Zawartość dodana przez Piterus_123
-
[KzAK] Kosiarka elektryczna
> Wydać na kosiarke planowaliśmy 700-800 pln, więc nie uśmiecha mi się jej wymieniać co 3 lata. > A taka 1200 W daje radę? nie da rady wybierz jakas "dorosla" kosiarke a nie plastikowy badziew zapewniam ze bedziesz bardziej zadowolony niz z "plastiku" wszystkie te kosiarki sa wersjami elektrycznymi modeli spalinowych wiec sa solidnie wykonane od siebie moge jak najbedziej polecic (sprzedaje i serwisuje kosiarki na co dzien) makita stiga castelgarden aha sa tez wersje z napedem
-
Lexus NX
> Jeremy Clarkson ma inną opinię Ostatnio chwalił pod niebiosa Lexusa RC-F... a to jakas wyrocznia motoryzacyjna? paskudny ten grill strasznie. samochod troche mi sie kojazy z f-117
-
Kolizja- jak naprawić auto przed określeniem sprawcy
naprawiasz normalnie za swoja kase bierzesz faktury na wszystko, jak dojdzie do ozeczenia sprawcy to tylko rachunki za naprawe przedstawiasz i po problemie, testowane
-
Wiertarka Celma PRCr 10/6 AEO - szał macicy... :-/
Rozruchu silnika
-
[KzAK] Kosiarka elektryczna
Nie wiem jak viking ale stiga i makita sa wlasnie takiej konstrukcji. Chyba ze na metalowym decku wtedy to inna rozmowa ale i cena bo koszt kolo 1000. Swoja droga dla makity (i dla macalister) poprzednie modele robila wlasnie stiga nie pamietam jak to na ten rok wyglada ale pewnie tez
-
Wiertarka Celma PRCr 10/6 AEO - szał macicy... :-/
moze kondensator?
-
[KzAK] Kosiarka elektryczna
> Bosh, Gardena, WolfGarten > moje 3 typy jeśli chodzi o kosiarki elektryczne wszystie trzy nie nadaja sie do uzytkowania dluzel niz 2 lata bo sa na paku a lozyska silnika osadzone sa w plastikowych mocowaniach. wirnik wykrzywia sie w stosunku do stojna i staje. szukac czegokolwiek innego z bezposrednim przelozeniem z wirnika na noz, mi np zosaly dwie sztuki z ostatnich zapasow castelgarden xp35e
-
megane III zegarek
nie dziala nic takiego
-
megane III zegarek
Jak ustawic zegarek w wersji bez przyciskow przy wyswietlaczu? W opcjach nic nie widze w instrukcji tez nic nie ma
-
Plama z oleju napędowego na kostce brukowej. Jak usunąć?
wesco plyn do mycia silnikow, szczota i duzo wody, chemia karchera jest za slaba wiem bo sam sprzedaje i wole wesco niz karchera
-
zintegrowane foteliki - jakie auta mają i co na to prawo?
wiem ze saaby mialy model 900ng i 9-3 pewnie 9-5 tez
-
kontrolka przegrzania silnika a normalna temperatura?
Moze poziom plynu jest za niski?
-
Przydatność do uzycia oleju
> A jeśli kosiarka ma silnik czterosuwowy? musisz miec olej specjalnie do silnikow chlodzonych powietrzem, dajac sytetyk silnik bedzie sie przegrzewal i palil olej bardzo, latwo zatrzec zreszta jest to wyraznie napisane w instrukcji. widzialem juz kilka takich silnkow, na co dzien sie czyms takim zajmuje
-
Przydatność do uzycia oleju
> Można to wykorzystać do kosiarki itp? > Olej ELF syntetyczny. nie radze do kosiarki, mozesz latwo zamordowac silnik. w instrukcji masz to wyraznie zaznaczone
-
Wiertarka z udarem
> Witam. > Potrzebuję kupić niedrogo - max. 250 zł wiertarkę z udarem, regulowanymi obrotami i obrotami lewo - > prawo. > Wiertarka do zastosowań domowych - domek jednorodzinny. > Jaka powinna mieć moc? > Widziałem, ze mają 800 W ale również 450 W. > Czy z tych tańszych firm jest jakaś godna uwagi? einhel, mam uzytkuje kilka lat kilka powaznych remontow z kuciem 80m2tynku wlacznie
-
Pilarka - dylemat
> Kupiłem ten sprzęt z LIDLa. Powiem szczerze, że... jestem zaskoczony. Na dzień dobry pociąłem kilka > bali drewna, takie o średnicy ok. 50 cm. Poszło jak z płatka. Trochę dużo oleju zjada > prowadnica, ale może źle wyregulowałem na początek. Mocy jej nie brakuje wcale. Łańcuszek > całkiem przyzwoity, szerokość 1,3 mm, czyli nie taki cienki. Jeszcze potestuję i zdam relację. mowilem ze bedziesz zadowolony, a zaoszczedzona kase mozesz mi na konto przeslac
-
Opony letnie bieżnikowane czy nówki?
mialem, ale meszanka byla na tyle miekka ze auto plywalo, poza tym zero roznic w stosunku do nowych, przy wywazaniu prawie idealne, nie bily bieznik sie nie odklejal, dobra alternatywa dla spokojnie jezdrzacych ale pod warunkiem duzej roznicy w cenie, u mnie wynosila prawie 800zl
-
Coś dla przeciwwagi "onanizmowi maluchowemu" ;)
Super, powiedz prosze ile u Ciebie kosztuje pomalowanie auta wielkosci np. punto + jakies drobne poprawki czyli szpachlowanie, chodzi mi o takie odswierzenie lakieru ktory jest mocno zaniedbany (nie pomoze polerka) ma rysy wgniotki to tu to tam.
-
Viatoll vs auto z przeczepą
> a tu taka ciekawostka > jakiś tekst ciekaw jestem czy majac jakies auto typu hummer ktore jest autem osobowym a przekaracza 3,5t musial bym miec viatoll?
-
Dymienie na niebiesko
> a co nafta robi złego ? rozpuszcza naga ktory zalepia "uszczelnia" pierscienie, no przeciez napisalem
-
Dymienie na niebiesko
> Warto wymieniać same uszczelniacze bez ruszania pierścieni. Słyszałem opinie, że po uszczelnieniu > góry, dół odpuszcza... puszcza bo zazwyczaj leje sie nafte zeby pozbyc sie nagaru i robi sie problem
-
Sportowe odmiany aut cywilnych i ich oznaczenia.
ZAPOMNIELISMY O NAJWAZNIEJSZYM NIESMIERTELNYM SUPERSPORTOWYM I SUPER OSZCZEDNYM!!!
-
Pilarka - dylemat
chinol chinol, niestety wez elektryka a nie bedziesz zalowal
-
Sportowe odmiany aut cywilnych i ich oznaczenia.
od Saab od mitsu ralliart i evollution
- Pilarka - dylemat