Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > O której generacji piszesz? o VI
  2. Polecam Colta, w tej cenie cos powinienes znalesc. dosc komfortowy w miare nowy konstrukcyjnie, niezawodny, nie rdzewieje i po odsunieciu kanapy bardzo duzy w srodku. niestety silniki nie przepadaja za gazem chyba ze fabrycznie przystosowane (ponoc inne glowice) ale mimo wszystko ekonomiczny mi 1.3 pali 7-7,5 w miescie, w trasie mozna zejsc do 4,5
  3. za wolny saab musi miec turbo inaczej nie jest saabem zreszta wersja 154KM tez za szybka nie jest ale przekrecasz srubke od WG robisz csnienie z 0,4 na 0,7 i masz 180KM za darmo a komputer silnika doskonale rdadzi sobie sam ze zmiana mapy. Da sie tak zrobić tylko przy wersji B204L bez APC. Saab by byl sabem musi mieć niesamowita elastycznosc i przyspieszenie na 3 biegu, jesli ktokolwiek jezdzil ten wie jaka to przyjemnosc. Ktos kiedys porownywal elastycznosc saaba 9-3 z silnikiem 230KM do porsche 911 turbo.
  4. tylko b204 to ten na czerwonej kasecie zaplonowej, czy w wersji 150 czy 185 czy 205 nie ma znaczenia bo to ten sam silnik, latwo podnosi sie moc jest wytrzymaly. przebiegi po 500kkm nie robia na nim wiekszego wrazenia
  5. sie popytaj ALANA o usterkowosc tego silnika to az Ci sie odechce takich propozycji
  6. z jakiej szwecji przeciez to juz dawno w szwecji nie produkowane poza tym to nie ma takich cudow, o moze jedynie co powinienes unikac to manualnej klimy bo ukreca sie pokretlo od nawiewu, i kosztuje ponad 100zl za kawalek plasticzku (dostepny tylko orginal)
  7. bo tak prosciej, policz sobie ile wynioslo by wstawienie mcphersona i tak czy siak nigdy nie bedzie rowno = nie bedzie dalo sie ustawic geometrii zawieszenia, a tu masz rozwiazanie bolt on. wstawiasz silnik do bagaznika wychodzisz skrzynia dol w zawieszenie wkladasz jakies poloski i gotowe bez przerabiania calego samochodu i wycinania calej podlogi. podejzewam ze takie wycinanie dosc mocno oslabia konstrukcje nadwozia
  8. latwiej i taniej zrobic niz przerabiac na mcphersona
  9. ciekawe i proste rozwiazanie
  10. n/a nie ma cewek tylko aparat zaplonowy poza tym auta naprawde niezawodne, zawieszeniowo silnikowo i elektrycznie, nie bac sie cen czesci bo w wiekszosci przypadkow sanizsze niz do paska f tedeiku, bo to przeciez vectra a jest. sprawdz tylko czy nie bity i czy w silniku lancuch zbyt nie chalasuje i tyle. to mowil wlasciciel 5 saabow
  11. sa odkurzacze z systemami otrzasania filtra ktore ograniczaja dosc znaczaco jego zapychanie
  12. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Opel
    > Nie. bo jesli dobrze pamietam to wspomaganie jest oparte na sterowniku silnika?
  13. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Opel
    dzieki za odpowiedzi , doszedlem do wlasnego zrodla i... w corsie c wystepuje fabrycznie skrzynia f23 . Czyli taka z ktora mozna podpiac big blocka i spiac bez problemu z nia sabowskie B204L. Co wiecej piasty w tej wersji wystepuja na 5 srub, co daje nam mozliwosc zamontowania ukladu hamulcowego z omegi . Jedyny minus ze to dizel 1,7 -101KM. ale jest to jakies rozwiazanie juz. Bo mozna kupic golasa 1.0 i wymienic uklad przeniesienia napedu - tansze rozwiazanie ale praco i czasochlonne . Lub kupic tego dizla i wywalic silnik i cala elektryke zbiornik paliwa itp. niestety wyjdzie drozech bo samochody z tym silnikiem sa co najmniej 2xdrozsze od benzynowych golasow. Aha jeszcze chcial bym sie dopytac czy w corsie C wystepowalo wspomaganie hydrauliczne?
  14. To nie pajak a przelacznik od swiatel na desce mialem kiedys tak samo wypalil sie poprostu
  15. > Będę nudny ale w tym budżecie tylko mondeo. Szukaj wersji titanium bedziesz zadowolny budzet moge zwiekszyc do 45 bo nie jest jakis super sztywny bo tele by starczylo nawet na insignie ale chodzi o to by jak naj mniej wydac i kupic jak najlepiej a co powiecie o cadilaku cts albo o mercedesie c?
  16. beżowej tapicerce
  17. ciezko znalesc na bezyku , hymm a cos innego? ma ktos C5?
  18. > W takiej kwocie insigni to raczej nie znajdziesz. mógłbym podnieść budżet ale nie chce, dla tego raczej skreślam insygnie
  19. Po malutku prymierzam sie do czegos pozadniejszego. glowne zalozenie jest takie ze ma byc klasa srednia lub wyzej, najchetniej (z racji wygladu) insignie ale cena troche odstrasza bo w podobnym roczniku kupie mondeo za 10kpln mniej. co doradzicie, aha uczulony jetem na vaga, chociaz b6 mi sie podoa bardzo, ale chyba nie mogl bym sobie spojzec w oczy w lustrze. doradzcie cos. puki co na pierwszym miejscu jest mondeo stosunek ceny do jakosci rocznika i ilosci samochodu najlepsza. widelki 25-35kpln.
  20. Uwalona lub zawieszona klapa mieszalnika powietrza mialem taki przypadek deska do rozebrania i musisz sie dostac do calego tego ustrojstwa
  21. kupilem sobie wlasnie taka do pracy a poprzednia nowke dedry wywalilem w kat bede nia tylko plastik lutowal i wycinal, a ta polska jest fakt faktem najlepsza, niczym innym mi sie tak dobrze nie pracuje
  22. Tylko i wylacznie Karcher WD 3.200 w casto ponizej 200zl solidnie i tanio, nie jest usterkowy, raz tylko przyszedl do mnie na wymiane turbiny (zreszta jak sie okazalo z winy klienta) a sprzedaje sie tego naprawde sporo
  23. Czy wyscie na glowe upadli zastanawiacie sie nad tym czy benzyna bedzie dobra czy nie a nikt nie wpadl ze w t3 jest boxer? I taki silnik fizycznie nie wejdzie. Jedyne co tam wchodz to silnik z garbusa i silnik od... subaru (na yt jest sporo filmikow)
  24. Z mojego doświadczenia wynika że ich to wcale nie interesje. Nikt nigdy czegos takiego ode mnie nie chcial
  25. ten jest w podobnym stanie tyle ze to e500 czyli rarytas nad rarytasy i stosunkowo niewiele drozszy, tamten za pare lat bedzie wygladal jak trup za 5tys a tu bedzie dalej e500

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.