Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Jaki duży diesel?
v8 16l 730KM i 3800NM starsze wersje mialy tylko 580KM i 3500NM
-
Przewody zapłonowe - jakie polecacie?
No to zamowilem NGK mam nadzieje ze sie sprawdza
-
Przewody zapłonowe - jakie polecacie?
jak w temacie, co polecacia pacjent to fiesta mk6fl mojej silnik 1.3 70KM, niestety zaczal przerywac i szarpac, po popsikaniu woda w okolice kabli powstala piekna "dyskoteka", na szybko wsadzilem inne klable (chyba z clio) prawie pasuja hehe. No ale trzeba na cos wymienic, wiec co polecacie?
-
elektryczny?????
zdaje sie ze baterie dzierzawisz od renaulta
-
Ogrzewanie C4 Grand Picasso
Nie chce Cie straszyc ale w padajacej upg w megane II mialem identyczne objawy. Sprawdz czy nie masz co2 w plynie chlodniczym
-
cos do zabawy ...
> Subaru Justy/Suzi Swift 4x4 niestety nie nadaja sie do ciasnych nawrotow bo naped "trzyma" ogolnie samochody fajne ale juz mocno leciwe no i nie byly konfigurowane z silnikiem 101KM tylko 78KM wiec slabo sie odpycha
-
Nietypowe auto do 15kzł
ale fakt faktem ze to jedno z bardziej nietypowych aut podobnie jak velsatis
-
Nietypowe auto do 15kzł
> Widziałem to raz na parkingu i nie chciałbym nawet za darmo. za 15kpln nie kupisz tego, ceny zaczynaja byc chore zwlaszcza w D
-
Nietypowe auto do 15kzł
Za 15kpln szukaj saabow beda w dobrym stanie bez rdzy i z fajnymi osiagami tylko nie patrz na ogloszenia ponizej 10kpln bo auta beda zajechane
-
Giętarka do rur
> chyba zaryzykuję zakup > na forum szayowozów też ktoś polecał takie urządzenie ja nie polece takiego za aukcji gdyz z nim wystepuje jeden problem, ciensze rury zagniataja sie do srodka i np jesli w polowie bedziesz chcial przeciac i zespawac pod innym kontem to juz do siebie nie bedzie pasowalo, lepszym rozwiazaniem jest ta samoroba powyzej
-
Pomysłu potrzebuję - pomożecie?
to samo chcialem zaproponowac
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
> A jeszcze wpadł mi do głowy Renault Megane Coupe, oczywiście lift z silnikiem 1.4. Jak to z rudą > sie lubi?? mialem kabrio i absolutnie bez rdzy niestety trapily ja problemy z elektryka a to nawiew nie dzialal a to immo padlo a to szyby nie dzialaly
-
puma vs tigra vs paseo vs ??
> Miałeś C20XE w CB? a stabilizator to chyba od Gsi się zakładało 24mm... i specjalne dystanse, caly srodek byl od wczesnego gsi (pol kubly w drobne kropeczki - miodzio)
-
puma vs tigra vs paseo vs ??
a ja wrecz przeciwnie tyle ze mialem gwint zamontowany i zmodyfikowany stabilizator dodatkowo kola 215/40r17
-
puma vs tigra vs paseo vs ??
> przecież to auto ledwo się trzyma pasa ruchu z 1,6 110KM pod maską. przy 150KM corsa zaczynala mi latac
-
puma vs tigra vs paseo vs ??
> ...Tigra i Megane będą miały dobrze dostępne części zamienne i w dobrych cenach > Na minus w Tigrze - bardzo mało miejsca pod maską co Ty opowiadasz pod maske w tigrze z palcem w oku miesci sie 2.0 16v a nawet 3.0v6
-
pilarka łańcuchowa - ktoś poleci/muszę kupić
w tej chwili sa promocje na stge sp36 i 46, obie robione przez niemieckie SOLO dla stigi, jakosciowo naprawde niezle, w stosunku cena jakosc wrecz swietna bije na glowe modele stihla i husqvarne w podobnych pieniadzach.
-
auto jako inwestycja $$$
mysle ze taki avantime mogl by byc dobra lokata bo ceny sa stale na tym samym poziomie a za zachodnia granica po malutku rosna
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
> Oczywiście da się znaleźć coś ciekawego ale to wymaga dużo szukania i wytrwałości jak wcześniej > pisałem. fiesty szukalem dwa tygodnie, a raczej samochodu spelniajacego podobne zalozenia i zeby za daleko nie jechac. da sie znalezc ale trzeba czesto przegladac portale ogloszeniowe bo takie fajne ogloszenia sprzedaja sie w godzine dwie. na dacie sie spoznilem mimo ze bylo 3godz od wystawienia, fieste kupilem po 40min od ukazania sie ogloszenia, facet byl na tyle zdziwiony ze byla zatankowana w 3/4 hehe
-
Nowe Mazdy z '85 ???
> Bzdura, mam montownię za płotem i wiem ile stały auta z euro3 zamowione na UE > nie dało się tego zarejestrować w EU wlasnie ceiekawa sprawe poruszyles ciekaw jestem czy te samochody da sie zarejestrowac bo na pewno nie spelniaja obowiazujacych norm emisji
-
Własny układ dolotowy
lepiej poszukaj yankowego dolotu albo weglarskiego o tu masz np. jakiś tekst i tu jakiś tekst
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
> 356 363 km, hm, na 400 tys. km trzeba będzie licznik wymienić . hehehe jakiś tekst gratis od fiata dostaniesz
-
Własny układ dolotowy
tak taka, swoja droga niezlego kotleta odgrzales
-
nowe stare auto
> A kto zapłacił za te autka? Zostały wyprodukowane wstawione do salonu i co dalej? > Producent zapomniał że nie sprzedało się X sztuk? producent sprzedal to dealer nie sprzedal i pewnie zbankrutowal
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
> A Pandy nikt jeszcze nie polecał?Na przykład z LPG.W tym budżecie powinieneś coś znaleźć. z klima raczej nie realne w tej cenie