Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Płyta gazowa-podłaczenie pod propan butan
ja mam na dzialce zalozona butle, do tego reduktor (taki jak do sloneczka grzejnego) i waz i tyle nic nie trzeba bylo zmieniac
-
Środek do czyszczenia/odtłuszczania
w castoramie masz nawet idz i zapytaj
-
kosiarka spalinowa
> Jak widać słońce za oknami, trawa się zieleni a moja kosiarka dogorywa... > rozglądam sie za kolejną.. > Działka do koszenia to ok 8 arów, bez drzewek, prosta i równa > Przeglądając allegro "wpadło w oko" mi takie coś? KLIK NAC 5w1 KOSIARKA W460VHY NAPĘDEM 5,75KM > Będzie git? czy odpuścić i szukać czegoś innego? Opinie mile widziane > założenie takie, że im taniej tym lepiej na litosc bska nie kupuj chnola, ja pacujac w serwisie czekalem na czesci do kosiarek klientow bezposrednio od importera 2-3 tygodnie i nie zawsze przychodzilo to co zamowilem. idz co liroja i szukaj kosiarek koncernu GGP sa to kosiarki szweckiej STIGI tyle ze pod innymi markami i tansze (podstawowy model kosztuje 600zl a odpowiednik ze stigi 1000), naprawde solidne sprzety i dostep do serwisu i czesci bezproblemowy a i jakosc wykonania i plasticzkow jest calkiem przyzwoita (plastiki w chinolach pekaja jak by byly ze szkla). Dodatkowo stiga zapewnia czesci do swoich modeli conajmniej na 10lat. Aha a jak dobrze poszukasz to znajdziesz na silniku hondy, chociaz ja specjalnie nie polecam bo maja latwo zapychajace sie gazniki, ale za to honda odplaca sie idealnie rowna praca silnika i w porownaniu do briksa sa 2db cichsze a to duzo.
-
Kupujemy fajny samochod z AK
150KM w miare swierzy, w budżecie i sie nie psuje, przejedzie nuburing ponizej 9min
-
Blacharze, lakiernicy do tablicy
sie zrobi cieplej to moge Ci zrobic bo swojego bede przygotowywal pod lakier
-
[GnA]Fiat 126 HappyEnd 0347 - 2000r
jestes nienormalny, to co robisz jest nisamowite, nie mylalem ze ktokolwiek zafunduje tak nowemu maluszkowi kapitaln remont, gratulacje, to wspaniale co robisz
-
[GnA]Wybrakowany Maluch - 1991r
super maluszek, ale lepiej wyglada na stalowych felgach z kolpakami niz na alu z cinquecento
-
Spawanie/naprawa stalowej miski olejowej
> Nie takie rzeczy spawane były. > Rób śmiało. spawaj smialo , j mialem nawet aluminiowa spawana
-
Myjka cisnieniowa
sama woda to tu niewiele da musisz miec cos o kwasnym odczynie np jakis plyn do okien z octem
-
Bravo Abarth?
o chyba bedzie to to
-
Bravo Abarth?
> o tego na pewno chodzi > jakiś tekst > też jakiś domowy tuning, to nawet nie jest wersja sport zdecydowanie nie, to nawet nie wyglada podobnie
-
Bravo Abarth?
> to chyba nie był ten... Kojarzę, ze tamten miał mniej czerwonych wstawek, inne felgi, był chyba > lekko obniżony i wyglądał nawet ok. No i był z innego regionu Polski (okolice Warszawy albo > Poznania - nie pamiętam). byl sliczny a blachy faktycznie chyba PO byly
-
Bravo Abarth?
> na allegro ostatnio było coś podobnego - z dopiskiem, że stylizowany na Abartha. jakiś tekst dalej jest, ale to nie ten, mial calkowicie inny zderzak z tylu, i byl na obcych blachach, bo ten to ode mnie z wioski ale nie wizialem go jeszcze, swoja droga brzydki
-
Bravo Abarth?
ten novtec wyglada zacnie znalazlem jakies zdjecie mniejwiecej tego co widzialem tyl przy z dyfuzorem przypominal taki jak w 500 i bynajmniej nie wygladal na samorobe
-
Bravo Abarth?
> nie, zadałeś pytanie: > Quote: > ktos sbie sam zrobil idealna kopie czy to model dopiero bedzie wprowadzany > W związku z tym, że nie zrozumiałeś, to napiszę Ci bardziej szczegółowo: "Nie ma takiego modelu, > nie było i nie jest planowany Kiedyś pojawiły się tylko vt jak mógłby wyglądać. Jest to czyjaś > samoróbka" chyba nie doczytales: Quote: ...wchodze sobie na strone abartha zeby zobaczyc ile to moze miec pod maska, ale tam wcale nie ma takiego modelu... a co do tego czy nie bedzie produkowany to oczywiscie siedzisz w turynie w zarzadzie fiata ze tak doskonale wiesz?
-
Bravo Abarth?
> Nie ma takiego modelu powaznie przed chwila sam to npisalem
-
Bravo Abarth?
Widzialem wczoraj bravo w wersji abarth przynajmniej tak mi sie wydaje. zaluze ze zdjecia nie zrobilem, wybladalo prawie jak GP czy 500, fajny dyfuzor z tylu znaczki abarth, dwie osobne rury wydechowe, naklejki na boku aua. no poprostu genialnie. wchodze sobie na strone abartha zeby zobaczyc ile to moze miec pod maska, ale tam wcale nie ma takiego modelu. co jest? ktos sbie sam zrobil idealna kopie czy to model dopiero bedzie wprowadzany?
-
silikon do pasow bezp.
chyba odpowiedzial na nie tego posta po na GZ zapytalem kto wie gdzie kupic
-
124 200d
witajcie, kumpel mnie z pracy meczy o takie "cudo" (pewnie jeszcze w majonezie) ile to realnie pali w miescie (dosc zakorkowanym) i jakie byly skrzynie bo slyszalem ze manual (4 biegowy?) i jakis automat (niewiem ilu biegowy) wiem ze rdzewieje. a jak z reszta mechaniki, bo kiedys moze bylyniezawodne a dzis wadomo maja po 20-30lat i sa dosc mocno wymeczone. aha i jak z kosztami serwisu czy czesci sa drogie?
-
z cyklu jazda o kropelce
> musiz jak ten pan bijacy fabiami jakies rekordy non stop - wsiasc na autostrade w austri i pojechac > wkierunku na danie i non stop trzymac na max 80-90, do tgo nie zapomnij zdjac antenki, > napompowac opon na maxa, wywalic wszystkiego z bagaznika a najlepiej nawet zbednychsiedzen i > dasz rade robilem tak, ostatnio trasza Szczecin - Wawa, redkosc srednia 78km/h spalanie 5,6litra, nawet chwilowe spalanie na wybranych gladkich odcinkach (zerowalem kompa) wychodzilo w tych granicach, mimo glaskania gazu.
-
z cyklu jazda o kropelce
jak juz jestesmy przy oszczednej jezdzie, to co i jak robic zeby miec wynik tak jak niektorzy w jakis konkrsach, jakis czas temu czytalm ze goscu oktawia mial ponizej 3litrow. jak bym sie nie staral nie moge zejsc coltem ponizej 5,5 (benzyna 1,3 bez gazu) znalazlem ten test klik
-
Myjka cisnieniowa
kilka lat pracowalem w autoryzowanym serwisie nilfisk/karcher (nilpol szczecin) wiec zdanie sobie wyrobilem ale przeciez wiesz najlepiej
-
Myjka cisnieniowa
nie polecam mu takiej, nie przeczytales calego tematu i szczekasz, poradzilem mu pistolet na waz ogrodowy i tyle.
-
Malowanie nowych ścian... czym?
kupilem niedawno do kuchni sniezke zmywalna jakas wlasnie specjalna do kuchni i lazienek, fakt da sie z tego zetrzec brud i nie brudzi sie szbko.
-
Myjka cisnieniowa
> Czy ja dobrze widzę cenę jakieś 25k PLN za tę myjkę? Poprzednio wspominałeś o jakiejś taniosze za > 15k, podrożało? to zalezy czy goracowodne czy nie ale zimnowodne o wydatku okolo 1500l/h i 200barach mozna kupic za 15k