Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Carfax
co tam kombinujesz, co? do raportu!
-
[KzAK] do 30k, duża benzyna, względnie niepopularny.
> Wyprodukowano 62 000 egzemplarzy, czyli wcale nie mało porównując np z Lancią Thesis ale porownujac z reszta to bardzo malo, no chyba ze avantime
-
[KzAK] do 30k, duża benzyna, względnie niepopularny.
chyba niepopularnoscia nic nie pobije mojego, jedyny minus w zestawieniu to fwd
-
Prośbę mam. Fiat 126 - dwie małe śrubki.
imbusy masz zazwyczaj w 10.9
-
Prośbę mam. Fiat 126 - dwie małe śrubki.
w kazdym sklepie ze srubami dostaniesz za grosze, odwazyl bym sie powiedziec ze nawet i w castoramie
-
peugeot 206. ..
no to kupilem, mojej na dojazdy do roboty, faktycznie wygodne tylko chyba skrzynia cos glosno pracuje ale za tyle co dalem nie wybrzydzam. byl do wyboru 206 lub skuter wiec wybrala 206
-
peugeot 206. ..
Tak tak moj blad chodzi o 8v 75km
-
peugeot 206. ..
Z silnikiem 1.4 16v jakies porady poproszę co tam sie sypie czemu warto a czemu nie
-
co nie tak z pianą
> Wedlug danych z opakowania piany, czasami mocniejsze niz zaleca producent. czyli masz zbyt rozcienczona, bo do pianownicy tez leci woda, wez sam plyn wlej do zbiorniczka i zobacz jaki bedzie efekt
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
> Do czego jest ten "nastwnik" po prawej stronie do którego dochodzi większa sprężynka, ma on 2 > stopnie nastawu, jak ustawić maks w prawo czy maks w lewo ? w bogatszych wersjach kosiarek masz tam podlaczona linke do reg predkosci obrotowej silnika, ogolnie bajer bo i tak powinno kosic sie przy okolo 2900rpm. tu obojetnie jak ustawisz bo i tak trzeba by odpowiednio podgiac mocowanie sprezyny zeby silnik mial odpowiednia predkosc obrotowa
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
> Poszukaj tej śrubki przy gaźniku, a gaźnik wygląda, że to jest pod tym czarnym na lewej stronie. tam nie wystepuja takie gazniki w tych BS nie ma wcale reg skladu mieszanki, jedynie w niektorych modelach traktorkow masz takie gazniki ale to w wyzszych modelach
-
poliuretanowe tuleje
Czym powinno sie smarowac? Smar silikonowy bedzie dobry?
-
KZAK frytkownica
myslalem ze cos wiecej jakies zalanie olejem albo cos
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
> To co powiesz na to: > Silnik B&S seria 550 158cc kupiony w zeszłym roku. > Działała ok, w tym sezonie problem z mocą itp. Odpala pracuje normalnie, za chwilę, lub po > zgaszeniu i ponownym odpaleniu pracuje nierówno, dławi się , nie ma mocy stuka itp. ? zabrudzony gaznik, paliwo pewnie bylo w nim przez zime to sie syf zrobil, najlepiej wzucic do myjki bo sam to raczej nie wyczyscisz, ale zazwyczaj tych nowych gaznikow nie udaje sie wyczyscic wiec moze Ci zostac wymiana, czasem uda sie to podciagnac pod gwarancje, jak mily klient
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
> O dziekuję za pomoc > Membrany są sprzedawane już z uszczelkami? Czy kupuje się je osobno? > Pytanie jeszcze za 10 punktów, jak już się będę bawić to może warto wymienić w niej olej? Jeśli > tak, to jak to zrobić? to zalezy orginaly sa razem sprzedawane, co do tych silnikow to najlepiej pompka wyciagac chociaz ona maja jeszcze spust i korek w misce olejowej (przy wale) ale jest na kwadrat niewiem chyba 3/8cala ja uzywam pompki w kazdym razie
-
KZAK frytkownica
co masz na mysli prefabrykowane?
-
myjka cisnieniowa
> Spróbuj uruchomić myjkę bez przykręconego węża, albo lancy - powinna łatwiej się zalać wodą. niekoniecznie bo wtedy otwiera sie zawor od chemii
-
myjka cisnieniowa
waz odpowietrzony? wszystkie myjki powinny same zassac wode, pod warunkiem ze waz zasilajacy jest odpowietrzony
-
KZAK frytkownica
> Taką która: czyi jaka jaki model bo nie mam o tym pojecia Jak chcesz > coś zbliżonego wyglądem do McD to musisz mieć stosunkowo duże ziemniaki i pobawić się w > cienkie krojenie. W obecnej chwili będzie Ci ciężko uzyskać dobre frytki, bo zeszłoroczne > ziemniaki są już "stare" a młodych jeszcze nie ma. Zresztą pierwsze młode ziemniaki są "za > rzadkie" na frytki. wyglad nie ma dla mnie znaczenia liczy sie smak, czy mrozone beda dobre, ewentualnie jakiej firmy kupic?
-
KZAK frytkownica
Jaka warto? (cena oczywiscie jak najnizsza), czy frytki beda takie jak w MD?
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
jest siteczko brud temu gaznikowi nie jest straszny
-
piła łańcuchowa elektryczna
> cena rzeczywiście atrakcyjna. Jak się jednak zepsuje to są do tego dostępne części, czy raczej > jednorazówka? Na Allegro są pilarki Lider serii YL, GR, YP. Kojarzysz może czym się różnią? jak kazda w tych pieniadzach dopiero markowe maja jakis serwis ale kosztuja x2, elektryczne pilarki nie czesto sie psuja wiec tu mozna sobie pozwolic na cos takiego. kup taka bez latwego naciagu tylko na solidna srube a bedziesz zadowolony
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
> Profesjonalne narzędzia do wyważania noży, dedykowane do serwisów też nie są zbyt wykwintne - > żadnych elektronicznych wyważarek. to prawda ale gwozdz to tez nie jest ja uzywam takiej
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
> Mam bardzo podobny silnik do tego: naprawa jest dosc prosta odkrecasz caly gdznik ze zbiornikiem paliwa (dwie srubki 10 i 13) odkrecasz gaznik od zbiornika (chyba 5 srubek krzyzakowych) i wymieniasz membrane gaznika, montujeszz i cieszysz sie dobra praca silnika. tego gaznika nie trzeba czyscic, koszt membrany u mnie wraz z nowa uszczelka to cale 15zl ODRADZAM ZAMIENNIKI LUBA SZYBKO PADAC!
-
'Roznicowka' jako zabezpieczenie p-poz
> Wiec jesli nie roznicowka, to jakis reczny rozlacznik co by strazacy mogli sobie recznie zasilanie > odlaczyc? ale zeby mialo to sens musial bys zalozyc w skrzynce przylaczeniowej przed budynkiem, taki hebel tylo musial by on byc latwo dostepny dla nich co za tym idze dla postronnych, zeby jakis gowniaz nie zrobil zaciemnienia hehe