Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > Klej go do szyby > Progi sie trzymaja to i spoiler wytrzyma pojechalem do znajomego szybiarza, uśmiechnął sie tylko i powiedzial no problem, robilem to juz, wiec mi przykleil, wlasnie klej schnie, zobaczymy jutro jak sie bedzie trzymal
  2. Witajcie, kupilem orginalny spoiler do colta, niestety montowany jest on do szyby tzn, trzeba by przewiercic szybe zeby przykrecic go do niej. Boje sie wiercic szybe zeby nie pekla (a moze niepotrzebnie sie boje), pomyslalem zeby go przykleic do szyby klejem do szyb. Macie moze jakies sugestie albo doswiadczenia? tak wyglada sama lotka tak wyglada zamontowana lotka
  3. > Dobre rady zawsze w cenie - ubezpieczenie też na "kolegę" wykupisz? ubezpieczenie na siebie wykupujesz bez problemow, jezdrze tak juz ktorys samochod i nigdy nie przerejestrowywyalem i problemow z tym nie mialem zadnych
  4. > Jeżeli jesteś fanem miękkich plastików wysokiej jakości, to z macania zadowolony nie będziesz. Ale > spasowane są bardzo dobrze, nic nie trzeszczy. Jeżeli potrzebujesz soldnego miejskiego auta z > niezawodnym silnikiem i dobrze trzymającego RV, to Colt może być dla Ciebie. co do plastikow to na gornej czesci deski i na boczkach drzwi, jest nawet fajny mieciutki gozej z tym nizej i przy tylnej kanapie, poprostu twardy i latwo rysujacy sie plastik, no i czasem na dziurach cos zatrzeszczy, ale za to mechanicznie zupelnie niezawodny od 6 lat wyczyscilem pzepustnice i wymienilem tuleje stabilizatora i nic wiecej.
  5. > Mitsubishi Colt. popieram, przy przesunietej kanapie miejsca naprawde bardzo duzo, ale bagaznik mniejszy niz w seicento 150l
  6. chyba ze to nie ta wersja t6 o ktorej mysle bo bylo kilka
  7. poszedl prv olej 5w30 Taki ma moj ojciec zalany w 1.4, wchodzi okolo 4l co 30kkm co do typu skrzyni to musisz sobie sam poszukac bo niewiem jaka masz, kliknij w link i potem w technick i getriebe i poszukaj sobie swojej tam masz ilosc oleju i typ jakiś tekst co do dokladnych danych to moge dac znac po swietach zobacze co ma w ksiazce serwisowej.
  8. a czemu nie, wszystko sie da, tam masz podobny uklad jak z jednym T tylko jedna jest wieksza druga mniejsza zeby szybciej wstawal i tyle (czyja fura?)
  9. altek ci padl, najprawdopodobniej reg. napiecia
  10. cena auta adekwatna do oferowanych innych egzemplarzy ceny zacznaja sie od 8kpln za egzemplarze zarejestrowane (do tego trzeba doliczyc z 1500za sama akcyze 18% + oplata recyklingowa 500zl + ubezpieczenie). cena po zarejestrowaniu bede w okolicach 10kpln czy to malo? nie wydaje mi sie.
  11. > Aha, drugi film ma całą czarną miniaturkę i trudniej go znaleźć. i jeszcze raz
  12. > Witajcie, > zwracam się do Was z prośbą o głosy na filmiki o Kozmo w konkursie Millenium Banku. 2 glosy oddane
  13. przed liftem po lifcie mial inne swiatla z przodu i z tylu
  14. > b204 nie ma w 9-5, tylko b205,tak samo z 2.3 ehhh... trudno bedzie xx5
  15. > Oj nie gadaj Jest cały wątek, co prawda dłuuugi jak cholera, ale wszyskie informacje są tam > zawarte... > Ogólnie 9-5 z diesami nie daje rady, 3.0 porazka, 2.2 zupelnie za slaby i duzo pali, jedynie 1.9 > tid to to samo co jtd fiatowskie, ale to juz w nowszych modelach. jak juz bede szukal przedliftowego.... bo bardziej mi sie podoba chyba jednak w benzynie, moze jeszcze jak by sie trafil z B204 albo B234 to juz ekstra by bylo silniki nie do zamordowania w przeciwienstwie do B205/235
  16. > Piterus, przecież jesteś fanem saaba - wejdź na forum saabklubpolska, masz tam podwieszony watek w > dziale 9-5 o tym silniku, poczytaj... 9-5 nigdy nie mialem(chyba zaczynam miec ochote posiadac), a 3.0TID byl tylko w 9-5, a na forum saaba ciezko znalesc informacje czysto techniczne (niestety)
  17. > Z Isuzu to 1.7 TD jest dobry pojazdy z fabrycznie zamontowanym tym motorem nie sa w moim kregu zainteresowan
  18. > jeśli dobrze zrozumiałem whitefunka to problem jest w obiegu płynu chł.(tzn są miejsca gdzie płyn > jest ale nie krąży na tyle na ile jest to potrzebne). > chłodnica oleju raczej nic tu nie zmieni. > pozdr raczej powinna zmniejszyc temp. silnika w krytycznych momentach
  19. > z powodu braku chłodzenia bodajże lewa części silnika przegrzewa się i opada tuleja, co skutkuje > spalaniem oleju i płynu chłodniczego i przegrzania silnika w szybkim tempie. > Niby na forum saabklubpolska rozwiazali ten problem instalujac jakis bypass jednak to tez koszt > okolo 3000 zl a nie wystarczy chlodnicy oleju zalozyc? koszt ponizej 500zl
  20. > a co chcesz kupic? to nie ten diesel co w 9-5 byl? cos probuje namowic moja na kreche na 9-5 ale ona nie chce sie pchac bo to drugi samochod by byl i koszty itd. ale ja chce cos dla siebie bo coltem coraz mniej nim jezdze
  21. > To Piotrku Ty taki saabomaniak i nie wiesz, ze te silniki to legenda? Niestety negatywna. no wlasnie legenda cos jak z awaryjnoscia lagunyII ni jestem przekonany
  22. ale te silniki maja cos z upg jak pamietam
  23. bac sie czy nie, zastanawia mnie ten silnik w modelach koncernu GM, opel saab. co myslicie?
  24. > pytam tutaj bo nie wiem czy czasem za pomocą tej blaszki tłoczek nie odciąga klocka od tarczy po > skończonym hamowaniu jej zastosowanie jest dokladnie takie jak piszesz
  25. predkosciomierz pod abs podobnie jak esp

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.