Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Renault Espace III - opinie
mialem 3.0 v6 z automatem, bardzo wygodny niestety duzo palil, ciezko znalesc cos nie zniszczonego, wiekszosc to zajezdzone trupy a nawet jesli mechanicznie ok to wnetrze bedzie wolalo o pomste do nieba. nie psul sie raz sie tylko gaz zepsol i tyle. milo wspominam najwygodniejszy samochod jakim jezdzilem
-
Silniki
Witajcie posukuje paru nformacji bo juz dawno w tym nie siedze, jaka skrzynie miala corsa c 1.8 gsi i czy ten 1.8 to tzw. big block (czyli pochodne od 2.0) wszystko tyczy sie swaapa cosy c na b204l z saaba lub c20xe. Jestem juz po jednym takim swaapie tyle ze w corsie b (na c20xe) tam niestety nie mozna bylo polaczyc skrzyni f13 z 2.0 wiec byla przerobka polosi (a konkretniej piast). No ale do rzeczy jesli sie okaze ze 1.8 to small block to chyba zainwestuje w CB bo szlak mam juz przetarty i wiem wszystko co i jak poskladac
-
MacAllister opinie
nie wypowiem sie w stosunku do elektronarzedzi ale powiem jak to sie ma jesli chodzi o sprzet ogrodniczy (kosiarki i kosy) bo tu moze byc podobnie (tez moze bazowac na sprzecie dobrej marki) mianowicie sprzet bazuje na szweckiej stidze i to calkiem przyzwoitej jakosci, sa troszke w innych konfiguracjach ale wysokiej klasy
-
Plastikowe listwy chromowane na zderzakach - jak naprawic?
nie to zwykla srebrna farba
-
Saab 9-5 2.0t 185 Km
brc 24 mialem i sprawowala sie nienagannie
-
mały, automat, benzyna, do 15 tys , dla kobiety
colt 1.3 z automatem moze? silnik na lancuchu dosc dynamiczny, skrzynie nie sypia sie a caly samochod niezle wykonany i w cenie do 15kpln bo co do swifta tonie sadze by cos udalo sie sensownego znalesc
-
co sądzicie?
ladny mozna by podjechac obdac zwlaszcza ze daleko nie ma
-
Renault Gama-T
> To chyba następca magnum? paleta modeli odpowiada palecie premium, min. podwozia terenowe pod wywrotki itp. ewidentnie nastepca premium
-
Naprawa zerwanego gwintu w piascie koła
ja zawsze wklejalem zwykly klejem dogwintow, trzymalo super
-
Renault Gama-T
nowosc renault, mniam wyglada smakowicie byle by sie nie sypalo tak jak premium
-
Naprawa zerwanego gwintu w piascie koła
wkleja sie je
-
Wydech przelotowy.
pamietasz co mialem w corsie klik i jak brzmialo? KLIK od siebie moge w 100% polecic zreszta to nie pierwszy wyrob firmy wm z ktorego bylem zadowolony
-
co o nim powiecie ?
tyle ze w v6 caly osprzet sie sypie, a co do oliwy to w tych starszych silnikach b204l i b234l nie bylo z tym problemu dopiero w nowszych b205l i b235l tam byl problem z odma i w skrajnych przypadkach zacieral sie 4-ty cyl. ja w swoim b204l zmienialem olej co 15kkm i bylo dobrze a troche tych km narobilem. (bardzo czeste trasy szczecin lodz) teraz mam b205l i puki co nie ma problemow z nim. tak swoja droga w 9-5byly b2x4l? czy tylko same "piatki" bo wiesz ze nie wiem do konca
-
Fiat 125pe
nie no fajnie gosc ogarnia, ale styl ma straszny, az mi sieprzypomnial kolega z ktorym scigalem sie pare lat. albo gaz albo hamulec nic pomiedzy troche destrukcyjny styl dla auta i jak cos idzie nie tak to zero marginesu, ale efekty w postaci czasu sa. ja nigdy nie jezdzilem dla czasu, tylko dla samej zabawy, a jak jakis wazonik wpadl czy dyplom to tez fajnie bylo.
-
przegub z punta 1.4 t do seicenta ?
poprostu nie kupuj najtanszych kup pozadne i bedzie ok
-
Szerokość opony i felgi
mozna mozna i 145 na 7 cali i tez da sie jezdzic
-
co o nim powiecie ?
jak dla mnie to ten silnik to totalny niewypal, jest to oplowskie 3.0 z omegi do tego zalozone turbo ale tylko na 3 cylindry mialem 900ng z 2,5 v6 (konstrukcyjnie to samo) sypal sie co chwile, od sebie nie polecam, poszukaj czegos z niezawodnym 2.0/2.3t
-
Volvo S60,czy Saab 9-3 benzyna
> Przy okazji zapytam, jakie jest spalanie tych aut ? > Interesuje mnie 9-3 lub 9-5 do 2000r z LPG. 12-13w miescie w trasie kolo 10 saaby nigdy nie byly oszczedne
-
Sportowe fotele - jakie modele aut...?
Mialem takie podroby jakosc wykonania nie byla najlepsza
-
Sportowe fotele - jakie modele aut...?
Polecam od corsy b sport sa wygodniejsze niz te z astry lub kadetta
-
podnośnik do silnika
biez sie nie zastanawiaj mialem takie cudo i zle nie bylo
-
Ma ktoś doświadczenie z takiem ustrojstwem?
nagrzewnica z widlaka
-
Saab dziś zmartwychwstał
ale to zupelnie inny samochod i szczerze mowiac nawet nie mam pojecia co to moze byc, jakis prototyp?
-
Volvo S60,czy Saab 9-3 benzyna
> dobra czyli roczniki do 2000 > da się to naprawić, jaki koszt? > jak te silniki z T znoszą lpg? SID co do LPG to znosza rewelacyjnie (sam sakladalem do swojej 9-3 BRC) ale nie dziadowskie, musza byc dobrej jakosci
-
Saab dziś zmartwychwstał
co do konkurencji to wielkosciowo 9-3, niewiem czy konkurowac powinien z bmw3 audi a4 oplem insignia, bo model 9-5 jest tak naprawde insignia w prebraniu ale mimo sentymentu do saaba jesli mial bym wybierac miedzy insignia a 9-5 to wybral bym opla (zwlaszcza opc z ktora szaleje)