Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > Wydać na kosiarke planowaliśmy 700-800 pln, więc nie uśmiecha mi się jej wymieniać co 3 lata. > A taka 1200 W daje radę? nie da rady wybierz jakas "dorosla" kosiarke a nie plastikowy badziew zapewniam ze bedziesz bardziej zadowolony niz z "plastiku" wszystkie te kosiarki sa wersjami elektrycznymi modeli spalinowych wiec sa solidnie wykonane od siebie moge jak najbedziej polecic (sprzedaje i serwisuje kosiarki na co dzien) makita stiga castelgarden aha sa tez wersje z napedem
  2. Piterus_123 odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > Jeremy Clarkson ma inną opinię Ostatnio chwalił pod niebiosa Lexusa RC-F... a to jakas wyrocznia motoryzacyjna? paskudny ten grill strasznie. samochod troche mi sie kojazy z f-117
  3. naprawiasz normalnie za swoja kase bierzesz faktury na wszystko, jak dojdzie do ozeczenia sprawcy to tylko rachunki za naprawe przedstawiasz i po problemie, testowane
  4. Nie wiem jak viking ale stiga i makita sa wlasnie takiej konstrukcji. Chyba ze na metalowym decku wtedy to inna rozmowa ale i cena bo koszt kolo 1000. Swoja droga dla makity (i dla macalister) poprzednie modele robila wlasnie stiga nie pamietam jak to na ten rok wyglada ale pewnie tez
  5. > Bosh, Gardena, WolfGarten > moje 3 typy jeśli chodzi o kosiarki elektryczne wszystie trzy nie nadaja sie do uzytkowania dluzel niz 2 lata bo sa na paku a lozyska silnika osadzone sa w plastikowych mocowaniach. wirnik wykrzywia sie w stosunku do stojna i staje. szukac czegokolwiek innego z bezposrednim przelozeniem z wirnika na noz, mi np zosaly dwie sztuki z ostatnich zapasow castelgarden xp35e
  6. nie dziala nic takiego
  7. Jak ustawic zegarek w wersji bez przyciskow przy wyswietlaczu? W opcjach nic nie widze w instrukcji tez nic nie ma
  8. wesco plyn do mycia silnikow, szczota i duzo wody, chemia karchera jest za slaba wiem bo sam sprzedaje i wole wesco niz karchera
  9. wiem ze saaby mialy model 900ng i 9-3 pewnie 9-5 tez
  10. Moze poziom plynu jest za niski?
  11. > A jeśli kosiarka ma silnik czterosuwowy? musisz miec olej specjalnie do silnikow chlodzonych powietrzem, dajac sytetyk silnik bedzie sie przegrzewal i palil olej bardzo, latwo zatrzec zreszta jest to wyraznie napisane w instrukcji. widzialem juz kilka takich silnkow, na co dzien sie czyms takim zajmuje
  12. > Można to wykorzystać do kosiarki itp? > Olej ELF syntetyczny. nie radze do kosiarki, mozesz latwo zamordowac silnik. w instrukcji masz to wyraznie zaznaczone
  13. > Witam. > Potrzebuję kupić niedrogo - max. 250 zł wiertarkę z udarem, regulowanymi obrotami i obrotami lewo - > prawo. > Wiertarka do zastosowań domowych - domek jednorodzinny. > Jaka powinna mieć moc? > Widziałem, ze mają 800 W ale również 450 W. > Czy z tych tańszych firm jest jakaś godna uwagi? einhel, mam uzytkuje kilka lat kilka powaznych remontow z kuciem 80m2tynku wlacznie
  14. > Kupiłem ten sprzęt z LIDLa. Powiem szczerze, że... jestem zaskoczony. Na dzień dobry pociąłem kilka > bali drewna, takie o średnicy ok. 50 cm. Poszło jak z płatka. Trochę dużo oleju zjada > prowadnica, ale może źle wyregulowałem na początek. Mocy jej nie brakuje wcale. Łańcuszek > całkiem przyzwoity, szerokość 1,3 mm, czyli nie taki cienki. Jeszcze potestuję i zdam relację. mowilem ze bedziesz zadowolony, a zaoszczedzona kase mozesz mi na konto przeslac
  15. mialem, ale meszanka byla na tyle miekka ze auto plywalo, poza tym zero roznic w stosunku do nowych, przy wywazaniu prawie idealne, nie bily bieznik sie nie odklejal, dobra alternatywa dla spokojnie jezdrzacych ale pod warunkiem duzej roznicy w cenie, u mnie wynosila prawie 800zl
  16. Super, powiedz prosze ile u Ciebie kosztuje pomalowanie auta wielkosci np. punto + jakies drobne poprawki czyli szpachlowanie, chodzi mi o takie odswierzenie lakieru ktory jest mocno zaniedbany (nie pomoze polerka) ma rysy wgniotki to tu to tam.
  17. > a tu taka ciekawostka > jakiś tekst ciekaw jestem czy majac jakies auto typu hummer ktore jest autem osobowym a przekaracza 3,5t musial bym miec viatoll?
  18. > a co nafta robi złego ? rozpuszcza naga ktory zalepia "uszczelnia" pierscienie, no przeciez napisalem
  19. > Warto wymieniać same uszczelniacze bez ruszania pierścieni. Słyszałem opinie, że po uszczelnieniu > góry, dół odpuszcza... puszcza bo zazwyczaj leje sie nafte zeby pozbyc sie nagaru i robi sie problem
  20. ZAPOMNIELISMY O NAJWAZNIEJSZYM NIESMIERTELNYM SUPERSPORTOWYM I SUPER OSZCZEDNYM!!!
  21. chinol chinol, niestety wez elektryka a nie bedziesz zalowal
  22. od Saab od mitsu ralliart i evollution
  23. bylo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.