon do pasow bezp.
sredni na jeza psikalem nic mi sie nie pobrudzilo bo odczekalem jakies 10 min a pasy teraz zaper... jak glupie
-
silikon do pasow bezp.
> no to dla mnie rzecz chyba niedostepna? > A po psikaniu nie brudzi przypadkiem pas ubrania? nic mnie nie pobrudzilo, a takiego silikona to mozesz poszukac w jakims motoryzacyjnym typu norauto badz feufert albo innym markecie samochodowym
-
silikon do pasow bezp.
> no i pieknie.ale gdzie to zanabyć bo mnie juz tez cholera bierze na > przytrzaskiwanie drzwiami - szczególnie przez drugą piękniejszą > połowę. u przedstawiciela firmy normfest jest u mnie raz w tygodniu i robie zamowienia u niego na warsztatowe normalia czyli jakies silikony zmywacze pianki do tapicerek smary odrdzewiacze itp.
-
silikon do pasow bezp.
> a po co to jest może na klatke piersiową też trzeba psiknąć. > Wybacz ironie (nie jest skierowana do Ciebie) ale jak widze te > wszystkie wynalazki (smieci) mające wyciągnąć z człowieka kase > to to nie jest idiotyczna rzecz wyciagajaca kase tylko silikon dzieki ktoremu pasy lepiej sie zwijaja, bo mnie juz szlak trafial jak pasy przytrzaskiwalem drzwiami teraz sie super zwijaja sprawdzone przed chwila organoleptycznie i jak najbardziej polecam
-
silikon do pasow bezp.
taaaa teraz to juz wiem PUNTOmarek Quote: U mnie w serwisie rozwijają maksymalnie pas i aplikują silikon bezpośrednio na taśmę.
-
silikon do pasow bezp.
> jaki silikon?? > mozna linka prosic?? dokladnie taki mam a tu link tylko ze pisane drutem kolczastym jakiś tekst
-
silikon do pasow bezp.
> bo jakiś niechodliwy temat zapodałeś ... czemu nie chodliwy, ostatnio ktos pytal o taki szpraj, a ja znalazlem taki w magazynie i chcem zastosowac tylko nie wiem jak , bo mi sie pas ciezko zwija
-
silikon do pasow bezp.
> U mnie w serwisie rozwijają maksymalnie pas i aplikują silikon > bezpośrednio na taśmę. dzieki wery tank juł
-
silikon do pasow bezp.
taaa dzieki za pomoc wiedzialem ze moge na was liczyc
-
silikon do pasow bezp.
jak to sie stosuje na cale pasy sie psika czy tylko do puszki co zbiera pay bo mi ciezko chodza i chcialem sobie popsikac