Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Wywalilo plyn wspomagania
dzieki za wskazowke
-
Wywalilo plyn wspomagania
Witajcie, otóż zerwal mi się pasek od wspomagania i wywalilo na okolice pompy wspomagania dosc duzo plynu niewiem wasnie czy przez pompe czy przez zbiorniczek (jest zaraz obok). jest jakas mozliwosc ze wywalilo plyn przez pompe? przygotowywac sie na naprawe czy sam pasek wystarczy jakie macie doswiadczenia?
-
Allegro - ciekawe aukcje
w tym bisie to normalny silnik jest zalozoy hehe
-
Clio II z 1.5 dCi - obawiać się czy nie?
> 1:200 - 1:250. Przy baku 60L w praktyce butelkę 1L mam na 4 tankowania. Zawsze tankuję od rezerwy > do pełna. I to ma poprawiac co? czy tylko samopoczucie.
-
Clio II z 1.5 dCi - obawiać się czy nie?
A ile tego oleju 2t na ile litrów?
-
Clio II z 1.5 dCi - obawiać się czy nie?
Mialem przyjemnosc sporo jezdzic obiema wersjami dynamika byla podobna ze wskazaniem na 1.2. Benzyna spisywala sie bezawaryjnie. Niestety w dci co chwile byly problemy z osprzętem silnika. Raz zgasl na środku przejazdu kolejowego niezlego mialem stracha bo nie odpalal pare minut. Roznica w spalaniu byla niewielka i wynosila 1-1.5l na kozysc dci
-
2015 Dodge Charger SRT Hellcat
ciekawe czy potrafi skrecac
-
Jaka kupić kosiarkę.
> Ty to widze masz jakies kompleksy serwisanta > mam najtansza marketówke z OBI 9 rok i jakos sie nie rozpadła Poprostu moge je dokladnie do najmniejszych szczególow porownac i widze przepasc w jakosci jesli juz ktos chce kupować kosiarke to moge polecic dwie firmy ale uwaga nie wszystkie modele tylko niektore a mianowicie alpine i mac alistera sa to produkty stigi robione dla marketow
-
Jaka kupić kosiarkę.
Najtansza markowa kosiarke. Stige partnera vikinga itd. Z dala trzymaj sie od naca mtd i innych wynalazkow
-
Jaka kupić kosiarkę.
Nie nie wytrzyma 5lat
-
Jaka kupić kosiarkę.
Nie warto ale zrobisz jak uważasz nie da sie kupic pozadnej kosiarki w takich pieniadzach
-
Jaka kupić kosiarkę.
jak kogos stac to moge polecic honde ale czesci do niej kosztuja kosmiczne pieniadze co najmniej x2 niz do innych producentow
-
Ogar...
> Nowy? Tylko nowy wchodzi w rachube > Skuter to jak auto z ASB. Moto to jak auto ze skrzynią manualną. To podstawowa różnica. Hamulce są > inaczej rozmieszczone, tzn. klamki w skuterze, w moto klamka po prawej to przód dźwignia pod > prawą nogą to tył > Co do reszty - jest pewne podobieństwo, będą i różnice, sam zobaczysz. a co z biegami jak to dziala?
-
Jaka kupić kosiarkę.
odpusc sobie zakupy tam, chyba ze w razie co masz kase zeby kupic dwie sztuki jak jedna sie rozsypie (i wcale nie mowie o silniku)
-
Jaka kupić kosiarkę.
to idz do niej poszukaj moz piaste lub inne pierdoly do obudowy gwarantuje Ci ze nie znajdziesz
-
Ogar...
o dzieki poszukam gdzies tego numeru BTW na co zwrocic uwage kupujac pierwszy motor, jak sie tym jezdzi w porownaniu ze skuterem (mialem wczesniej zipp quantum)?
-
Ogar...
moze czasem po polnej drodze ale bez szalenstw
-
Jaka kupić kosiarkę.
Firmowa i mozna zamkna temat.
-
Amortyzatory
> W jednych samochodach sie roznia, w innych nie. Kwestia konkretnego modelu auta albo i > amortyzatora. no wlasnie do tej pory albo wymienialem wklady albo trafialem na takie ktore byly identyczne lewy/prawy
-
Amortyzatory
> Licytujesz 2 sztuki i tyle Sprzedawca napewno domyśli się że chcesz L+P a nie 2 lewe na przykład noo zebym sie nie zdziwil, nie mam dobrego zdania o sprzedawcach z alle
-
Ogar...
Zastanawialem sie nad zakupem jakiegos krosa zeby sobie polatac po polach za miastem (mam domek nad jeziorem) ale sie nie podoba i w ogole motor jest beee... ale ostatnio wpadlo mi cos takiego w oko romet ogar na dodatke mogl bym nim legalnie jezdzic po ulicy bo to 125, co myslicie jakies za i przeciw no i jak przekonac ?
-
Amortyzatory
oki dzieki, mozna zamykac
-
Amortyzatory
> Różnią się.Inaczej może być mocowanie wyprofilowane (L lub P) oraz jakieś uchwyty.Czyżbyś chciał > wymienić jeden? no wlasnie chcial bym oba a na aukcjach nie jest nigdzie zaznaczone ze lewy i prawy tylko jeden do wszystkich i tyle
-
Amortyzatory
na allegro nic nie jest zaznaczone
-
Amortyzatory
czy przednie amortyzatory rozna sie stronami, pacjent to peugeot 206, wierzyc mi sie nie chce ale tak mi w sklepie powiedzieli i zglupialem