Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. kupilem w 20min po ukazaniu sie ogloszenia, szukaj na olx przegladalem przez 2 miesiace co dzien po kilka razy dziennie i trafilem 2005 to juz model po lifcie, i to nawet calkiem ladny, wnetrze ma jak nowka a niby 150kkm przebiegu, no i nie jezt zrobiona z przystanku przynajmniej nie widac tego patrzac na zakamarki
  2. > póki co to 4kPLN > ale z takim szukaniem jak moje to za 3 miechy będzie budżet 6kPLN za 6kpln kupilem fieste 1.3 z 2005r z klima i elektryka wiec moze dozbieraj
  3. > Na podstawie 2 saabów 9-5, to właśnie saab 9-5 no ale lepsze audio bylo za doplata, byly jesli dobrze pamietam 3 poziomy
  4. tak masz racje pozniej juz chyba nie bylo z tym problemu, co do samego poroblemu to poprostu byly zapchane przewody i w skrajnych przypadkach dochodzilo do zatarcia silnika
  5. > Czyli piła lancuchowa nie mozna ciac gorna krawedzia prowadnicy ? bo odwrocic jej nie ma za bardzo > jak. oczywiscie ze tak czasem nawet inaczej nie utniesz o prowadnica by Ci sie zakleszyla, wracajac do tematu zawsze tne iskrami do siebie i nigdy ni mialem zlej przygody mimo ze zdazylo sie ze tarcza pekla, ciekawe jak by poleciala tarcza w taki sposob pewnie prosto w twarz
  6. praktycznie to samo co w starszych wersjach ceny czesci porownywalne do paska, mialem 9-5 i gen i bylem bardzo zadowolony w sumie to moja byla nim zachwycona i najczesciej nim jezdzila (w sumie molestuje mnie zeby wlasnie takiego jak pytasz kupic) jesli silnik 2.0t to proponuje po zakupie obejrzec odpowietrzenie skrzyni korbowej i to wszystko
  7. b207 tez bym nie polecal bo to silnik GM nie slynacy z dobrej trwalosci, niestety dobre silniki skonczyly sie na b204, ale jak wymieni sie odpowietrzenie skrzyni korbowej w b205 bedzie jezdzic dlugo
  8. bedzie bedzie, robilem tak w fabryce przy obrobce drewna gdzie zaden smar nie zadal by egzaminu ze wzgledu na pyl drewniany i to byl jedyny sposob
  9. mimo wszystko polecam
  10. zalezy jaki jest to inox bo mozna to naprawic papierem sciernym szlifujac wzdluz pierwotnego szlifu
  11. kup miekki ołówek i nim posmaruj, mowie calkowice serio, najlepszy suchy smar nie zbierajacy brudu
  12. > Takie mam założenie. to polecam cos takiego
  13. > Poradzcie mi jakie auto ma najwygodniejszy fotel kierowcy. Musi być w skórze , najlepiej beżowej, > bez elektryki, z regulowanym zagłówkiem. > Chce sobie takie cudo sprawić do domu jako fotel do komputera. nie ma wygodniejszych foteli w żadnym samochodzie, niestety minusem jest brak jakiegokolwiek trzymania bocznego
  14. Piterus_123 odpowiedział tech na temat - Motokącik
    saab 900NG 2.0T -185KM lub 2.3i - 150KM eksploatacja tansza niz golfa
  15. > alfa 166 - nienaprawialne auto , zawsze coś w zawieszeniu jest do wymiany , powiem tak : półtora > tony oparte na tulejach wahaczy nadających się co najwyżej do lekkiego malucha , to nie ma > prawa długo działać rozwiazaniem moze byc poliuretan, swoja droga w velsatisie tez jest wielowahacz dodatkowo nie jest dostepny zamiennik wahaczy poprzeczynych koszt jedyne 1500zl ale da sie to obejsc wlasnie poliuretanem, mam tak zrobione i juz rok czasu bez problemow i w ciszy
  16. ostatnio jak bosche wkladalem to strasznie pyla chociaz droga hamowania jest niezla, aha i nie piszcza
  17. raczej bede celowal w v6 ewentualnie z gazownia i jakis wydech typu x-pipe zeby chodzilo jeszcze lepiej
  18. Jako milosnik aut nietypowych i takich ktorych sie nie kupuje, spodobala mi sie AR166 co mozecie o niej powiedziec poza glupimi utartymi frazesami z netu za alfy to zlo itp. brednie? Czy to rdzewieje? Jak z dostepnoscia czesci? czy elektryka sie sypie? Jakie ma typowe bolaczki?
  19. Piterus_123 odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    > Quote: > Dbam o auta, nawet za bardzo i po prostu w tym chce mieć wszystko w d..., zrobić pakiet startowy, > i za miesiąc nie martwić się. > Avantime to raczej złota karta w KJB Hehe bez przesady ja przez rok wymieniłem tylko pasek i rolki oraz pompe wspomagania jak na razie wiekszych problemow poza 3 kapciem brak
  20. Piterus_123 odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    Inne ładne duże auta? VelSatis v6
  21. Piterus_123 odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    > Nie musi być wcale nietypowo jak się wszystkim może wydawać. Ma być raczej bezawaryjnie, dość mam > dbania o turbosprężarki, wtryski, dwumasy itp. Ma być prosty silnik, który nie będzie wymagał > nasluchiwania dziwnych odgłosów, czy to jakaś osłona, czy to grzechot dwumasy czy szumiacy > rozrząd przy 100 tys jak to było w c4. Saabowska turbobenzyna tez kazała dużo szukać zanim > znalazło się przyczynę dlaczego "nie jedzie". Dbam o auta, nawet za bardzo i po prostu w tym > chce mieć wszystko w d..., zrobić pakiet startowy, i za miesiąc nie martwić się. Kajtek jak ma byc nie typowo i wygodnie to avantime z v6
  22. Przeciez to takie proste az sie dziwie ze nikt nie proponowal bo rozwiazanie jest jedno. Pasnik b5 kombi 1.6 lub 1.8 benzyna i mozna zamykac temat
  23. > rzeczywiście spory... > co do hardtopa sugerowałem się tym zdjęciem, ale to chyba samoróbka... > a jak już jesteś, to możesz mi coś powiedzieć o modelu 9000? też bardzo mi się podobają... napisze tylko tyle ze znalezienie niezgnitego rowna sie wygranej w totka a, jak juz znajdziesz to cena moze byc spora. mechaniecznie auto ciezko zabic, niestety korozja robi swoje

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.