Zawartość dodana przez Piterus_123
-
vel satis
> zdarza sie ze leja... jakie tam jest oznaczenie silnika? pochodnym od niego jest 2,5? z trafica?
- vel satis
-
vel satis
chce kupic dizla i tyle, mialem 3.0 v6 w EIII i wiem ile gazu potrafila lyknac, poza tym benzyn jak na lekarstwo. chcialem sie dowiedziec co jeszcze moze sie zepsuc w tym 2.2?
-
vel satis
eee tam... czesc eksploatacyjna cos jeszcze?
-
vel satis
A coz w takim razie jest zlego w tym dizlu? Nie powiecie zr jest gorszy od 3.0 w ktorym osuwaja sie tuleje
-
vel satis
> ech... taki stary a nie wie ze diesla z renault sie nie kupuje > Kup pan Bene i bedziesz pan zadowolony przeciez to dizel opla jest
-
vel satis
Powiedzcie prosze jak bardzo strzele sobie w kolano kupujac takiego w dzilu 2.2 i z manualna skrzynia. Podoba mi sie ten samochod i zdaje sobie sprawe ze beda z elektryka problemy ale moze jest cos wiecej o czym powinienem wiedziec. Mialem clio II mialem espace III teraz mam megane I i jakos nie nazekam na zbytnia usterkowosc renault.
-
Odessanie paliwa - jak?
kiedys w benzynie co prawda jak na ognisko zapomnialem rozpalki to sciagnelem wezyk powrotny odpalilem samochod i po paru sekundach mialem pelna butelke
-
OSB nadaje się na blat stołu warsztatowego?
slowo klucz - szalunkowa osobiscie mam na warsztacie stoly z czegos takiego
-
Czym spolerować lakier na podłodze?
oczywiscie jednotarczowka z odpowiednim padem i srodkiem, pod warunkiem ze cos tego lakieru zostalo, popytaj po firmach czyszczacych moze oferuja takie uslugi, inaczej nie ma sensu
-
Jakie dobre wycieraczki+ jak polerować szyby.
> Wątek o polerowaniu szyby jakiś tekst > Polecam wycieraczki Bosch Aerotwin. Takie kupuję. tez zawsze kupowalem, ale skuszony opiniami i cena kupilem motogumy, na poczatku troche halasowaly ale teraz sa naprawde super
-
Dojazdówka - skąd może pochodzić...
> Z tego co wiem to wszystkie Fiaty z czterema śrubami na koło mają rozstaw 98mm. bo grande to na plycie corsy jest
-
Felga - wyrobione 2 otwory
Jesli otwor centrujacy jest idealny z piasta a lby sruby dobrze sie opieraja o te otwory to bym sie tym nie przejmowal
-
Zabrany dowód rejestracyjny.
W seicento na bank jest mocowanie fabryczne akumulatora. Wiec lepiej na przyszlosc by znajomy sie tym zajal
-
Pralka i suszarka na jednym gniazdku i wywala korki
sprawdz jakiej mocy jest pralka i suszarka to bedziesz wiedzial czy jest ok, sprawdz tez czy bezpiecznik jest ok, u mnie jak byl niesprawny to wywalalo przy mniejszym pradzie
-
Jak się sensownie cofa przebieg
> Quote: > Oryginalny przebieg 97000. bo ten na budziku to nieorginalny jest i sprzedajacy wolal poinformowac
-
GS 300
> Zależy jak jeździsz, od 7 na trasie jak jedziesz powoli i delikatnie., Górnej granicy nie ma. w miescie ile 12-13? tyle mogl bym zaakceptowac > Niewielka awaryjność. Znajomi mieli GS300 z 2001 roku i raczej nie mieli żadnych problemów. a jakosc wykonania wnetrza? > Natomiast ten silnik znany był z tego że lubiał się zatrzeć jak się nie zmieniało regularnie i > często oleju. bac sie tego? > Nie spodziewaj się za wiele od 14'sto letniego samochodu, nawet ze znaczkiem Lexus. To czy będzie > niezawodny zależy znacznie więcej od tego jak był eksploatowany i jakie wypadki miał w swoim > dość długim życiu niż od tego jaki znaczek ma na klapie. nie spodzewam sie ze bedzie zupelnie bez awaryjny ale poprostu nie chcial bym by sie wszystko sypalo, w moim mitsubishi nie zapsulo sie doslownie nic od momentu zakupu (2007r) jedynie wymienilem olej filtry swiece i jezdzi, aha puka chyba znow stabilizator (25kkm temu wymieniane gumy na orginaly i znow stuka )
-
GS 300
Witajcie, ile realnie moze palic taki lexus benzyny ewentualnie gazu? Jak jest z jakoscia/awaryjnoscia tego auta? Czy byly manualne skrzynie? Tam byl tylko jeden motor? Roczniki okolo 2000r.
-
Problem z hamulcami
przy takich objawach u mnie w saabie 900ng okazal sie uwalony sterownik abs razem z pompa abs wymienilem (byl polaczony ) i byl spokoj
-
Kamyk i gwiazdka na szybie.
jedz i zaklej to zeby dalej nie peklo, polecam u mnie poskutkowalo i ledwo bylo widac
-
Auto do pracy do 4000pln -następca punto
> Raczej nie. > Zresztą, przy tym budżecie to wiesz. jak nie, elektryka panie elektryka
-
Jak to się robi - ZIŁ i inne
super fotki, dzieki
-
bmw do oceny
518i 1.796 cm³ R4 83 kW (113 KM) przy 5.500 U/min 162 Nm przy 4.250 U/min 12,0s 192 km/h
-
12k do wydania, co kupić ...
jak kazde tej klasy, chyba znasz inne auto klasy b ktore by nie palilo tyle przy 140, a w miescie bylo by oszczedne?
-
12k do wydania, co kupić ...
chyba nie wiesz o czym mowisz, ja smigam nim co dzien i przy spokojnej jezdzie takie wyniki sa normalnoscia (silnik jest wyposazony w zmienne fazy wiec ponizej 4krpm jest oszczedny), zreszta byly takie tez w dizlu 1.5