Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Opona przejmowac sie czy nie?
> A nie masz świadomości, że możesz mieć kogoś na sumieniu? no tak bo trzeba samochod wyzlomowac bo to niebezpieczny trup
-
Opona przejmowac sie czy nie?
ja takie cos podkleilem klejem do dentek rowerowych i przejechalem rok bez problemow, potem sprzedalem samochod
-
VelSatis / Espace po 2003r 2,0T lub 3,5V6...
ojciec ma megane iii gt z 2.0t i jeszcze sie nie popsuło
-
Dziwna sytuacja z akumulatorem
> ciekawe co takim sprawdzeniem osiągnie? np. ile V jest przy rozruchu w momecie "niekrecenia" jesli tyle co w spoczynku to chyba oczywiste ze to nie problem z akumulatorem.
-
Dziwna sytuacja z akumulatorem
tez stawial bym rozrusznik zreszta aku mozesz z sprawdzic nawet miernikiem z tesco za 10zl
-
VelSatis / Espace po 2003r 2,0T lub 3,5V6...
mam niestety 2.2 wiec silnikowo nie pomoge, ale mialem e3 v6 i palilo 20-22 w miescie. co do reszty samochodu to mega wygodny wiecej mozesz poczytac na MK bo opisywalem go tam jakiś tekst
-
To i ja zapytam o pomoc w doborze auta do 10 tys.
o widzisz Tenenberg podrzucil lacetti, popytaj Woja, on mial chyba w HTB i nie narzekal
-
To i ja zapytam o pomoc w doborze auta do 10 tys.
nie wiem nie interesowalem sie tym, mam alergie na VW
-
To i ja zapytam o pomoc w doborze auta do 10 tys.
czesci smiesznie tanie i nie sypie sie zawieszenie co chwile, raz zrobisz i mozna przejechac i 100kkm. a cenowo wychodzi taniej od pasnika b5. no ale jak bedziesz poza krajem to im nowsze i mniej skomplikowane tym lepiej (na wstepie usunal bym z listy francuzy z ich kaprysna elektryka) sam nie wierze ze to proponuje ale moze golfa4
-
To i ja zapytam o pomoc w doborze auta do 10 tys.
jesli Ci nie straszne spalanie w miescie na poziomie 12l ewentualnie gazu to naprawde moge polecic saaba, solidne wozy i mamy naprawde ogarniety serwis w szczecinie
-
To i ja zapytam o pomoc w doborze auta do 10 tys.
megane II ale nie polecam w tej kasie ale szukam teraz saaba
-
Corsa B '99 1.2 16V podpięcie pod komputer
elm zastepuje spinacz wiec placenie za to wiecej niz 1zl to przeplacanie
-
To i ja zapytam o pomoc w doborze auta do 10 tys.
mialem ten sam problem, obejzane wszystko w okolicy i biez co bedzie w najlepszym stanie, bo prawie wszystko to szrot
-
nowe nierdzewiejace
ta mercedesy tez?
-
uszkodzone auto - airbagi wystrzelone
ponadto ASO zaleca wymiane poduszek powietrznych co 10lat gdyz moga one byc juz nieskuteczne, wiec jak najbardziej jest to element wymienny
-
Magazyny Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie
ymmm... dawno nie bylem, troche dolozyli sprzetu. swoja droga fajna taka w moim typie
-
Wygłuszenie wnętrza
> Czym najlepiej wygluszyć wnetrze samochodu? > Pacjent saab 9-5 l. Jest cicho ale chciałbym aby było jeszcze lepiej. > Czego użyć aby nie pójść z torbami? mialem cos takiego w bagazniku w 9-3 polecam
-
Atrapa kratki bagażnika do auta "ciężarowego"
taka? jakiś tekst
-
Lutownica
kupilem dedry wywalilem do szafki i znow kupilem stara dobra lutole, najlepsze lutnownice jakie istnieja
-
Samoczynne ruchy kierownica
mialem tak jak sie luz na konciwce drazka zrobil, a w innym samochodzie po wymianie przekladni kierowniczej bo zbierznosc nie byla ustawiona
-
Astra II Bertone 2.0 T
niestety nie jest on tak podatny na program jak "nasze " ogolnie to najlepiej zaczac od wydechu i iC i z programem moze wyjsc te 230, ale standardowo silnik jest bardzo słaby przy wiekszej mocy sugerowal byk kuciznę. ewentualnie przy dalszej modyfikacji graty z leha (wieksze wtryski i K04)
-
Astra II Bertone 2.0 T
czyli juz grubsza sprawa, ten silnik poprostu sam w sobie szybko sie zuzywa i nie pomoze tu czesta wymiana oleju, wiesz dobrze ze ladnych kilka lat siedzialem dosc gleboko w oplach i znam te silniki na wylot, kilka nawet skladalem., duzo roboty i kosztow nie jest zeby sprawdzic panewy zreszta pompe olejowa tez, bo lubila tez sie zjadac
-
kto ma opony bieżnikowane
> o widzisz, ale letnie to akurat nie wiem czy nie wolałbym "firmowych" używek (ale nie sliki tylko > min. 6mm) - oczywiście kosztowałyby tyle co kpl. tych nowych bieżnikowanych, ale jednak jak > przygrzeje słońce solidnie i do tego lecisz te 160-180 to nie chce myśleć czy dobrze się > zwulkanizowały - jednak na zimę mają ogólenie lepsze warunki wg mnie do pracy. > P.S. a ile tak max. jeździełeś na nich? kolo 200 raz lecialem na autostradzie a tak to po malutku po miescie
-
grzejnik greje caly czas
mam calkiem inne ustawilem taki maly pierscien na ucho (nie syczy woda) i juz nie grzeje
-
kto ma opony bieżnikowane
ja nie mialem problemow z wywazeniem, ale mialem letnie bieznikowane, kupilem do cabrio do wolnego turlania sie po miescie i nigdy nie bylo z nimi problemow