Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Wielka szansa na tani zakup przyszłego klasyka
Widzialem z tydzien temu na ulicy z za kierownica. Samochod robil calkiem niezle wrazenie optyczne no i calkiem spory jest. Moze gdyby nie klopot z czesciami to bym sobie kupil bo spodobal mi sie.
-
Jaka kosiarka spalinowa?
Stiga combi 48S
-
jaka kosa spalinowa....?
i pewnie wierzysz w te bajki ze kosy demon maja 5KM? idz i kup cos w casto przynajmniej jako tako wyegzekwujesz gwarancje.
-
Wieszak na rowery
> Co te nogi na zdjęciu robią? wystają
-
Wieszak na rowery
> zaraz zobacze sobie fajne maja klik1 klik2 nawet taki jak chcesz ja mam np takie i znakomicie sie sprawdzaja
-
Wieszak na rowery
w decathlonie masz fajne uchwyty rowerowe i takie za kolo i takie za rame
-
Wieszak na rowery
> policzyles czy strzelasz ??? z noswiadczenia wiem bo ostatnio uzywalem metrowej przedluzki klucza wlasnie z 20x20 i wyginal sie jak zplasteliny
-
Jaką kosiarkę
> Konstrukcje w ostatnich latach bardzo się zmieniły :-) konstrukcje silnikow nie zmienily sie od 15lat zmienily sie tylko materialy (na gorsze)
-
Wieszak na rowery
5rowerow na 20x20 bedzie sie wyginac licz ze na rower bedzie 20kg to masz 100, przemyslal bym projekt jeszcze raz
-
Odkurzacz Karcher MV3 / MV4
Ma plywak antyprzelewowy ale raz ze tylko blokuje wlot do turbiny dwa ze nie jest szczelny, niestety trzeba uwazac. Swoja droga niezle cignie wode Zreszta inne zanieczyszczenia tez. Godny polecenia. Szukaj po marketach budowlanych bedzie tam najtanszy katalogowo kosztuje 400zl a w markecie nawet 250.
-
Odsadzenie oryginalnej kierownicy.
To sie nie da bo orginalne masz na wieloklinie i musial bys walek kierownicy przedluzyc, bez rzezby sie nie da
-
Odsadzenie oryginalnej kierownicy.
sa normalne dystanse , glownie przydaja sie do aut przygotowywanych do kjs lub podobnych, sam mialem cos takiego bo mialem kierownice z malym odsadzeniem i bylo mi niewygodnie bez dystansu, ewentualnie poszukaj kierownicy z wiekszym odsadzeniem
-
silnik colt a smart
tak jest, swoja droga swietny wozik, mozliwe ze znow takiego kupie ale w wersji CZT lub CZC
-
Klasa A lub B do miasta do 7000 PLN
Moze fiesta? Mam 2005rocznik i sprawuje sie idealnie kupilem ponizej tej kwoty
-
Kosiarka spalinowa okolo 50cm z plastikowym koszem
prosze STIGA ja bys mial ochote kupic to sluze pomoca
-
silnik colt a smart
1.1 1.3 1.5 i 1.5cdi to te same silniki zreszta auta sa te same, nqa wiekszosci podzespolow mialem napisy smart (nawet w kabinie) mimo ze mialem colta
-
Jaki lejecie olej do kosiarek?
> W kosiarce wymieniasz olej co jakieś 20 godzin, w dodatku smarowanie jest rozbryzgowe - filtr jest > niepotrzebny. tu nie chodzi o filtrowanie ale o lepkosc tego oleju sae 30 jest gesty i silnik nie bedzie go tak duzo zuzywal, mozna lac 5w30 bez problemow jednak trzeba czesciej sprawdzac jego stan i uzupelniac braki
-
Kod ,,69"
ta w bagazniku beda wozic blaoniki z powietrzem ktore na trzezwo nadmuchali i beda pompowac
- Kosiarka potrzebna
-
Kosiarka potrzebna
> no dobra, przekonałem teściową, żeby się zastanowiła nad spalinową. > Czy taki NAC będzie OK ? na dwa lata bedzie dobre, na dluzej zapomnij
-
Kosiarka potrzebna
Za dwa lata kupisz jej nastepna
-
Kosiarka potrzebna
> Pytanko małe jako że sezon się zaczyna. Kiedyś jak kupowałem olej do silnika to buteleczki miały > 0,7l. Teraz są tylko 0,5l. Na pytanie w sklepie dlaczego nie ma tych większych gościu mi > odpowiedział, że i tak wszystkiego nie wyleje i 0,5 w zupełności wystarczy. Lać mniej czy > kupować większe butelki i lać 0,7? Niewiem gdzie Ty kupujesz ale w wiekszosci sa buteleczki 0,6l bo tyle maja pojemnosci miski w wiekszosci kosiarek
-
Samochód dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci w fotelikach
tylko voyagera, espaca mialem i byl ciasny ciasniejszy nawet niz velsatis, za to kumpel mial voyagera, naprawde duzy samochod no i za 10kpln idzie juz cos wybrac
-
[KzAK] Buty robocze?
z urgentow moge polecic te najlepsze buty robocze jakie kiedykolwiek mialem
-
Wymiana linki ręcznego
problem dotyczy fiesty mk6, jak dobrac sie do centralnej linki (sa trzy) od recznego, da rade jakos od gory z wnetrza?