Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. v8 16l 730KM i 3800NM starsze wersje mialy tylko 580KM i 3500NM
  2. No to zamowilem NGK mam nadzieje ze sie sprawdza
  3. jak w temacie, co polecacia pacjent to fiesta mk6fl mojej silnik 1.3 70KM, niestety zaczal przerywac i szarpac, po popsikaniu woda w okolice kabli powstala piekna "dyskoteka", na szybko wsadzilem inne klable (chyba z clio) prawie pasuja hehe. No ale trzeba na cos wymienic, wiec co polecacie?
  4. Piterus_123 odpowiedział jetbang na temat - Motokącik
    zdaje sie ze baterie dzierzawisz od renaulta
  5. Nie chce Cie straszyc ale w padajacej upg w megane II mialem identyczne objawy. Sprawdz czy nie masz co2 w plynie chlodniczym
  6. > Subaru Justy/Suzi Swift 4x4 niestety nie nadaja sie do ciasnych nawrotow bo naped "trzyma" ogolnie samochody fajne ale juz mocno leciwe no i nie byly konfigurowane z silnikiem 101KM tylko 78KM wiec slabo sie odpycha
  7. ale fakt faktem ze to jedno z bardziej nietypowych aut podobnie jak velsatis
  8. > Widziałem to raz na parkingu i nie chciałbym nawet za darmo. za 15kpln nie kupisz tego, ceny zaczynaja byc chore zwlaszcza w D
  9. Za 15kpln szukaj saabow beda w dobrym stanie bez rdzy i z fajnymi osiagami tylko nie patrz na ogloszenia ponizej 10kpln bo auta beda zajechane
  10. > chyba zaryzykuję zakup > na forum szayowozów też ktoś polecał takie urządzenie ja nie polece takiego za aukcji gdyz z nim wystepuje jeden problem, ciensze rury zagniataja sie do srodka i np jesli w polowie bedziesz chcial przeciac i zespawac pod innym kontem to juz do siebie nie bedzie pasowalo, lepszym rozwiazaniem jest ta samoroba powyzej
  11. to samo chcialem zaproponowac
  12. > A jeszcze wpadł mi do głowy Renault Megane Coupe, oczywiście lift z silnikiem 1.4. Jak to z rudą > sie lubi?? mialem kabrio i absolutnie bez rdzy niestety trapily ja problemy z elektryka a to nawiew nie dzialal a to immo padlo a to szyby nie dzialaly
  13. > Miałeś C20XE w CB? a stabilizator to chyba od Gsi się zakładało 24mm... i specjalne dystanse, caly srodek byl od wczesnego gsi (pol kubly w drobne kropeczki - miodzio)
  14. a ja wrecz przeciwnie tyle ze mialem gwint zamontowany i zmodyfikowany stabilizator dodatkowo kola 215/40r17
  15. > przecież to auto ledwo się trzyma pasa ruchu z 1,6 110KM pod maską. przy 150KM corsa zaczynala mi latac
  16. > ...Tigra i Megane będą miały dobrze dostępne części zamienne i w dobrych cenach > Na minus w Tigrze - bardzo mało miejsca pod maską co Ty opowiadasz pod maske w tigrze z palcem w oku miesci sie 2.0 16v a nawet 3.0v6
  17. w tej chwili sa promocje na stge sp36 i 46, obie robione przez niemieckie SOLO dla stigi, jakosciowo naprawde niezle, w stosunku cena jakosc wrecz swietna bije na glowe modele stihla i husqvarne w podobnych pieniadzach.
  18. mysle ze taki avantime mogl by byc dobra lokata bo ceny sa stale na tym samym poziomie a za zachodnia granica po malutku rosna
  19. > Oczywiście da się znaleźć coś ciekawego ale to wymaga dużo szukania i wytrwałości jak wcześniej > pisałem. fiesty szukalem dwa tygodnie, a raczej samochodu spelniajacego podobne zalozenia i zeby za daleko nie jechac. da sie znalezc ale trzeba czesto przegladac portale ogloszeniowe bo takie fajne ogloszenia sprzedaja sie w godzine dwie. na dacie sie spoznilem mimo ze bylo 3godz od wystawienia, fieste kupilem po 40min od ukazania sie ogloszenia, facet byl na tyle zdziwiony ze byla zatankowana w 3/4 hehe
  20. > Bzdura, mam montownię za płotem i wiem ile stały auta z euro3 zamowione na UE > nie dało się tego zarejestrować w EU wlasnie ceiekawa sprawe poruszyles ciekaw jestem czy te samochody da sie zarejestrowac bo na pewno nie spelniaja obowiazujacych norm emisji
  21. lepiej poszukaj yankowego dolotu albo weglarskiego o tu masz np. jakiś tekst i tu jakiś tekst
  22. > 356 363 km, hm, na 400 tys. km trzeba będzie licznik wymienić . hehehe jakiś tekst gratis od fiata dostaniesz
  23. tak taka, swoja droga niezlego kotleta odgrzales
  24. Piterus_123 odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    > A kto zapłacił za te autka? Zostały wyprodukowane wstawione do salonu i co dalej? > Producent zapomniał że nie sprzedało się X sztuk? producent sprzedal to dealer nie sprzedal i pewnie zbankrutowal
  25. > A Pandy nikt jeszcze nie polecał?Na przykład z LPG.W tym budżecie powinieneś coś znaleźć. z klima raczej nie realne w tej cenie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.